שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Mastopexy

  הרמת חזה

  תהליך ההתבגרות הטבעי, לידות והנקות, שינויים במשקל וירידה כללית בגמישות הטבעית של העור – כל אלו משפיעים במידה רבה על מראה השד ויכולים להקנות לו מראה צנוח ומרוקן. הרמת חזה משלבת עיצוב מחדש של רקמת השד לצד הידוק מעטפת העור למראה זקוף והדוק יותר. בשדיים מרוקנים מאד, לעיתים יש צורך בשילוב של הרמת חזה עם הגדלת חזה ע"י שתל סיליקון קטן או הזרקת שומן.


  הרמת חזה טרם הניתוח

  ביעוץ הראשוני תשאלי לגבי מצב בריאותך ומחלות במשפחה. דגש מיוחד ינתן למחלות שדיים, סרטן שד או שחלות. בזמן היעוץ תבדקי ע"י דר' משולם-דרזון ויוסברו לך פרטים אודות ניתוח להרמת חזה, צורת החתך המתאים למבנה השד היחודי שלך והאם יש צורך בתוספת נפח בדמות שתל סיליקון בנוסף להרמה או שניתן להסתפק ברקמת השד הקיימת ולארגן אותה מחדש כך שרקמת השד העודפת בתחתית השד תעלה מעלה לתת לשד מראה עגול והדוק יותר. בזמן היעוץ תוכלי לראות תמונות שונות של נשים עם מבנה גוף ושד הדומה לשלך ולהבין לעומק מה התוצאות הצפויות לאחר הניתוח.

  יש צורך בבדיקות דם ובדיקת אק"ג טרם הניתוח. אם את מעל לגיל 30 כדאי לעבור בדיקת כירורג שד ומעל לגיל 40 בדיקות ממוגרפיה ואולטרהסאונד.

  היערכות מוקדמת לניתוח תעניק לך את התוצאה הטובה והבטוחה ביותר. ניתוח הרמת חזה הוא ניתוח המחייב הפסקה מוחלטת של עישון לשלושה שבועות לפחות לפני ואחרי הניתוח. ניתוח הרמת שדיים, במרבית המקרים, לא יפריע לך להניק בהמשך אך במידה ותחליטי להרות ולהניק לאחר הניתוח, עור השד שלך קרוב לוודאי יימתח שוב והדבר ישפיע על מראה השד.

  תתבקשי לרכוש חזיית ספורט הנרכסת מקדימה, ללא ברזלים או ריפוד במידה הצפויה ולהביאה עימך ביום הניתוח.

  הדמייה תלת מימדית של השד תוך דקות

  קשה לך לדמיין כיצד ייראה החזה שלך לאחר השינוי?

  חשוב לך לראות כיצד תראי עם השתל המסוים שבחרת, אבל את רוצה לראות גם איך נראה שתל קצת יותר קטן או מעט גדול יותר?

  VECTRA זו מצלמה תלת מימדית חדשנית במרפאתי, שמאפשרת לך לראות בדיוק איך תראי עם כל גודל וצורה שתבחרי. זה אמצעי שמסייע לנו לראות יחד מה הכי נכון עבורך, ולהתאים לך את השתל במדויק.


  הדמיה תלת ממדית של הגדלת חזה

  מהלך הניתוח

  משך ניתוח להרמת חזה הוא בין שעתיים וחצי לשלוש שעות והוא מתבצע תחת הרדמה כללית.

  בזמן הניתוח הפטמה והעטרה מועברות למיקום גבוה יותר ע"ג השד, עודפי העור מוסרים ורקמת השד נאספת ומעוצבת מחדש למראה מלא וזקוף יותר. הצלקת המתקבלת לאחר ניתוח הרמת חזה היא צלקת עדינה סביב העטרה וצלקת אנכית שיורדת מהעטרה כלפי מטה. במקרים מסויימים של צניחה קלה בלבד, ללא עודפי עור משמעותיים, ניתן להסתפק בצלקת סביב העטרה בלבד. בזמן הניתוח דר' משולם מבצעת טכניקה מיוחדת ומורכבת של קיבוע רקמת השד במקומה הגבוה תוך שימוש ברצועת שריר עדינה. הטכניקה הזו מביאה לתוצאה שתישמר לאורך השנים.

