שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  הגדלת חזה המלצות – איך לבחור את הרופא מנתח שלך?

  הגדלת חזה ללא צלקת הוא אחד הניתוחים השכיחים ביותר בכירורגיה הפלסטית. מדובר בניתוח קצר יחסית, פשוט טכנית, עם צלקת קצרה במקום מוסתר שיכול במידה רבה לשנות הביטחון העצמי ותחושת הנשיות של נשים רבות.

  אחד הצעדים הראשונים מיד לאחר קבלת החלטה על הגדלת חזה היא בחירת הרופא המנתח אשר יבצע את ההגדלה. איך מוצאים רופא מומלץ לניתוחי חזה? מה חשוב לשאול? איך לתאם ציפיות מול הכירורג הפלסטי ולוודא שאכן מה שאני רוצה הוא גם מה שהרופא מתכנן עבורי?

  להלן מספר המלצות אשר יסייעו לכן בבחירת הרופא המנתח לטובת הגדלת חזה ללא צלקת:

  1.  ראשית למדי היטב על סוג הניתוח אותו את מעוניינת לעבור, בין עם זה הגדלת חזה, הרמה או הקטנת חזה חשוב לעבור ולקרוא באינטרנט את כל המידע הטכני בנושא. ישנם המון כתבות תוכן מעשירות. הקפידי לקרוא רק באתרים מוכרים ורציניים והיזהרי ממידע לא אחראי.
  2.  הדפיסי מהאינטרנט תמונה של מבנה וצורת חזה שאת אוהבת ושהיית שמחה לקבל לאחר הניתוח. שמרי את התמונה והביאי אותה למפגש עם הרופא המנתח. אין טוב ממראה עיניים כדי להביא לתאום ציפיות ולתוצאות הרצויות.
  3.  שוחחי עם מטופלות שעברו ניתוח להגדלת חזה, רצוי כאלו עם מבנה גוף דומה לשלך. נסי לקבל מהן מידע על תהליך בחירת גודל וצורת השתל ועל ההחלמה מהניתוח והחזרה לשגרה.
  4.  תאמי עם שניים – שלושה רופאים עליהם קיבלת המלצות מחברים או מכרים. בדקי לפני כן שאותם רופאים הינם מומחים בכירורגיה פלסטית, חברים באיגוד הפלסטיקאים וכן בעלי ניסיון רפואי עשיר לרבות עבודה קבועה בבתי חולים בארץ.
  5. בואי לפגישת הייעוץ מוכנה מראש עם כל השאלות והציפיות שלך מהניתוח ומהמראה שאחרי. זכרי להביא התמונה של גודל וצורת חזה שאהבת. אני ממליצה להכין רשימת שאלות כתובה. יש נטייה לשכוח שאלות רבות כשיושבים מול הרופא.

  הגדלת חזה המלצות

  המלצות נוספות

  1.  בפגישת הייעוץ עם הרופא סמכי על האינסטינקטים שלך וזרמי איתם. שימי לב אם נוח לך במחיצת הרופא? כמה זמן הוא מקדיש לך? האם את מרגישה שמקשיבים לך ומבינים אותך?
  2.  שימי לב שהרופא מציג בפנייך את הטכניקה הניתוחית המתאימה עבורך, כולל מיקום החתך, המישור להכנסת השתל (אני ממליצה באופן חד משמעי על הגדלה תחת השריר. תוכלי לקרוא על כך במאמר נפרד), גודל וצורת השתל. שימי לב שאת מקבלת הסברים גם על סיבוכים העלולים להתרחש. בכל ניתוח יש דרגה מסויימת של סיכון, ועליך להיות מודעת לכך.
  3.  הקשיבי להמלצת הרופא באשר לגודל ולצורה המתאימה לך. במידה ויש פערים גדולים בין הרצון שלך להמלצת הרופא נסי להבין מדוע. בדקי יחד עם הרופא המנתח את גודל החזה אותו רצית ביחד עם דוגמאות שתלים שיש אצלו. בקשי לראות תמונות של ניתוחים שביצע ובקשי המלצות. אפשר גם לבקש טלפונים של מטופלות ולהתקשר אליהן על מנת לוודא שאכן הן מרוצות מהתהליך.
  4.  לאחר הפגישה עם הרופא חזרי לביתך קראי עליו התייעצי עם משפחה בן זוג וכו'.
  5.  נשים רבות מבקשות לקבוע תאריך לניתוח לאחר פגישה אחת בלבד עם הרופא. אני תמיד ממליצה למטופלת לבוא לפגישה שנייה, למעבר נוסף על פרטי הניתוח ולשאלות אחרונות.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...