שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  מתיחת פנים- הצצה לתמונות לפני ואחרי

  לאורך השנים וכחלק מתהליך ההתבגרות הטבעי שלנו, עור הפנים מאבד מגמישותו ומתקבל מראה עייף מבוגר ומדולדל. קו הלסת מטשטש ומופיעים עודפי עור בצוואר. כמו כן מופיעים קמטי הבעה בצד העיניים ובצידי הפה אשר הולכים ומעמיקים. ניתוח מתיחת פנים למעשה מקנה מראה צעיר ורענן לפנים משפר את מראה הצוואר קו הלסת וכן את אזור הצוואר.

  הניתוח מיועד בדרך כלל לנשים וגברים בגילאי 50 ומעלה והוא בא לתת פתרון לצניחה ורפיון של העור ורקמות תת עוריות. השטחה של כריות הלחיים, עודפי עור שיורדים מזוויות הפה אל קו הלסת, העלמות הקו המוגדר של הלסת התחתונה.

  ההליך הניתוחי

  ההליך הניתוחי למעשה נעשה דרך חתך אשר מוסתר בקו האוזן הקדמי, ומשם ממשיך אל מאחורי התנוך וממשיך לאחורי האוזן ומסתיים אל תוך שיער הקרקפת האחורי. מאד חשוב, על מנת לשמור על מראה טבעי, שלא למתוח את העור יתר על המידה. עיקר המתח מופעל על הרקמות העמוקות יותר מתחת לעור.

  הניתוח מתבצע בדרך כלל תחת הרדמה כללית ומשך זמן הניתוח בדרך כלל נע בין 3-5 שעות, תלוי בטכניקה הניתוחית אשר מותאמת לכל מטופל.

  תהליך ההחלמה הוא מאוד אינדיווידואלי ומשתנה ממטופל למטופל. אך יחד עם זאת, יממה לאחר הניתוח יש ומומלץ לקום מהמיטה ולהתהלך בחופשיות. בשבועיים הראשונים מאוד רצוי לשכב עם ראש מורם. קומפרסים קרים יכולים להקל ולהפחית את הנפיחות.

  מתיחת פנים

  אני מזמינה אתכם להציץ במספר תמונות של מטופלות שלי שעברו את הניתוח ולקרוא באיזה טכניקה השתמשתי לפי סוג עור הפנים של כל מטופלת.

  אישה עם עור פנים עבה ורקמת שומן תת עורית רבה. עיקר הבעיה הייתה מרוכזת בשליש התחתון של הפנים והצוואר. עברה שאיבת שומן משמעותית מהצוואר ומתיחת פנים וצוואר בשתי שכבות, האחת עמוקה יותר- תת עורית והשנייה שטחית יותר.

  אשה בסוף שנות השישים לחייה עם עור דק. קמטים מרובים ועודפי עור משמעותיים בצוואר ובקו הלסת. עברה מתיחת פנים לבניית קו הלסת ועצמות הלחיים וכן מתיחה של הצוואר ותיקון של הסנטר הנפול.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...