שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  ניתוח חזה – הבחירה שלך

  ניתוח חזה – למען האסתטיקה של גופך

  המודעות לאסתטיקה ומראה חיצוני אצל נשים בעולם ובישראל, הוא נושא שמטריד רבות את הנשים והרבה מהן פונות לבצע ניתוח חזה לפי הצרכים שלהן. ישנן גם כאלו הנזקקות לניתוחי חזה במקרים חריגים או לאחר טיפול אונקולוגי. בכל מקרה לגופו, קבלת ההחלטה הראשונית של ניתוח חזה נעשית על ידי המטופלת עצמה הרוצה להגדיל או להקטין ואולי רק להרים את החזה ולהחזיר לעצמה מראה רענן, צעיר והרגשת שלמות. חשוב להכיר ולדעת את סוגי ניתוחי החזה הקיימים ברפואה האסתטית.

  מגוון התהליכים שכוללים ניתוח חזה

  הגדלת חזה

  ניתוח הגדלת חזה מתאים לנשים עם שד קטן ולא מפותח, למצבים בהם השדיים אינם סימטריים וכן לנשים עם שד שהתרוקן ונעשה קטן יותר לאחר לידות והנקות. ניתוח הגדלת חזה נמשך בין שעה לשעה וחצי והוא מבוצע תחת הרדמה כללית. באמצעות חתך הנעשה באזור הקפל התת שדי או בבית השחי או סביב העטרה, השד מורם על מנת ליצור כיס אליו יוכנס השתל. מתחת לרקמת השד או מתחת לשריר החזה הגדול. בתהליך טרום הניתוח יוחלט על סוג השתל שיונח בשד גודלו וצורתו על מנת להתאים אותו בצורה פרופורציונאלית למטופלת ולבקשתה.

  ניתוח הקטנת חזה

  ניתוח המיועד לנשים בעלות שדיים גדולים וכבדים. בניתוח הקטנת חזה עודפי רקמת שד ועור מוסרים מהשדיים ע"מ להפחית את גודלם ומשקלם, דבר שמקל על הכאב וחוסר הנוחות ומביא לשדיים קטנים יותר, זקופים יותר ומתאימים יותר למבנה הגוף של האישה. ההקטנה תבוצע דרך חתך סביב העטרה וכן חתך אנכי שיורד מהעטרה כלפי מטה אל הקפל התת שדי.בשד גדול במיוחד לעיתים יש צורך בתוספת של צלקת רוחבית מתחת לחזה. דרך החתך יוסרו עודפי רקמת השד והשד יעוצב למראה קטן יותר וזקוף יותר תוך הרמת הפטמה והעטרה למיקום גבוה יותר. בשלבי טרום הניתוח יוסברו כל תהליכי הניתוח ולשבי ההחלמה כך שעל המטופלת לנהוג לפי ההנחיות על מנת להשיג את התוצאה האידאלית ביותר.

  הרמת חזה

  ניתוח המיועד לכלל הנשים לאחר שינויים הורמונאליים, לידות הנקות שינויים במשקל וירידה בגמישות הטבעית של העור. הרמת החזה מעלה ומעצבת מחדש את השדיים למראה יותר זקוף מעוצב ואסתטי. בשדיים נפולים ומרוקנים יתבצע כחלק מהניתוח שילוב של הגדלת חזה על ידי החדרת שתל סיליקון למראה מושלם. הניתוח מתבצע בהרדמה כללית כאשר הפטמה והעטרה מועברות למיקום גבוה יותר ע"ג השד, עודפי העור מוסרים ורקמת השד נאספת ומעוצבת מחדש למראה מלא וזקוף יותר. הצלקת המתקבלת לאחר ניתוח הרמת חזה היא צלקת עדינה סביב העטרה וצלקת אנכית שיורדת מהעטרה כלפי מטה. בתהליך ההחלמה ובהתאם להנחיות שהועברו למטופלת טרום ביצוע הניתוח, יתכנו כאבים קלים ויש ליטול משככי כאבים שיסייעו להקלה. תהליך ההחלמה והנפיחות אורך כשישה שבועות עד לחזרה לשגרת חיים רגילה.

  ניתוח חזה עושים אצל המומחים בתחום

  אם בחרת לעבור ניתוח חזה אסתטי מכל סוג שהוא ד"ר שגית משולם דרזון, תשמח לסייע לך להשיג את המראה המבוקש תוך כדי הקפדה על מראה טבעי ויפה לאורך זמן. ד"ר שגית משולם דרזון הינה מומחית בכירורגיה פלסטית ומשחזרת, חברה באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית.

  רופאה בכירה ומנהלת תחום הכירורגיה המשחזרת של השד במרכז רפואי רבין (בילינסון) בפתח-תקווה. מנהלת מרפאה לניתוחים אסתטיים ושחזורים וכן טיפולים קוסמטיים בהרצליה פיתוח. כאישה ורופאה בעלת ניסיון עשיר בתחום, תדאג להעניק לכם שירות מקצועי איכותי ובטוח על מנת שתוכלו להנות ממראה חדש, צעיר ורענן לשביעות רצונך ולחיים טובים יותר.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...