שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  איך לבחור מנתח פלסטי מקצועי?

  איך לבחור מנתח פלסטי מקצועי?: הרפואה האסתטית כיום נחשבת לתחום מבוקש בכל הקשור לביצוע ניתוחים אסתטיים שונים כמו: ניתוחי אף, ניתוחי הגדלה/הקטנה/שחזור חזה, ניתוחי פנים, עיצוב הגוף ועוד. עם זאת, מומלץ לכל מי שמעוניין לבצע ניתוח פלסטי וכל עוד זה נתון לבחירתו, לבצע בדיקה יסודית בנושא ולדעת איך לבחור מנתח פלסטי מקצועי שייתן לכם את ההרגשה שאתם בידיים טובות. ניתוח פלסטי הוא ניתוח שטומן בחובו גם סיכונים. לכן לפני שמתמסרים לידו של המנתח, כדאי לבדוק ולברור היטב את הרופא ואת המכון שבו תעברו את הניתוח. 

  איך לבחור מנתח פלסטי מקצועי? הנה כמה עצות:

  • רופא מקצועי רלוונטי – המנתח הפלסטי צריך להיות מומחה בכירורגיה פלסטית. חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. חשוב לבדוק את ניסיונו הנצבר בתחום הספציפי ואת כמות הניתוחים שביצע ולבקש לראות עבודות לדוגמא שנעשו על ידו.
  • אמינות – הרופא יתאר בפניכם את התהליך בצורה מדויקת, את תהליך הניתוח עצמו, תהליכי ההחלמה, הקשיים, המגבלות והסיכונים שעלולים לקרות בעקבות הניתוח. על מנת לפעול מתוך שקיפות ואמינות מלאים.
  • קבלת המלצות – עדיף להגיע למומחה שקיבלתם עליו המלצות מוקדמות ממנותחים אחרים, וגם חוות דעת שנייה מרופאים אחרים. לא להתפתות לפרסומות והמלצות של מכונים לא מוכרים. חשוב שההמלצה תגיע ממקור מהימן.
  • שקיפות מלאה ותאום ציפיות – עליכם להגדיר את טווח הציפיות שלכם ולקבל מהמנתח את התשובה הוודאית בה תוכלו להשיג את המטרה כפי שרציתם ולא להתאכזב מהתוצאות.
  • הצגת תמונות – חשוב לראות עבודות של המנתח. לרוב יראו התמונות המוצלחות. על כן יש לדרוש לראות את גם תמונות של הצלקות הצפויות לאחר הניתוח ולקחת זאת בחשבון.
  • מחיר – טווח המחירים של הטיפולים הפלסטיים רחב מאוד. מחיר הניתוח תלוי במשתנים כמו המוניטין של הרופא, המוסד שבו מתבצע הניתוח ואיכות החומרים והאביזרים שבהם משתמשים. מחיר נמוך מאוד צריך לעורר חשד. אבל, מחיר גבוה אינו בהכרח ערובה להצלחה.

  מנתח פלסטי מקצעוי

  איך לבחור מנתח פלסטי מקצועי? פונים למומחה רפואה אסתטית!

  אחת הרופאות הכירורגיות והמנתחות הפלסטיות המתמחות בתחומי הניתוחים הפלסטיים, הקוסמטיים והאסתטיים המובילות בארץ היא ד"ר שגית משולם דרזון בעלת הניסיון והמוניטין הרב שנצבר במהלך השנים. ד"ר שגית משולם רופאה מנתחת מומחית בכירורגיה פלסטית ומשחזרת. מומחית בכירורגיה פלסטית.

  חברה ומרצה בכנסים של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. מבצעת את עבודתה במרכז הרפואי רבין בבילינסון ומנהלת מרפאה לניתוחים אסתטיים ושחזורים וכן טיפולים קוסמטיים בהרצליה פיתוח. במסגרת התמחותה מבצעת ד"ר שגית משולם דרזון מגוון של ניתוחים כירורגיים, אסתטיים וקוסמטיים כמו: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה ושחזור חזה לאחר כריתת שד חלקי או מלא. ניתוחי פנים ועיצוב הגוף.

  בתהליך הניתוחים הפלסטיים לסוגיהם, תלווה אתכם ד"ר שגית משולם דרזון משלבי ההכנה וטרום הניתוח, במהלך הניתוח ולאחריו וכמובן בכל שלבי ההחלמה. לאור ניסיונה הרב תוכלו להתרשם מעבודותיה השונות בתחום באמצעות תמונות מהימנות ותוצאות מוכחות בשטח. אם גם אתם רוצים לערוך ניתוח פלסטי מכל סוג שהוא ומחפשים מנתח פלסטי מקצועי, אמין, איכותי ויעיל? אתם מוזמנים ליצור קשר עם ד"ר שגית משולם דרזון ולהינות מיחס אישי וסבלני, מקצועיות ואיכות ללא פשרות ומחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...