  כאשר יש די רקמת שד לצורך הידוקה והאשה מרוצה ממידת החזיה שלה, אין צורך בשתל סיליקון. יחד עם זאת, במידה והשד מרוקן בצורה משמעותית ואין די בו די רקמה , יש צורך בהגדלת השדיים, באמצעות שתלי סיליקון, בנוסף להרמה.

  מיקום השתל

  הרמת חזה עם שתל מתבצעת כאשר השד מרוקן מאד ונפול וזקוק להרמה והגדלה גם יחד מיקום השתל המועדף הוא במישור כפול (DUAL PLANE) כך שבחלקו העליון השתל מונח תחת שריר החזה הגדול ובחלקו התחתון תחת השד.

  במרבית המקרים דר' משולם מעדיפה למקם את השתל במנח תת שרירי בחלקו העליון. היתרונות של המנח הכפול כוללים ביניהם בדיקת ממוגרפיה רגישה ומדוייקת יותר, שכיחות נמוכה יותר של סיבוך הנקרא התכווצות קופסית (הידוק מוגזם של הרקמה סביב שתל הסיליקון) ושכיחות נמוכה יותר של קפלי השתל היכולים להראות תחת העור. יתרון נוסף של מנח כפול הוא שבמיקום הזה השריר מונע מהשתל להמשך מטה עם השנים ולגרור את השד עימו. יחד עם זאת, לעיתים, עם השנים העור יזדקק להידוק נוסף על גבי השתל.

  סוג השתל

  שתלי סיליקון מקנים לשד צורה יציבה יותר בהשוואה לשתלי מי מלח ולכן יש להם עדיפות בניתוח להרמת חזה. מעטפת השתל היא עמידה מאד והתוכן הוא ג'ל סיליקון במרקם צמיג שלא נוטה לנדוד גם במצבים הנדירים של קרע בשתל. מעטפת השתל יכולה להיות חלקה או מחוספסת. קיימים יתרונות וחסרונות לכל סוג ודר' משולם תסביר לך אותם בפירוט טרם ההחלטה בדבר סוג השתל.

  אין הנחיה באשר לעיתוי המדוייק של החלפת שתלי סיליקון. יחד עם זאת כל אשה צעירה העוברת הגדלה או הרמה עם שתלי סיליקון צריכה לדעת שלא קיימים שתלי סיליקון לכל החיים וכי היא תצטרך להחליפם בשלב כלשהו בחייה.

  צורת השתל

  קיימים שתי צורות עיקריות לשתלי סיליקון: עגולים ובצורת טיפה (אנטומים). דווקא בהרמת חזה יש פחות צורך בשתלים אנטומים ושתלים עגולים יודעים לתת בסוג זה של ניתוח תוצאה מאד טבעית לשד. שתלים עגולים מסוג ארגונומי הם רכים יותר ומתאימים במצבים מסויימים לנשים המעוניינות בצורה טבעית מאד לקוטב העליון של השד.

  גודל השתל

  תפקידו של שתל הסיליקון בניתוח להרמת חזה אינו להגדיל את השד אלא להעניק לשד המרוקן תוכן ומילוי שעליו ניתן יהיה להדק את העור. לכן בניתוח להרמת חזה אין צורך בשתל גדול והגודל הממוצע של שתל בסוג זה של ניתוחים הוא קטן יותר בהשוואה לניתוח להגדלת חזה. הגודל והצורה המדוייקת של השתל יותאמו לגופך בצורה מדוייקת בזמן היעוץ. ברוב המקרים ניתן לבצע הדמיה ממוחשבת תלת מימדית עם מצלמת ה"VECTRA" טרם הניתוח.

  לאחר הניתוח

  את צפויה להתעורר מניתוח להרמת חזה לבושה כבר עם חזיית הספורט התומכת. תחתיה, ע"ג הצלקת, יהיו פלסטרים עדינים. אין צורך לפתוח את החזיה או להרטיב את השד ביומיים הראשונים. כעבור יומיים את יכולה להוריד את החזיה ולהתרחץ על גבי הפלסטרים במים ובסבון אליו את מורגלת. הפלסטרים צפויים להשאר על השד למשך שבועיים עד שלושה ורק לאחר מכן דר' משולם תסיר לך אותם בביקורך במרפאה.

  לאחר הניתוח תשארי בהשגחה למשך כארבע שעות. כעבור ארבע שעות תשוחררי עם מכתב שחרור ובו הנחיות מדוייקות ועם מספר הטלפון האישי של דר' משולם לכל בעיה.

