שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  BREAST AUGMENTATION

  הגדלת חזה

  ניתוח הגדלת חזה מתאים לנשים עם שד קטן ולא מפותח, למצבים בהם השדיים אינם סימטרים וכן לנשים עם שד שהתרוקן ונעשה קטן יותר לאחר לידות והנקות. אם את מבקשת שדיים מלאים יותר ונשיים יותר, דר' משולם - דרזון תשמח לסייע לך להשיג את המראה המבוקש תוך כדי הקפדה על מראה טבעי ויפה לאורך זמן.


  הגדלת חזה – טרם הניתוח

  בהגדלת חזה מונח שתל סיליקון תחת השד. אעפ"י שהניתוח אינו ארוך הוא דורש תכנון רב והערכות מוקדמת טרם ביצועו. יש להביא בחשבון משתנים שונים כגון גובה האישה, משקלה, מבנה גופה, רוחב בית החזה שלה, גודל וצורת השד הרצויה, האם את מעוניינת לגדול במידת החזיה או להשאר עם אותה מידת חזיה ורק למלא אותה נכון יותר, ללא צורך בריפוד. בהתאם לכך יש לשקול את מיקום השתל (מעל או מתחת לשריר), מיקום החתך, צורת השתל וגודלו. לעיתים, כאשר השד מרוקן וצנוח והפטמה במנח נמוך על פני השד, יש צורך לשלב גם הרמת שדיים בניתוח על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

  טרם הניתוח תפגשי עם דר' משולם פעמיים לפחות כדי להכיר אותך ואת צרכיך בצורה הטובה ביותר. ביעוץ הראשוני תשאלי לגבי מצב בריאותך ומחלות במשפחה. דגש מיוחד ינתן למחלות שדיים, סרטן שד או שחלות. הניתוח אינו מומלץ לאשה עם רקע אישי או משפחתי של סרטן שד. בזמן היעוץ תקבלי הסבר מפורט על פרטי הניתוח ועל תהליך ההחלמה , נעבור ביחד על תמונות שאת אוהבת ונדבר על הציפיות שלך מהניתוח וכיצד ניתן להגשים אותן. הפגישה השניה תיוחד כולה לבחירה מדוייקת של סוג השתל, גודלו וצורתו. נבצע הדמיה פיזית והדמיה ממוחשבת באמצעות מצלמה תלת מימדית הנקראת "VECTRA" כדי שתוכלי לבחור את גודל השתל והצורה הנכונים לך ביותר.

  טרם הניתוח תתבקשי לעבור בדיקות דם מיוחדות הנדרשות לפני ניתוח ובדיקת אקג. אם את מעל לגיל 30 תתבקשי לעבור בדיקת כירורג שד ומעל לגיל 40 יש לבצע בדיקות ממוגרפיה ואולטרהסאונד.

  תתבקשי לרכוש חזיית ספורט הנרכסת מקדימה, ללא ברזלים או ריפוד במידה החדשה הצפויה ולהביאה עימך ביום הניתוח.

  תמונות לפני / אחרי

  הדמייה תלת מימדית של השד תוך דקות

  קשה לך לדמיין כיצד ייראה החזה שלך לאחר השינוי?

  חשוב לך לראות כיצד תראי עם השתל המסוים שבחרת, אבל את רוצה לראות גם איך נראה שתל קצת יותר קטן או מעט גדול יותר?

  VECTRA זו מצלמה תלת מימדית חדשנית במרפאתי, שמאפשרת לך לראות בדיוק איך תראי עם כל גודל וצורה שתבחרי. זה אמצעי שמסייע לנו לראות יחד מה הכי נכון עבורך, ולהתאים לך את השתל במדויק.


  הדמיה תלת ממדית של הגדלת חזה

  תהליך ניתוח הגדלת חזה

  ניתוח הגדלת חזה נמשך בין שעה לשעה וחצי והוא מבוצע תחת הרדמה כללית.

  מיקום החתך

  קיימים שלושה מיקומים אפשריים למקם את החתך הניתוחי כך שכמעט ולא יראה:

  • באיזור הקפל התת שדי
  • בבית השחי
  • סביב העטרה בחלקה התחתון

  חתך באיזור הקפל התת שדי הוא במרבית המקרים החתך המועדף שכן הוא מאפשר את הגישה הנוחה ביותר לעיצובו המדוייק של החזה. כמו כן הצלקת באיזור כמעט ואינה נראית שכן היא עדינה ביותר מוסתרת תחת השד.

