שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  ליווי לאחר ניתוחי חזה

  ליווי לאחר ניתוח חזה, מה זה כולל? בין אם מדובר בניתוח הגדלת חזה, הקטנה, הרמה ואפילו שחזור, אלה אמנם ניתוחים כירורגיים אסתטיים, אך מלווים בתקופת החלמה אשר יש חשיבות רבה להקפיד על מספר כללי התנהגות והתנהלות לאורך כל תקופת ההחלמה וליווי אישי של המנתח הכירורגי שביצע את ניתוח החזה.

  ליווי לאחר ניתוח חזה – מעקב רופא

  בניתוח חזה וטרם ביצוע הניתוח  חשוב להיבדק ולעבור ניתוח על ידי רופא מומחה בכירורגיה פלסטית והרשום באיגוד הפלסטיקאים. על  הרופא להיות בעל ניסיון בניתוחי חזה. על המרפאה להיות בעלת ניסיון בתחום הניתוחים האסתטיים, והצוות צריך להיות מקצועי, אדיב ומיומן. ככל שהרופא והמרפאה בעלי ניסיון  והצוות מיומן – הדבר יביא להצלחת הניתוח והתהליך שסביבו המלווה בליווי לאחר ניתוח חזה ולהחלמה מהירה וקבלת תוצאה מושלמת.

  ליווי לאחר ניתוח חזה – הייעוץ הרפואי

  לפני שאתם בוחרים ברופא ובמרפאה בה תבצעו את ניתוח החזה, חשוב מאד לברר איזה ליווי תקבלו לפני ואחרי הניתוח. כמעט תמיד עולות שאלות גם לאחר הניתוח, וחשוב מאד לוודא שהייעוץ הרפואי והרופא יהיו זמינים לענות על שאלות גם לאחר הניתוח. החשוב ביותר הוא שתרגישו שאתן סומכות על הרופא שעומד לנתח אתכן, ושהוא שהוא מיומן ואמין, ומלווה בצוות מקצועי ואכפתי.

  ליווי לאחר ניתוח חזה – הצוות המטפל

  אחת הרופאות המתמחות בניתוחי כירורגיה פלסטית בכלל וניתוחי חזה בפרט, היא ד"ר שגית משולם דרזון המבצעת ניתוחי חזה אסתטיים וכירורגים מכל סוג לרבות הגדלה, הרמה, הקטנה ושחזור שדיים. ד"ר שגית משולם דרזון, מבצעת את הניתוחים במרכז הרפואי לבריאות השד בבית החולים בילינסון ובמרכז הרפואי לרפואה אסתטית בהרצליה פיתוח. במהלך כל תהליך ניתוח החזה ולאחריו, תלווה אתכן ד"ר שגית משולם באופן מקצועי ואישי ותספק לכן את כל הנדרש להחלמה מהירה ולקבלת תוצאה מושלמת לשביעות רצונכן.

  ד"ר שגית משולם מנתחת פלסטית מומחית

  כחלק מתהליך הליווי לאחר ניתוח חזה, המטופלת תישאר לילה אחד להשגחה. למחרת  בבוקר המטופלת תיבדק על ידי ד"ר שגית משולם דרזון והמטופלת תשוחרר לביתה תחת הנחיות ברורות  שיסייעו לה בכל תהליך ההחלמה לקבלת התוצאה הנכספת.

  אם גם אתן עומדות לפני ניתוח חזה ומבקשות להנות מליווי מקצועי איכותי ואישי לפני ואחרי הניתוח, ד"ר שגית משולם דרזון תשמח לסייע לכן להשיג את המראה המבוקש תוך ליווי אישי ומקצועי לקבלת מראה טבעי ויפה לאורך זמן.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...