  בשבוע הראשון לאחר הניתוח את צפויה להרגיש כאב קל ואי נוחות. משככי כאבים משני סוגים יסייעו לך בתקופה הראשונית. מייד לאחר הניתוח השד עדיין בצקתי ונפוח במקצת. הנפיחות עשויה לגרום לתחושה שונה בפטמה וע"ג עור השד. מרבית הנפיחות חולפת כעבור ששה שבועות והתחושה חוזרת למצב הרגיל.

  התפרים הם נספגים, לא נראים על גבי העור ואין צורך להוציאם.

  יש ללבוש את חזיית הספורט יום ולילה למשך ששה שבועות אחרי הניתוח. ניתן להסיר אותה אחת ליומיים לרחצה ויבוש מהירים ולהחזיר אותה במהרה.

  כדאי לדאוג לחופשת מחלה לשבוע ימים. חופשת מחלה רגועה תאפשר לך להחלים טוב יותר ולחזור לשגרת חייך מהר יותר. יש להמנע למשך ששה שבועות מפעילות גופנית מאומצת והרמת משאות כבדים מ2-3 ק"ג. הליכה מתונה ניתן ומומלץ לעשות כבר בימים הראשונים לאחר הניתוח.

  מי הים והבריכה אינם מים נקיים ולא מומלץ לטבול בהם בשלושת החודשים הראשונים לאחר הניתוח.

  סיכונים בניתוח הרמת חזה

  כל ניתוח כרוך בסיכון מסוים לסיבוכים. בחירה במנתח מנוסה ואחראי הוא המפתח להפחתת הסיבוכים במידה משמעותית.

  סיבוכים נדירים שיתכנו בניתוח הרמת שדיים

  • דימום שעשוי לחייב חזרה לחדר ניתוח לצורך צריבת כלי הדם המדמם.
  • זיהום שיחייב אישפוז לצורך מתן אנטיביוטיקה תוך ורידית.
  • צלקות לא יפות/ צלקות בולטות.
  • החלמה איטית וירודה של הצלקות (ביחוד במעשנות).
  • ירידה בתחושה בפטמות (יותר שכיח במצבים בהם מוכנס שתל סיליקון).
  • אסימטריה מסוימת בין הצדדים.

  הסיבוכים הם רבים יותר בנשים מעשנות וסכרתיות. בנוסף תוספת של שתלי סיליקון להרמה מעלה את שיעור הסיבוכים.

  החלמה מניתוח הרמת חזה

  בשבוע הראשון שלאחר הניתוח תגיע הנפיחות בשדיים לשיאה ואז תחל לסגת בהדרגה. כבר בשבוע הראשון לאחר הניתוח ניתן לחזור לפעילות שגרתית קלה אך חשוב להקפיד על תזונה נכונה ומנוחה רבה יותר מהרגיל.

  הביקורת הראשונה במרפאה לאחר הניתוח היא בדרך כלל בשבוע שלאחר מכן ומטרתה לבחון שהחלמה שלך היא תקינה. הפגישה השניה היא לאחר כשלושה שבועות לצורך הוצאת הפלסטרים המיוחדים שעל השד.

  דר' משולם תלווה אותך לאורך השנה הראשונה שלאחר הניתוח עד לתוצאה הסופית.

  הרמת חזה מחירים והמלצות

  כיום, בשל העלייה הגדולה בביקוש לניתוחים פלסטיים שונים, וביניהם ניתוח הרמת חזה, ישנן קופות חולים אשר מציעות למבוטחים בביטוחים המשלימים השונים אפשרות לקבל סבסוד לביצוע ניתוחים פלסטיים שונים.

  חשוב לקחת בחשבון כי אם בוחרים בסבסוד שכזה אין לכם אפשרות לבחור בכל רופא ועליכם לפנות רק לרופאים המוצעים לכם על ידי קופת החולים. טווח המחירים בניתוח חזה הינו רחב ותלוי במספר גורמים שמשפיעים עליהם. לכן לפני שבוחרים את המרפאה לביצוע הניתוח חשוב לבדוק ולבצע השוואת מחירים בין כמה מרפאות שונות בכדי למצוא מחיר משתלם והוגן, העומד בקנה אחד עם השירות שאתם מקבלים מאותה מרפאה.

