שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  10 טיפים לאחר ניתוח הגדלת חזה

  ניתוח הגדלת חזה הינו ניתוח הפלסטי המבוקש ביותר בכל העולם, לפני שנגשים לניתוח, חוקרים ובודקים, מי הרופא, כמה כדאי למלא, האם בכלל.. ישנם המון לבטים. לאחר הלבטים וקבלת ההחלטות החשובות הללו, כדאי גם לדעת, איך להיערך לימים שלאחר הניתוח. בעקרון ההחלמה צפויה להיות מהירה בדרך כלל, עם חזרה מהירה לשגרת היום יום, יחד עם זאת ישנם טיפים שיוכלו להקל ולסייע לך בהחלמה, ולעזור לך לחזור לשגרה אפילו מהר יותר…

  ניתוח הגדלת חזה – 10 טיפים לאחר הניתוח

  טיפ מס' 1: תאמי ציפיות

  מאוד חשוב, לתאם את הציפיות שלך, בנוגע למראה החדש של החזה, שאליו את מייחלת. כמובן שאת תאום הציפיות, חשוב לעשות בטרם הניתוח, זה יאפשר לך להתכונן נפשית, ולדעת מה את הולכת לראות ברגע הראשון שבו תסתכלי על החזה החדש.

  טיפ מס' 2: תכנני את חופשת ההחלמה

  קחי לעצמך מס' ימים לאחר הניתוח בהם תנוחי . אל תסרבי להצעות עזרה, קבלי אותן בשמחה, כיוון שלאחר הניתוח, במשך שבוע, אסור לך לעשות פעילות פיזית מאומצת.

  טיפים לאחר ניתוח הגדלת חזה

  טיפ מס' 3: הקשיבי להנחיות הרופא

  קבלי מהרופא עוד בטרם הניתוח הוראות מדוייקות , ובצעי אותן, אל תשכחי הרופא שליווה אותך בכל התהליך הוא היחידי שמכיר את כל ההנחיות לביצוע לאחר הגדלת החזה עבורך.

  טיפ מס' 4: קררי את האזור

  הניחי קרח על החזה – זה יעזור לך להוריד מהנפיחות לאחר הניתוח.

  טיפ מס' 5: שתי מים

  מאוד חשוב להקפיד לשתות מים, בכמות המקובלת, מים עוזרים לגוף להתאושש מטראומות.

  טיפ מס' 6: הימנעי מתנוחות מסוימות

  כדאי להימנע מלהתכופף ,להימתח ולישון על הבטן כשבוע ימים לאחר הניתוח .

  טיפ מס' 7: ותרי בינתיים על חדר כושר

  וותרי על חדר הכושר למשך החודש הראשון לאחר הניתוח, מומלץ להימנע מתרגילי כושר לפלג גוף עליון לפחות למשך 6 שבועות. אם ממש חשוב אפשר לתרגל הליכה מהירה , וגם חשוב להמתין כשבוע מיום הניתוח.

  טיפ מס' 8: התאימי חזייה לחזה החדש שלך      

  חזיות הפוש אפ שהיית נוהגת ללבוש לפני הניתוח הן כעת מחוץ לתחום עליך להתאים חזייה טובה ונוחה , התייעצי על כך עם הרופא המנתח.

  טיפ מס' 9: קיימי יחסי מין רק אחרי שבוע מהניתוח

  יחסי מין- על אף שכעת את סקסית מתמיד, ניתן לקיים יחסי מין רק לאחר שבוע מיום הניתוח וגם אז בצורה רגועה וללא מאמץ מיוחד.

  טיפ מס' 10: היי ערה לשינוי שהגוף שלך עבר

  זכרי כי לאחר שעברת ניתוח להגדלת חזה, מימדי גופך והפרופורציות השתנו. פתאום תשימי לב לדברים בצורה אחרת ותצטרכי גם בין היתר להיות מודעת יותר- למשל ישנן נשים שמספרות כי לאחר הניתוח פתאום קיבלו מכה בחזה מפתיחת דלת או ארון, לכן צריך להיות יותר מודעים לשינויים שחלו בכל ההיבטים.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...