  לאחר ביצוע החתך באורך 3-4 ס"מ, השד מורם על מנת ליצור כיס אליו יוכנס השתל.

  מיקום השתל

  ניתן למקם את השתל מתחת לרקמת השד או עמוק יותר, מתחת לשריר החזה הגדול.

  קיימים יתרונות רבים למיקום השתל תחת השריר, ביניהם שכיחות נמוכה יותר של סיבוך הנקרא התכווצות קופסית (הידוק הרקמות סביב השתל למראה מלאכותי ונוקשה), שכיחות נמוכה יותר של קפלים תת עוריים, ואפשרות ביצוע בדיקת ממוגרפיה מדוייקת יותר. החסרון העיקרי של מיקום תת שרירי הוא כאב מעט מוגבר יותר בימים הראשונים שלאחר הניתוח. בנשים עם שד מרוקן ומעט נפול השתל בד"כ ממוקם בחלקו העליון תחת השריר ובחלקו התחתון תחת השד, מנח המתואר בספרות הרפואית כמישור כפול (DUAL PLANE).

  סוג השתל

  קיימת עדיפות משמעותית לשתלי סיליקון לחזה על פני שתלי מי מלח שכן הם מעניקים לשד צורה יציבה יותר ומפחיתים בצורה משמעותית קיומם של קפלים בעור. שתלי הסיליקון בהם דר' משולם-דרזון משתמשת בנויים מעטפת עמידה ותכנם הוא סיליקון במרקם ג'לי צמיג שאינו דולף גם במצבים הנדירים בהם ישנו קרע בשתל. השתל הוא עמיד ביותר ואין הכרח להחליפו תוך פרק זמן מוגדר וידוע מראש. יחד עם זאת, נשים צעירות העוברות הגדלת חזה צריכות להביא בחשבון שהן תצטרכנה לעבור מתישהו במהלך חייהן ניתוח להחלפת השתלים בשתלים חדשים.

  מעטפת השתל יכולה להיות חלקה או מחוספסת. גם דרגת החיספוס משתנה בין השתלים. לכל סוג יתרונות וחסרונות. דר' משולם תסביר לך עליהם בצורה מפורטת בזמן היעוץ.

  צורת השתל

  קיימים שני סוגים עיקריים של שתלי סיליקון: עגולים ואנטומים (בצורת טיפה).

  שתל עגול מתאים יותר לאשה עם צורת שד טובה המבקשת שד גדול ונשי יותר. שתל אנטומי, שטוח יותר בחלקו העליון וקמור בחלקו התחתון והוא מתאים יותר לאשה עם שד מרוקן ומעט צנוח, בד"כ אחרי לידות והנקות או לאשה המבקשת שד טבעי מאד. שתלים ארגונומים הם שתלים עגולים ורכים מאד שיודעים לתת מראה טבעי יותר בהשוואה לשתלים עגולים אחרים.

  גודל השתל

  הגורם החשוב ביותר הקובע את גודל השתל המתאים לך הוא רוחב השד שלך. ניתן להמשיל זאת לרכישת זוג נעליים. אשה במידת נעליים של 38 לא תרכוש זוג נעליים במידה 40 גם אם הן נורא מוצאות חן בעיניה. באותה צורה יש להתאים את גודל השתל ורוחבו למידות גופך. ההתאמה הזו היא חשובה מעין כמוה לתוצאות אידיאליות לאורך זמן. הדמיה תלת מימדית שתעברי בזמן היעוץ תעזור לך להחליט בצורה מדוייקת יותר מהו השתל הנכון עבורך.

  הוראות לאחר ניתוח להגדלת חזה

  בזמן שאת מתעוררת מהניתוח את לבושה בחזיית הספורט שלך ללא כל צורך בחבישה נוספת. עם החזיה הזו עליך להיות יום ולילה למשך חודש ימים. את צפויה להשאר בהשגחה למשך ארבע שעות ולאחר מכן תשוחררי לביתך עם הנחיות מפורטות ומספר הטלפון האישי של דר' משולם לכל שאלה או בעיה.

  לאחר ניתוח החזה את צפויה לחוש מעט כאב או חוסר נוחות שמגיבים היטב לנוגדי כאבים שינתנו לך. כמו כן תצויידי במרשם לנוגדי כאבים ולאנטיביוטיקה למשך הימים הראשונים לאחר הניתוח.

  אין להרטיב את החזה ביומיים הראשונים. לאחר מכן ניתן להתרחץ כרגיל על גבי הפלסטר הקטן שעל הצלקת.

