שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Facelift

  מתיחת פנים

  תהליך ההתבגרות לצד כח המשיכה, וחשיפה לשמש משפיעים על עור הפנים במידה ניכרת. הופעת קמטים לצד צניחת עור הפנים וריפיון הצוואר יכולים להקנות מראה עייף ומבוגר. מתיחת פנים היא הליך שמטרתו להדק את הרקמות העמוקות בפניך, להסיר עודפי עור, להגדיר מחדש את קו הפנים והצואר ולהקנות לך מראה צעיר יותר, טבעי ורענן.


  תהליך הניתוח

  ניתוח מתיחת פנים וצוואר בא לתת מענה לצניחה ורפיון של העור ורקמות תת עוריות. השטחה של כריות הלחיים, עודפי עור שיורדים מזויות הפה אל קו הלסת, העלמות הקו המוגדר של הלסת התחתונה. בד"כ נוספים גם עודפי עור ושומן בצוואר. במתיחת פנים וצוואר קלאסית, הטיפול באיזורים בעייתיים אלו נעשה דרך חתך שמוסתר בקו האוזן הקדמי, ממשיך אל מאחורי התנוך אל מאחורי האוזן אל תוך שיער הקרקפת האחורי.

  לעיתים יש צורך בחתך קטן נוסף תחת הסנטר, לצורך הידוק השרירים בקדמת הצוואר. דרך החתך מופרד העור מהשומן והשרירים שתחתיו. השרירים מהודקים, עודפי העור מוסרים והעור מונח בחזרה, ללא מתח, בקונטור הרצוי. שני צינורות קטנים מושארים מתחת לעור לניקוז נוזלים ועל האיזור מונחת חבישה קלה.

  הנקזים והחבישה מוסרים בדרך כלל יום למחרת הניתוח.

  הניתוח מתבצע בדרך כלל תחת הרדמה כללית או הרדמה מקומית עם טשטוש קל. משך הניתוח הוא בין שלוש לחמש שעות כתלות בטכניקה המתאימה ביותר עבורך. במצבים קלים יותר, כאשר אין עודפי עור בצוואר, אין צורך בהארכת הצלקת אל מאחורי האוזן והקרקפת האחורית ומתיחת הפנים מתבצעת דרך חתך קצר (מיני מתיחת פנים) המוסתר בקו האוזן הקדמי בלבד.

  החלמה לאחר הניתוח

  הניתוח מחייב בדרך כלל אישפוז של לילה לצורך השגחה. למחרת בבוקר, תבדקי ע"י דר' משולם, הצינוריות המנקזות יוסרו ותוחלף לך חבישה לחבישה קלה יותר. נפיחות, שטפי דם ותחושה של הידוק ומתיחה הם חלק טבעי ממהלך ההחלמה.

  הכאב לאחר ניתוח מתיחת פנים אינו רב ומגיב היטב למשככי כאבים. יחד עם זאת אם מופיע כאב פתאומי או שהכאב הולך ומחמיר עליך לעדכן אותנו בכך באופן מיידי. לעיתים קרובות האיזורים המנותחים הם חסרי תחושה. גם תופעה זו היא חלק מהמלך התקין של ההחלמה.

  כשהעצבים התחושתיים מתחילים לצמוח בחזרה, התחושה חוזרת כשהיתה. תהליך ההחלמה הוא אינדיווידואלי ומשתנה מאדם לאדם. יחד עם זאת, יממה לאחר הניתוח יש ביכולתך לקום מהמיטה ולהתהלך בחופשיות. את איזור הניתוח אין להרטיב יומיים. לאחר יומיים ניתן ורצוי להתרחץ ולחפוף ראש כרגיל ולמרוח משחה אנטיביוטית על איזורי התפרים.

  בשבועיים הראשונים רצוי לשכב עם ראש מורם. קומפרסים קרים יכולים להקל ולהפחית את הנפיחות. בשבועיים שלאחר הניתוח כל התפרים מוסרים או נספגים מעצמם ומרבית הנפיחות ושטפי הדם חולפים. במהלך התקופה הזו ניתן לשים מייק אפ לטישטוש. הצלקות מוסתרות בתוך השיער ובחריצי העור.

  כעבור עשרה ימים עד שבועיים ניתן בד"כ לשוב לעבודה ולפעילות היומיומית הרגילה, אך יש להמנע מפעילות ספורטיבית מאומצת כחודש ימים. שיפור נוסף במראה העור יושג ע"י תוספת של פילינג ושגרת טיפול יומיומית שתשפר את איכות העור ותוסיף למראה הרענן והבריא.

  סיכונים בניתוח למתיחת פנים

  כל ניתוח טומן בחובו סיכון מסויים ואי וודאות. ניתן להפחית שכיחות הסיבוכים ע"י הצמדות להנחיות של דר' משולם-דרזון לפני ואחרי הניתוח. הנושאים כולם ידונו בפגישת היעוץ עם דר' משולם-דרזון.

  • דימום ושטפי דם.
  • פגיעה זמנית בעצבים ששולטים בשרירי הפנים (נדירה ביותר פגיעה שאיננה זמנית).
  • זיהום.
  • ירידה בתחושה העורית (בד"כ זמנית וחולפת).
  • תהליך ריפוי לא תקין (בד"כ במעשנים) אסימטריה קלה.
  • שכיחות הסיבוכים גבוהה יותר במעשנים וסכרתיים. ד'ר משולם-דרזון אינה מבצעת הניתוח במעשנים.

  כדי לשמור על הפרטיות של המטופלות שלנו, אנו לא מציגים תמונות של ניתוחי פנים באתר. נשמח להציג לך תמונות אלה בפרטי.

  מלאי פרטים בטופס צור קשר או התקשרי 054-3499-177

  מטופלות ממליצות

  שגית הנפלאה! תודה! תודה על התמיכה המקצועית, האדיבה והסבלנית. השליחות כשאת מגיעה ממנה לטפל בבנאדם נגעה לליבי, ולכל מי שמכיר אותך. המקצועיות שלך ותשומת הלב… "

  שגית היקרה, תודה מקרב לב על הטיפול המסור, החיוך הרחב, האופטימיות שנטעת בי, הליווי הצמוד לכל אורך הדרך. שזה ממש לא מובן מאליו. אני רוצה… "

  ישר שהגעתי למרפאה והכרתי את ד"ר משולם וסמדר הרגשתי שמפה מתחילה הדרך להגשמת החלום . מעבר לכך שד"ר משולם היא רופאה מדהימה, , מקצועית ,… "

  לדר' משולם! הקוסמת המקסימה על עצם היותך על סבלנותך ואנושיותך והמקצועיות הבלתי מעורערת. שאי ברכה על פועלך. "

  רציתי רק לומר תודה, ולהביא את מלוא הערכתי לך, על היחס והטיפול המסור. על ביצוע ניתוחים בצורה מדויקת ומושלמת. על הנכונות תמיד לעזור ועל השלווה.… "

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...