שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Brow lift

  הרמת גבות

  גבות שצונחות עם הגיל מקנות לפנים מראה עייף,עצוב ולעיתים כועס. הרמת גבות היא הליך שמשיב לגבות את הצורה הקשתית הגבוהה שהיתה להן בעבר. במקרים רבים עודף עור בעפעף העליון מקורו בין היתר בצניחה של הגבה. במצב שכזה יש הכרח להרים את הגבות במקביל לכריתת עודפי העור בעפעף העליון על מנת לתת לעין מראה פתוח וצעיר.


  הרמת גבות – טרם הניתוח

  יש חשיבות רבה לפגישה הראשונה. תשאלי בה לגבי מצב בריאותך, תרופות שאת נוטלת באופן קבוע, עישון ניתוחים בעברך. כן תשאלי לגבי בעיות ראיה, יובש או עודף דמעת בעיניים. פעמים רבות נדרשת בדיקה משלימה ע"י רופא עיניים טרם הניתוח. איזור הגבות והעיניים יבדק בצורה קפדנית.

  לעיתים צניחת הגבות אינה מורגשת בשל הפעלה מאומצת וקבועה של שרירי המצח להרמתן או בשל שרטוט גבות גבוה מהמיקום האמיתי שלהן. במצבים אלו יש צורך באיבחון מדוייק של הגורם למראה העיניים העייף. האם מדובר בעודפי עור בעפעף בלבד, האם מדובר בצניחת הגבות או האם קיים שילוב של שתי הבעיות גם יחד.

  בד"כ כאשר ישנו קפל עפעף שמודגש יותר בזוית העין החיצונית, הסיבה לכך היא גבה צנוחה. לאחר האיבחון דר' משולם-דרזון תדון עימך בפרטי הניתוח המתאים ביותר עבורך.

  תהליך ניתוח הרמת גבות

  הניתוח מבוצע בד"כ בהרדמה מקומית בתוספת טשטוש ומשכו כשעה. קיימות מספר שיטות לתיקון והרמת הגבות. השיטה צריכה להיות מותאמת לכל אישה (או גבר) בהתאם למיקום הגבות שלה, לכמות עודפי העור בעפעף העליון ולגובה קו השיער.

  מיקום החתך המועדף במרבית המקרים הוא בד"כ באיזור הרקות והוא מוסתר ע"י השיער באיזור. אורכו של החתך כ-3-4 ס"מ. דרכו מורמות ונמתחות מעלה הרקמות התת עוריות והן מקובעות לרקמה קשיחה יותר במצח ע"מ שהתוצאות ישמרו לזמן ארוך.

  אפשרות נוספת היא לבצע הרמת הגבות דרך החתך בעפעף העליון בזמן מתיחת העפעפיים העליונים. ניתוח זה מתאים למצבים בהם צניחת הגבה היא קלה מאד.

  החלמה לאחר הניתוח

  הכאב וחוסר הנוחות לאחר הניתוח אינם רבים ומגיבים היטב למשככי כאבים. בד"כ לא נדרש אישפוז של מספר שעות להשגחה בלבד ואין צורך באישפוז של לילה.

  איזור הגבות והעפעפיים נוטה לבצקות ושטפי דם שכן העור באיזור הוא דק ועדין ומרובה בכלי דם. קומפרסים קרים ושכיבה בראש מורם בימים הראשונים לאחר הניתוח יסייעו להפחית את התופעות הללו. יומיים לאחר ניתוח הרמת גבות ניתן לרחוץ את המקום במים וסבון ולמרוח משחה אנטיביוטית על קו החתך. תפרים יוסרו כעבור כשבוע עד עשרה ימים. הצלקת הנותרת מוסתרת מאחורי קו השיער וכמעט שאינה נראית כעבור מספר חודשים מהניתוח.

  נפיחות ושטפי דם נעלמים בד"כ כעבור שבועיים, במהלכם ניתן להסתירם ע"י מייק אפ. מומלץ להמנע מפעילות גופנית מאומצת למשך ששה שבועות.

  סיכונים

  בכל ניתוח קיים סיכון מסויים לסיבוכים. הסיבוכים האפשריים לאחר ניתוח הרמת גבות הם:

  • דימום
  • זיהום
  • ירידה זמנית בתחושה ע"ג העור.
  • פגיעה זמנית בעצבוב לשרירים המרימים את הגבות (נדירה ביותר פגיעה שאינה זמנית).
  • אסימטריה.
  • ריפוי איטי של הצלקת או פגיעה בזקיקי השיער סביבה.

  שיעור הסיבוכים לאחר ניתוח הרמת גבות הוא נמוך מאד. תוכלי להפחית שיעור הסיבוכים בצורה משמעותית אם תצמדי להנחיות של דר' משולם-דרזון, לפני ואחרי הניתוח.

  כדי לשמור על הפרטיות של המטופלות שלנו, אנו לא מציגים תמונות של ניתוחי פנים באתר. נשמח להציג לך תמונות אלה בפרטי.

  מלאי פרטים בטופס צור קשר או התקשרי 054-3499-177

  מטופלות ממליצות

  שגית הנפלאה! תודה! תודה על התמיכה המקצועית, האדיבה והסבלנית. השליחות כשאת מגיעה ממנה לטפל בבנאדם נגעה לליבי, ולכל מי שמכיר אותך. המקצועיות שלך ותשומת הלב… "

  שגית היקרה, תודה מקרב לב על הטיפול המסור, החיוך הרחב, האופטימיות שנטעת בי, הליווי הצמוד לכל אורך הדרך. שזה ממש לא מובן מאליו. אני רוצה… "

  ישר שהגעתי למרפאה והכרתי את ד"ר משולם וסמדר הרגשתי שמפה מתחילה הדרך להגשמת החלום . מעבר לכך שד"ר משולם היא רופאה מדהימה, , מקצועית ,… "

  לדר' משולם! הקוסמת המקסימה על עצם היותך על סבלנותך ואנושיותך והמקצועיות הבלתי מעורערת. שאי ברכה על פועלך. "

  רציתי רק לומר תודה, ולהביא את מלוא הערכתי לך, על היחס והטיפול המסור. על ביצוע ניתוחים בצורה מדויקת ומושלמת. על הנכונות תמיד לעזור ועל השלווה.… "

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...