  התפרים הם נספגים, לא נראים על גבי העור ואין צורך להוציאם.

  החלמה אחרי ניתוח הגדלת חזה

  לכל אשה קצב החלמה קצת שונה. ההמלצה היא לקחת שבוע חופשת מחלה בבית לאחר ניתוח להגדלת שדיים וזאת ע"מ לאפשר לגופך לנוח. כך ההחלמה שלך תהיה מהירה יותר והתוצאות טובות יותר. בשבוע הראשון לאחר הניתוח מומלץ שלא תרימי את הידיים מעבר לגובה הראש, המנעי ממשאות כבדים מ2-3 ק"ג ומנהיגה ברכב. אם את אמא לילדים קטנים כדאי שתבקשי מאדם קרוב שיסייע לך בשבוע הראשון בטיפול בילדים. לאחר שבוע עד עשרה ימים את צפויה לחזור לשגרת יומך אך רצוי עדיין להמנע משאות כבדים ופעילות גופנית מאומצת לחודש ימים.

  סיכונים בניתוח להגדלת חזה

  סיבוכים אינם שכיחים במהלך ניתוח הגדלת שדיים. יחד עם זאת כל ניתוח נושא עימו סיכון מסויים ומפה החשיבות הגדולה בבחירת מנתח עם ידע ונסיון בניתוחי שדיים. דר' משולם-דרזון עברה תת התמחות ספציפית וארוכה בתום ניתוחי שדיים בטורונטו, קנדה.

  הסיבוכים האפשריים אם כי נדירים שיתכנו לאחר ניתוח הגדלת חזה

  • דימום יתר שיכול להביא לנפיחות וכאב.
  • זיהום סביב השתל שעשוי לדרוש טיפול באנטיביוטיקה דרך הוריד ובמצבים נדירים אפילו הסרה של השתל.
  • רגישות יתר או רגישות פחותה של הפטמות. תחושה ירודה באיזור החתך. תופעה שבד"כ חולפת עם הזמן, אך יכולה בנשים מסויימות להשאר.
  • התכווצות קופסית – מצב שבו המעטפת שסביב השתל מתחילה להתקשות, דבר שיכול לתת לשד מראה נוקשה.
  • ALCL- שתלים מחוספסים יכולים במקרים נדירים לגרום לגידול ממקור תאי למפה בקופסית שהגוף בונה סביב השתל (אין מדובר בסרטן שד). הגידול הזה מאופיין בד"כ בנוזל המצטבר סביב השתל וגורם לנפיחות של השד.
  • קיים סיכון יתר לסיבוכים בנשים שמעשנות או נשים סכרתיות. תוכלי להפחית שיעור הסיבוכים בצורה משמעותית אם תעקבי אחר ההנחיות של דר' משולם-דרזון.

  איך אפשר לשמור על תוצאות ניתוח הגדלת חזה לאורך זמן

  רשמתי עבורכן מספר טיפים לשמירה על תוצאות ניתוח הגדלת חזה:

  חזייה מתאימה

  את צפויה להתעורר מהניתוח כשחזיית הספורט כבר עליך. היא מהווה חלק מהחבישה והיא צפויה ללוות אותך יום ולילה למשך חודש לאחר הניתוח. היא תומכת בשד המנותח, ומאפשרת לשתל להתקבע במקומו בחודש הראשון. לאחר חודש ניתן לעבור לחזיות רגילות. אפשר עם תמיכת קשתות מברזל או בלעדיה. חשוב שהחזיה תחבוק את השד היטב ולא תמעך אותו או תדחוף אותו כלפי מעלה. לכן אינני ממליצה על חזיות פוש-אפ בחודשים הראשונים לאחר הניתוח.

  היגיינה

  אחד הדברים החשובים בהחלמה הוא שמירה על היגיינה נכונה, למניעת זיהום. חשוב לשטוף היטב ידיים בסבון לפני שנוגעים בצלקת. יחד עם זאת, לא מומלץ לשטוף את הצלקת הניתוחית יותר מפעם ביום. כמו כן, אין צורך בסבון מיוחד לרחצה. מומלץ לכבס את החזיה פעם ביום או פעם ביומיים (רצוי לרכוש שתי חזיות ולכבס את האחת בזמן שלובשים את השניה).

  תרופת אנטיביוטיקה

  מומלץ ליטול אנטיביוטיקה בקביעות למספר ימים לאחר הניתוח כדי להפחית הסיכון לזיהום מקומי.

