שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  הרמת חזה עם שתלים – כמה כללים לשביעות רצון גבוהה לאורך זמן

  הרמת חזה עם שתלים מסיליקון הוא אחד הניתוחים המורכבים בכירורגיה פלסטית קוסמטית. הוא דורש מיומנות גבוהה של הפלסטיקאי בניתוחי שד כדי להגיע לתוצאות טובות הנשארות טובות לאורך השנים.

  הרמת חזה עם שתלים

  מה עליך לדעת טרם ניתוח הרמת חזה עם שתלים, ועל מה יש להקפיד

  1. ניתוח הרמת חזה ללא שתלים מקטין את השד בכחצי מידה עד מידה, כך שאם את מבקשת לא לשנות את מידת החזיה שלך או להגדילה מעט יש צורך בהכנסת שתלים.
  2. בחירת גודל השתל היא עניין מהותי. השתל מצד אחד
  3. הזרקת שומן לחזה יכול להחליף את שתלי הסיליקון בשני תנאים: האחד, שיש לך די שומן לשאיבה בבטן ובפלג הגוף התחתון (בחורות רזות לא מתאימות להזרקת שומן) והתנאי השני הוא שאינך רוצה שד גדול יותר אלא רק מעוצב יותר. הזרקת שומן ממלאת את השד ונותנת לו צורה טובה יותר אך אינה מגדילה את השד בדומה לשתל סיליקון.
  4. שתל הסיליקון חייב להיות תחת השריר בחלקו העליון. השיטה נקראת מישור כפול. במידה והשתל כולו נמצא מעל לשריר (מתחת לשד) מהר מאד הוא נופל מטה ומושך עימו את רקמת השד, כך שכעבור זמן קצר השד חוזר למצבו הראשוני.  יתרון נוסף למנח תת שרירי הוא המראה הטבעי יותר בקוטב העליון של השד. השריר מטשטש את גבולות השתל וממלא את הקוטב העליון מבלי לנפח אותו.
  5. על מנת להפטר מהרקמה העודפת בתחתית השד כמעט תמיד יש צורך גם בצלקת אורכית בקוטב התחתון של השד בנוסף לצלקת סביב העטרה. הצלקת האורכית מרתיעה את המטופלת יותר מהצלקת סביב העטרה אך היא יודעת להדק את השד ולתת לו צורה טובה יותר לאורך זמן.
  6. והדבר החשוב ביותר, בחרי בפלסטיקאי שאת מרגישה שמבין אותך ואת צרכיך ומקדיש לך מזמנו בסבלנות. הקפידי לראות תמונות לפני/אחרי שמוצאות חן בעיניך ובקשי לשוחח עם מטופלת שעברה את הניתוח. ולבסוף לאחר שעשית כל זאת, הקשיבי לבטן, אין תחליף לאינטואיציה. הקשיבי לה וסמכי עליה.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...