שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  כל מה שצריך לדעת על הזרקות לפנים

  בואו נעשה סדר בנושא הזרקות לפנים…

  עולם הטיפולים המתקדמים לעור הפנים הוא עולם רחב וכולל שלושה סוגים של טיפולים:

  1. הזרקות של חומצה היאלרונית
  2. הזרקות של בוטוקס.
  3. טיפולי פילינג מסוגים שונים.

  מקובל להפריד בין השליש העליון של הפנים לשני השלישים התחתונים של הפנים. הקמטים בשליש העליון של הפנים, הקמטים הרוחביים במצח, קמטי הזעף בין הגבות וקמטי החיוך לצידי העיניים, אלו הם קמטים שמקורם בפעילות שרירי הפנים. לכן על מנת לטפל בהם ולרכך אותם עלינו לטפל בשריר ולעדן את פעילותו. את זה עושה הבוטוקס. נשים רבות נרתעות מהמונח בוטוקס או מהמילה טוקסין אך למעשה הבוטוקס הוא טיפול בטוח הידוע מזה שנים רבות וכמעט נטול סיבוכים. גם הסיבוכים המעטים שלהם הוא יכול לגרום הם זמניים וחולפים במהרה.

  בשני השלישים התחתונים של הפנים קורים תהליכים אחרים

  עם הגיל הרקמות הרכות שהיו במנח גבוה על גבי עצם הלחי הולכות וצונחות כלפי מטה. הן נעלמות מאיזור הלחי העליונה ובמקומן מופיעה השטחה של הפנים והן מודגשות בחלק התחתון של הפנים ומדגישות את הקמט שבין זוית האף לזוית הפה. כשהן ממשיכות לצנוח כלפי מטה הן מגיעות לקו הלסת ויוצרות קו לסת לא מוגדר עם עודפי עור.

  הטיפול בשני השליש התחתונים של הפנים הוא הזרקה של חומצה היאלרונית בצורות שונות ובדרגות שונות של צמיגות. על מנת להדגיש את עצם הלחי (די בדומה למה שברונזר יודע לעשות) אנו משתמשים בחומצה היאלרונית מאד סמיכה ומזריקים אותה עמוק בצמוד לעצם הלחי.

  כשאנו רוצים למלא קצת את איזור הלחי שהתרוקן מהשומן והשתטח אנו מזריקים חומצה היאלרונית סמיכה אך רכה שתחקה את השומן התת עורי. היא צריכה להיות רכה מספיק על מנת שגם בזמן חיוך נראה טבעיים לגמרי.

  לקמט היורד מזוית האף לזוית הפה יש צורך בחומצה היאלרונית קשיחה שתדע למלא את הקמט ולדחוף אותו בחזרה כלפי מעלה.

  כדי להגדיר ולהחליק את קו הלסת יש צורך בחומצה היאלרונית בדומה לחומצה בה השתמשנו לעצם הלחי, חומצה צמיגה וקשיחה שתשב על העצם ותתן לה מראה ישר ומסותת.

  הטיפול בשקעים תחת העיניים דורש חומר עדין מאד ורך אך עדיין כזה שיצליח לחולל שינוי ולמלא את השקע.

  הטיפול בקמטוטים מרובים בעור הפנים וגם מסביב לשפתיים דורש טיפול בחומצה היאלרונית מאד דלילה שמוזרקת מאד שטחית ומשפרת את איכות העור, מה שנקרא "SKIN BOOSTER".

  טיפול פילינג לקילוף העור

  כדי לשפר את איכות העור, צבעו ומרקמו ולתת לו מראה יותר חי, מבריק וקורן כדאי לבצע בחודשי החורף קילוף קל עד בינוני כתלות בסוג העור ובצורך. כדאי גם להשתמש בקרם לילה הניתן במרשם רופא המכיל רטין איי. הרטין איי מעבה את העור ומקנה לו מראה אחיד וחלק יותר.

  אני ממליצה בחום להשתמש בחומרים מאושרי FDA אמריקאי בלבד שכן ה-FDA מאד מחמיר בדרישותיו. אני אישית אוהבת להשתמש בשלוש חברות מאושרות  FDA: רסטילן, ג'ובידרם  ותאוסיאל. אלו החברות שבעיני נותנות את התוצאות הטובות ביותר לאורך זמן והכי חשוב, מראה טבעי ונינוח כדי שאף אחד לא ידע שעברת הזרקות אם את לא מעוניינת שידע. בדיוק כפי שאיפור טוב אמור לעשות אותך יפה יותר מבלי שתראי "מאופרת" כך גם הזרקה נכונה ומדויקת תדגיש את תווי פניך ותעזור לך להרגיש יפה יותר מבלי להראות "עשויה".

  לקביעת טיפול מילוי קמטים, אנא התקשרי למרפאה בטלפון 077-997-4453 או מלאי את פרטייך בטופס באתר ונחזור אליך בהקדם.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...