  חבישת הצלקת

  על הצלקת יש בדרך כלל פלסטר מיוחד הנקראת סטריסטריפ. הוא נשאר על גבי הצלקת כשבוע ימים ויש להתרחץ עליו. לאחר שבוע אני ממליצה להסירו ולהתחיל לנקות את הצלקת ישירות במים וסבון פעם ביום. עם סיום הרחצה, יש ליבש את הצלקת עם המגבת ולשים פד גאזה פשוט בין הצלקת לבין החזיה על מנת למנוע לחץ ישיר של החזיה על הצלקת הניתוחית.

  עיסוי

  יש פלסטיקאים הממליצים על עיסוי השתל לאחר הניתוח. אינני ממליצה על כך. דעתי היא שאם השתל מונח היטב במקומו בחדר ניתוח אין צורך להזיזו מצד לצד ולשנות את מיקומו.

  שכיבה על הצד/הגב

  נשים רבות נמנעות משכיבה על הצד. אין כל הצדקה לכך. את יכולה לישון על הגב או על הצדדים כרצונך. את יכולה גם לחזור ולשכב על הבטן כאשר את מרגישה שאת יכולה לעשות זאת ללא כאבים.

  להימנע מספורט

  מומלץ להימנע מפעילות ספורטיבית מאומצת למשך חודש ימים. פעילות מאומצת של פלג גוף עליון אינה מומלצת לששה שבועות. לאחר מכן תוכלי לחזור בהדרגה לכל פעילות שהיא.

  להימנע מבריכה וים

  מי הים והבריכה אינם מים נקיים. אני ממליצה למנותחות שלי להמנע מים ובריכה לשלושה חודשים. צריך לזכור כי שתל הסיליקון הוא גוף זר ואינו יודע להתמודד עם זיהום ולכן עלינו להקפיד הקפדה יתרה על נקיון ומניעת זיהומים.

  תזונה בריאה ושמירה על משקל תקין

  שמירה על משקל תקין יעזור לכן לשמור על השדיים בגודלם ובצורתם המלאה והזקורה לאורך שנים .

  הריונות והנקות

  הריונות והנקות מביאים את רקמת השד לגדול ולהכווץ לסירוגין. יש בכך לגרום לרפיון של העור ולמראה מרוקן יותר. ההשפעה היא אינדיווידואלית ומשתנה מאישה אחת לרעותה. ניתוח להגדלת חזה אין בו כדי לשנות, לטובה או לרעה את התופעה. הקפידי על תמיכה טובה לשד כל הזמן וביחוד בזמן ההריון וההנקה.

  מטופלות ממליצות

  אלונה פרלוב שיינינגר
  עשיתי הגדלת חזה אצל ד"ר משולם.
  עוד בפגישת ייעוץ ידעתי שאני רוצה רק שהיא תנתח אותי!
  שגית הייתה מקצועית, הסבירה לי את כל התהליך והדגימה לי.
  הניתוח עבר בהצלחה! התפרים נראים מדהים!! שזה מאוד חשוב בעיניי.
  לאחר שבועיים הרגשתי שהשתלים חלק מגופי. הם פשוט יפים ובפרופורציה המתאימה לגופי.
  יש לה ידי זהב!! ממליצה עליה לכל מי שפוגש אותי ורואה את עבודתה המופלאה

  שגית הנפלאה! תודה! תודה על התמיכה המקצועית, האדיבה והסבלנית. השליחות כשאת מגיעה ממנה לטפל בבנאדם נגעה לליבי, ולכל מי שמכיר אותך. המקצועיות שלך ותשומת הלב… "

  שגית היקרה, תודה מקרב לב על הטיפול המסור, החיוך הרחב, האופטימיות שנטעת בי, הליווי הצמוד לכל אורך הדרך. שזה ממש לא מובן מאליו. אני רוצה… "

  ישר שהגעתי למרפאה והכרתי את ד"ר משולם וסמדר הרגשתי שמפה מתחילה הדרך להגשמת החלום . מעבר לכך שד"ר משולם היא רופאה מדהימה, , מקצועית ,… "

  לדר' משולם! הקוסמת המקסימה על עצם היותך על סבלנותך ואנושיותך והמקצועיות הבלתי מעורערת. שאי ברכה על פועלך. "

  רציתי רק לומר תודה, ולהביא את מלוא הערכתי לך, על היחס והטיפול המסור. על ביצוע ניתוחים בצורה מדויקת ומושלמת. על הנכונות תמיד לעזור ועל השלווה.… "

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...