שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  ניתוח שחזור חזה – כל מה שצריך לדעת

  אחת המחלות הנפוצות בקרב נשים הוא סרטן השד. לרוב טיפול בסרטן זה מלווה בכריתת השד או בחלקו ועל כן הרבה פעמים נשים רבות מבקשות לבצע שחזור חזה שיחזיר להן את הביטחון העצמי, ושהתוצאה תהיה בעלת מראה טבעי ולעיתים טובה מהמקור. ישנן אפשרויות רבות ומגוונות לשחזור חזה.  ההחלטה איך, מתי ומה לבצע מלווה בהתייעצות וקבלת החלטות משותפות בין המנתח למטופלת. התפתחות הטכניקות בעולם הרפואה האסתטית והכירורגית לשחזור השד מאפשרת לנשים שעוברות כריתה מלאה או חלקית, לקבל שחזור ברמה אסתטית גבוהה. השחזור מחזיר לאשה את בטחונה העצמי ומאפשר לה להרגיש מושכת, נשית, ונינוחה. כיום, רוב הנשים שעוברות כריתת שד חד צדדית או דו צדדית הן מועמדות לשחזור. כיום מקובל שהרוב המוחלט של נשים שעוברות כריתת שד מלאה תעבורנה שחזור ובמקרים רבים ניתן לבצע שחזור גם בנשים שעברו כריתה חלקית של השד.

  ניתוח שחזור חזה – התהליך

  קיימים שני סוגים לשחזור חזה. שחזור חזה מידי המתבצע כחלק מתהליך הניתוח לכריתת השד, ושחזור חזה מאוחר המתבצע בנפרד לאחר כריתת השד ומספר חודשים לאחר הניתוח והטיפולים האונקולוגיים המלווים בתהליך הטיפול במחלת סרטן השד.

  למי לפנות?

  ד"ר שגית משולם דרזון הינה מומחית בכירורגיה פלסטית ומשחזרת, חברה באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, מנהלת תחום הכירורגיה המשחזרת של השד במרכז רפואי בילינסון. ומנהלת מרפאה לניתוחים אסתטיים ושחזורים בהרצליה פיתוח. במסגרת ניסיונה רב השנים והידע הרב, מבצעת ד"ר שגית משולם ניתוחים לשחזור החזה. כאישה וכרופאה מקצועית בתחום, שואפת ד"ר שגית משולם להעניק למטופלות את הזכות לשוב ולהתנהל בשגרת יומם עם מלוא הביטחון העצמי ועם תוצאה אסתטית מושלמת והמתאימה ביותר, בה המטופלות יהיו שלמות עם גופן ועם נשיותן שהוחזרו אליהן.

  ייעוץ אישי אוהד וחם

  ההחלטה לבצע שחזור מידי או מאוחר תעשה בהתייעצות משותפת של האישה עם ד"ר שגית משולם המנתחת. כיום, רוב הנשים מתאימות לשחזור חזה מידי. השחזור מתבצע בתום ניתוח כריתת השד והמטופלת מתעוררת מהניתוח עם שד משוחזר המסייע לה להתמודד עם הטראומה של אובדן השד והפגיעה בנשיות.  בתהליך הניתוח יוחלט איזה סוג שחזור יבוצע במטופלת. שחזור על בסיס השתלת שתלים או על בסיס רקמה עצמונית הנלקחת מחלק אחר בגוף. כמעט כל שחזור חזה דורש מספר שלבים ומספר ניתוחים על מנת להגיע לתוצאה הסופית הרצויה. הניתוח הראשון הכולל את ניתוח הכריתה הינו ניתוח הכולל אשפוז ארוך. וניתוחי השחזור הם ניתוחים קטנים המלווים באשפוז קצר. גם ההתאוששות לאחר ניתוחים עוקבים אלו הינה קצרה יותר.

  להתאים את הטיפול לעצמכם

  כחלק משירותיה של ד"ר שגית משולם יחד עם המטופלת, תבוצע החלטה משותפת מתי לבצע את השחזור? ובאיזה סוג?, כאשר בכל התהליך תלווה באופן צמוד ואישי את המטופלת ותעניק לה שירות איכותי ומקצועי להשגת התוצאה המשולמת ולשביעות רצון המטופלת.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...