  בתחום ניתוחי הרמת חזה המלצות למחירים ינועו בין 19,000 ₪ לבין 35,000 ₪. הפער הזה מקורו בנתונים שונים אך בעיקר הוא משקף את הכשרתו וניסיונו של הרופא.

  הפרמטרים העיקריים אשר משפיעים על המחיר

  המנתח שיבצע את הניתוח – כאמור הנסיון, ההכשרה ותחום המומחיות שלו הם הפרמטרים העיקריים אשר בסופו של דבר משפיעים על איכות הניתוח. כירורגים פלסטיים עם התמחות על רשמית בניתוחי חזה משחזרים עברו הכשרה ארוכה יותר בתחום הספציפי הזה. הם בעלי נסיון רב יותר בניתוחי חזה מורכבים ולכן שכרם גבוה יותר.

  חדר הניתוח – מדובר בעוד מרכיב יקר אשר יכול להשפיע על מחיר הניתוח. אשפוז לילה גם הוא יעלה עלות הניתוח.

  הרמת חזה עם שתל או ללא שתל

  אם תבחרו לבצע הרמת חזה עם שתל, המחיר עשוי להיות גבוה יותר בהשוואה ל ניתוח הרמת חזה ללא שתל.

  מרכיבים עיקריים אלו משפיעים על עלותו של ניתוח הרמת חזה. חשוב מאוד שתקבלי המלצות על כל מרכיב כזה בנפרד. המלצות על רופא מנתח, המלצות על חדרי ניתוח והמלצות על שתלים איכותיים. כך תוכלו לשלב בין ההמלצות הללו בצורה טובה ולמצוא את השילוב הנכון והמתאים לכן ביותר.

  מטופלות ממליצות

  לבנה אוזון לגו
  עברתי ניתוח להחלפת שתלים והרמת חזה אצל ד"ר שגית.
  כבר בפגישה הראשונה שלנו, ידעתי שהגעתי למקום הנכון .
  נתת לי תחושת בטחון ,לא השארת אותי עם סימני שאלה וידעתי שאני בידיים טובות.
  וזו ההזדמנות לומר תודה ד"ר שגית על תוצאה מושלמת , על סובלנות ורגישות לה זכיתי. אני בטוחה שעוד ניפגש גם לדברים אחרים .
  ממליצה בחום ובלב שלם שד'ר שגית היא הבחירה הנכונה.

  שגית הנפלאה! תודה! תודה על התמיכה המקצועית, האדיבה והסבלנית. השליחות כשאת מגיעה ממנה לטפל בבנאדם נגעה לליבי, ולכל מי שמכיר אותך. המקצועיות שלך ותשומת הלב… "

  שגית היקרה, תודה מקרב לב על הטיפול המסור, החיוך הרחב, האופטימיות שנטעת בי, הליווי הצמוד לכל אורך הדרך. שזה ממש לא מובן מאליו. אני רוצה… "

  ישר שהגעתי למרפאה והכרתי את ד"ר משולם וסמדר הרגשתי שמפה מתחילה הדרך להגשמת החלום . מעבר לכך שד"ר משולם היא רופאה מדהימה, , מקצועית ,… "

  ישר שהגעתי למרפאה והכרתי את ד"ר משולם וסמדר הרגשתי שמפה מתחילה הדרך להגשמת החלום .

  מעבר לכך שד"ר משולם היא רופאה מדהימה, , מקצועית , אכפתית ,יסודית והתוצאות ידברו בעד עצמן( הכי טבעי שיש) , היא אישה מדהימה.

  הרגשתי שאני בידיים הכי טובות !

  הפגישה כללה את הסבר הכי מעמיק על הניתוח ונגע בכל הפרטים הקטנים (שכל אישה שעוברת ניתוח צריכה לדעת). וחשוב לציין! שלאורך כל הדרך בפרט אחרי הניתוח משולם הייתה פנויה לכל שאלה וחשש הכי קטן

  פשוט *ממליצה בחום*!!!

  לדר' משולם! הקוסמת המקסימה על עצם היותך על סבלנותך ואנושיותך והמקצועיות הבלתי מעורערת. שאי ברכה על פועלך. "

  רציתי רק לומר תודה, ולהביא את מלוא הערכתי לך, על היחס והטיפול המסור. על ביצוע ניתוחים בצורה מדויקת ומושלמת. על הנכונות תמיד לעזור ועל השלווה.… "

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...