שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  ניתוח הגדלת חזה עם מינימום כאבים

  יש אפשרות לעשות ניתוח הגדלת חזה עם מינימום כאבים? כחלק משינוי תדמית ודימוי עצמי, נשים רבות ובגילאים שונים מבקשות לעשות ניתוח הגדלת חזה ויש לכך סיבות נוספות הקשורות גם באסתטיקה. עם זאת נשים רבות נרתעות מביצוע הניתוח שכן מדובר בניתוח המבוצע בהרדמה כללית, תקופת החלמה ארוכה המלווה בכאבים עזים באזור הניתוח ותחושת אי נוחות לאורך כל תקופת ההחלמה.

  הגדלת חזה עם מינימום כאבים – הרדמה מקומית נגד הרדמה כללית

  לאור הביקוש ההולך וגדל ובמקביל, התפתחות טכנולוגית ושיטות עבודה מתקדמות, הביאו כיום שיטת ניתוח להגדלת חזה המלווה במינימום כאבים ועיקרה מתבטא בביצוע ניתוח הגדלת חזה בהרדמה מקומית. רובן המוחלט של המטופלות כיום, עוברות את הניתוח להגדלת חזה בהרדמה כללית. במהלך הניתוח המנתח יוצר פתח גישה בעור ודרכו יוכנס במדויק השתל בממדים שנקבעו מראש. הפתח, שלאחר תקופת ההחלמה יהפוך להיות הצלקת העורית יכול להיות ממוקם באזור הקפל התת שדי, באזור העטרה או בקפל סמוי בבית השחי. כשהניתוח מבוצע בהרדמה כללית נוהגים הרופאים המרדימים להוסיף הרדמה מקומית לתוך הכיס ולאזור הצלקת על מנת לאפשר למטופלת לסבול מינימום כאבים לפחות יממה נוספת לאחר הניתוח. לאחר היממה יתכן והמטופלת תסבול מכאבים המלווים במהלך כל תקופת ההחלמה ותידרש ליטול תרופות משככי כאבים.  

  הבשורה הגדולה לאותן מטופלות שמעוניינות בהגדלה אך אינן רוצות או שאינן מסוגלות לעבור הרדמה כללית ורוצות לעבור את הניתוח במינימום כאבים, הביאה חידוש מהפכני של ביצוע ניתוח הגדלת חזה בהרדמה מקומית.

  אם את שוקלת לעבור הגדלת חזה בהרדמה מקומית חשוב שתביני את התהליך. עם הכניסה לחדר הניתוח יחדיר הרופא עירוי קטן לווריד ויחבר אותך למוניטור אק"ג ולחץ דם. אחר כך תבוצע שלב השטיפה הסטרילית באזור השד, ויינתן חומר מטשטש בעירוי. טרם ביצוע החתך יזריק המנתח חומר הרדמה מקומית במספר דקירות באזור החתך הניתוחי המתוכנן. ייתכן שתרגישי תחושת צריבה עדינה במהלך הזרקת החומר אך אין מדובר בכאב משמעותי. כעת יוזלף לאזור הכיס המתוכנן נוזלים מחוממים הרווים בחומרי הרדמה מקומית ובחומר המקטין אפשרות לדמם. לאחר הצפת הרקמה יבוצע הניתוח בצורה חופשית וללא כאב אם כי עשויה להיות אי נוחות קלה ולרוב נסבלת. משכו הצפוי של הניתוח בהרדמה מקומית עומד על כשעה וחצי עד שעתיים. ארוך יותר מניתוח הגדלה בהרדמה כללית אך יש לזכור שנחסכות שעות ההתאוששות הארוכות, והמטופלת אינה סובלת מכאבים עזים ותקופת החלמה ממושכת.

  הגדלת חזה עם מינימום כאבים – התאוששות קלה והליך באווירה נעימה

  לאור התפתחות השיטות והטכנולוגיות כיום ניתן לעבור את ניתוח הגדלת החזה במינימום כאבים ובשיטת ההרדמה המקומית. החוויה שונה לחלוטין, האווירה נעימה ולא מלחיצה, אין כלל כאב אולי מעט אי נוחות. מספר דקות לאחר סיום הניתוח והתאוששות קלה, ניתן לחזור לשגרה ולתפקוד מלא ככל שניתן. אחת הרופאות המתמחות בניתוח חזה מכל הסוגים והמבצעת את הניתוח להגדלת חזה במינימום כאבים היא ד"ר שגית משולם דרזון. ככירורגית וכאישה בעלת ניסיון עשיר בתחום, תלווה ד"ר שגית משולם דרזון את המטופלת לאורך כל התהליך במקצועיות רבה וביחס אישי על מנת להגשים עבורה את החלום הנכסף.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...