שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  מאיזה גיל אפשרי לעשות הגדלת חזה?

  ניתוחי הגדלת חזה, נחשבים בעולם ובארץ לניתוחים הקוסמטיים הכי נפוצים והמבוקשים. הסיבה העיקרית לביקוש הזה נובעת מהרצון של נערות ונשים צעירות להיראות כמו הדוגמניות או הזמרות החטובות הנראות כל הזמן על שערי המגזינים הנחשבים ועל מסכי הטלוויזיה, וכן גם הרצון להרגיש נשית יותר ולחזק את הביטחון העצמי. אמנם מדובר בניתוח לכל דבר ועניין, אולם בעידן המודרני והטכנולוגי בו אנו חיים יש ברשות הרופאים המבצעים את ההליך הרפואי הזה את כל הידע ואת הציוד המתקדם ביותר, שהופכים את התהליך להרבה יותר פשוט ועם פחות תופעות לוואי. לאור הביקוש ההולך וגדל בקרב בחורות צעירות לביצוע ניתוחי הגדלת חזה, נשאלת השאלה מאיזה גיל אפשרי לעשות הגדלת חזה? בעיקרון הגיל האפשרי לביצוע ניתוח מסוג זה הוא גיל 18. זאת מאחר ועד גיל 18 החזה עוד ממשיך להתעצב בגודלו ומראהו ומאד לא מומלץ להתערב בתהליך הגדילה הטבעי של החזה לפני שהשדיים מגיעים לגודלם הסופי.

  אפשרי לעשות הגדלת חזה גם בגיל צעיר?

  כאמור, נשים צעירות מעוניינות לבצע ניתוח הגדלת חזה בדרך כלל על מנת להיות מרוצות יותר מהמראה החיצוני שלהן ולשפר את ביטחונן העצמי. תהיינה כאלה שירצו להגדיל את החזה על מנת לשפר את הביטחון שלהן בכל מה שקשור ליחסים עם גברים, ויש כאלו שרוצות לשפר את מראה החזה לאחר שסיימו את תקופת ההנקות או שהן חושבות שחזה גדול יותר יהיה להן יותר יפה, ללא קשר למידותיו הטבעיות. כמובן שיש גם נשים בגיל מתקדם ובגיל הזהב המעוניינות לעבור את התהליך מסיבות אסתטיות ולשיפור מצב רוחן. כל הסיבות שציינו לעיל בהחלט מהוות אפשרות לגיטימית לעבור ניתוח להגדלת חזה. אלא, שחשוב לפני כן להתייעץ עם הרופא המטפל על מנת לבדוק כשאיות, עלויות, התאמה מדויקת לגודל ולסוג השתל ועוד פרמטרים נוספים שיש לקחת בחשבון לרבות מצבן הקליני של המטופלות.

  הגדלת חזה בגיל צעיר

  החשיבות של בחירת מנתחת פלסטית מומחית

  כיום יש רופאים רבים המבצעים ניתוחים להגדלת חזה. בחירת הרופא המטפל תתבצע על סמך המלצות ועל סמך ניסיונו של הרופא. לפני קבלת ההחלטה מומלץ לבחון מספר רופאים, לוודא שהם פועלים בפיקוח ולראות עבודות שבוצעו על ידם. כמובן שגם המחיר מהווה שיקול חשוב, אולם עדיף לבחור ברופא שיעניק לכן הרגשה בטוחה ושתהיו בטוחות שאתן בידיים טובות. אחת הרופאות המובילות את התחום ומתמחה בניתוחי הגדלת חזה בטכניקות המתקדמות ביותר היא ד"ר שגית משולם דרזון.

  ד"ר שגית משולם דרזון מנתחת פלסטית מומחית בכירורגיה פלסטית ומשחזרת. מומחית בכירורגיה פלסטית, חברה ומרצה בכנסים של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. מבצעת את עבודתה במרכז הרפואי רבין בבילינסון ומנהלת מרפאה לניתוחים אסתטיים ושחזורים וכן טיפולים קוסמטיים בהרצליה פיתוח. במסגרת התמחותה מבצע ד"ר שגית משולם דרזון מגוון של ניתוחים כירורגיים, אסתטיים וקוסמטיים כמו: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה ושחזור חזה לאחר כריתת שד חלקי או מלא. בהיותה אישה ורופאה כירורגית בעלת ניסיון עשיר בתחום, מבינה היא עד כמה יש למראה השד חשיבות רבה, לתפיסת הגוף שלך כאשה ולתחושת הנשיות שלך. על כן, בתהליך הניתוח להגדלת חזה, תעניק לכן ד"ר שגית משולם דרזון, יחס אישי וליווי צמוד הכולל הכנה קפדנית לקראת הניתוח, בחירת השתלים המותאמים לכן באופן מושלם וביצוע הניתוח בצורה הטובה ביותר תוך שימוש בכל הטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם ולקבלת תוצאות מושלמות ולשביעות רצונכן.

  אם גם אתן חושבות על ביצוע ניתוח להגדלת חזה, אתן מוזמנות להיכנס לאתר ו/או להתקשר לקביעת פגישות ייעוץ והכוונה.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...