שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  הרמת גבות – מהי השיטה הטובה ביותר?

  כשאישה מגיעה לייעוץ בנוגע לעודפי עור בעפעפיים העליונים היא לרוב אינה מודעת לכך שהרבה פעמים הסיבה לעודפי העור הללו, היא צניחה של הגבה בחלקה החיצוני. הוצאת עודפי העור מהעפעף העליון מבלי לטפל בצניחה של הגבה יכולה לא רק שלא לתקן את המצב אלא אף להחמיר אותו על ידי משיכת הגבה כלפי מטה עוד יותר. לכן חשוב מאד לזהות מצב שבו יש להרים את הגבה החיצונית במקביל להוצאת עודפי עור מהעפעף.

  כיצד תדעי אם הטיפול הנכון עבורך הוא רק הוצאת עודפי העור מהעפעף או שאין ברירה ויש צורך גם להרים את הגבה?

  1. האם עיקר עודפי העור בעפעף העליון מרוכזים בחלקו החיצוני?
  2.  האם כאשר את מרימה מעט, עם שתי אצבעות, את הגבה החיצונית יש שיפור יפה במראה העין?

  אם ענית תשובה חיובית על שתי השאלות, קרוב לוודאי שתוספת של הרמת הגבה צפויה להקנות לעין מראה פתוח יותר בנוסף להסרת עודפי העור מהעפעף.

  מהי אם כך השיטה הטובה ביותר להרמת גבות?

  הרמת הגבה אינו ניתוח פשוט ולכן אם ניתן להמנע מניתוח לגבה ולהרים אותה באמצעות הזרקת בוטוקס- זו האפשרות העדיפה! כאשר הגבה צנוחה במידה משמעותית ואין די בבוטוקס כדי להרימה, יש לשקול ניתוח. השיטות להרמת גבות בניתוח הן מרובות. הן נחלקות לכאלו המתבצעות דרך החתך דרכו מוסרים עודפי העור בעפעף העליון וכאלו המבוצעות דרך חתך נפרד בקו השיער. לאחר שהתנסיתי רבות בכל אחת מהשיטות הבחירה שלי היא ללא ספק להרים את הגבה דרך חתך נפרד המוסתר בתוך קו השיער של האשה. זה לדעתי המפתח לתוצאה המחזיקה מעמד לזמן הארוך ביותר. ההרמה מתבצעת בשתי שכבות, שכבה שטחית ושכבה עמוק (בדומה למתיחת פנים המתבצעת בשתי שכבות). עיקר ההרמה היא של חלקה החיצוני של הגבה כיון שהוא בדרך כלל החלק שצונח בצורה משמעותית יותר.

  ניתוח הרמת גבות – החלמה

  ההחלמה מניתוח להרמת הגבות היא בדרך כלל זהה לזו של מתיחת עפעפיים. הצלקת כאמור של הרמת הגבה מוסתרת בתוך קו השיער באיזור הרקות.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...