שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  הגדלת חזה והרמת חזה ומה שבניהם

  ניתוחי הגדלת חזה והרמת חזה נועדו להגדיל את השד באמצעות הכנסת שתל מתחת לרקמת השד או מתחת לשרירי החזה. ניתוח להרמת חזה נועד לנשים אשר מראה השד שלהן נראה צנוח ונופל והן מעוניינות בהשגת מראה שד עומד וזקוף. בדרך כלל בניתוח הרמת חזה משלבים גם הגדלת חזה על מנת להעניק לשד נפח למראה שד עומד, מלא וזקוף.

  הגדלת חזה הרמת חזה ומה שבניהם

  ניתוח הרמת חזה והגדלת חזה הינו למעשה ניתוח המשלב טכניקה ניתוחית אשר מצד אחד מגדילה את נפח השד ומהצד השני מקטינה את מעטפת עור השד ומעתיקה את מיקום הפטמה למיקום החדש בהתאם למבנה וצורתו החדשה של השד.

  למי מתאים ניתוח הגדלת חזה והרמה?

  מתאים בעיקר לנשים בעלות שדיים ריקים ונפולים. כאשר הפטמה נראית כאילו גולשת במורד השד. עור השד נראה חסר אלסטיות ומראה השד נראה חסר בנפחו. בדר"כ נשים אלו עברו לידות והנקות ממושכות, בין היתר נשים שעברו שינויים דרסטיים במשקלן, וכתוצאה מכך ניזוק מראה השד שלהן.

  הגדלת חזה והרמה

  הרמת חזה והגדלה – הטכניקה הניתוחית

  ישנן מס' טכניקות לביצוע ניתוח הרמת שדיים בהתאם למצבן ולמראן של השדיים. את מראה השדיים ניתן לחלק ל3 מצבים, על פי מיקום הפטמה ביחס לכפל השד. כאשר דרגת החומרה הקלה ביותר מתקיימת כאשר הפטמה נמצאת כסנטימטר מתחת לקפל השד, בדרגה הבינונית הפטמה נמצאת עד שלושה סנטימטר ממנו ודרגת החומרה הגדולה ביותר הינה כאשר הפטמה נמצאת באזור התחתון של השד. במהלך ניתוח הרמת חזה מסירים את עודפי העור תוך הידוק של הרקמות, ואז למעשה משלבים את ההליך של הגדלת החזה תוך הכנסת שתל , למראה שדיים זקופים ומוצקים. ניתוח זה מתבצע בהרדמה כללית ואורכו כשלוש שעות.

  תקופת ההחלמה מניתוחי הגדלת חזה והרמת חזה

  ההחלמה מניתוח הרמת חזה והגדלת חזה הינה תהליך הדרגתי(מוזמנת להתרשם מתמונות אחרי ולפני) מאוד חשוב להישמע להוראות הרופא. חשוב להקפיד על לבישת החזייה הרפואית והתחבושת האלסטית למשך כחודש ימים מזמן הניתוח. יכולה להיות תחושת אי נוחות באזור החזה וכן תחושת יובש בעור, ניתן למרוח קרם לחות , אך להימנע ממריחה באזור התפרים. כמו כן חשוב להימנע מהרמת חפצים בחודש הראשון, ומפעילות מאומצת של הגוף.

  לקבלת מידע נוסף בנושא ניתוח הגדלת חזה או הרמת חזה מוזמנת לפנות אלינו בטלפון 054-3499-177 או לצור עמנו קשר

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...