שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  מהן ההמלצות לטיפול בעור הפנים?

  פעמים רבות אנחנו מוטרדות מקמט אחד בין העיניים או קמט במיקום אחר אבל לא מסתכלות על התמונה הכללית. העור שלנו שמאבד את הברק הטבעי שלו ומקבל מרקם לא אחיד עם גוון אפרפר ושינויי פיגמנטציה. טיפול במרקם העור לבד יכול לעשות שינוי מאד גדול. הסתיו הוא תקופה טובה לתת לעור טיפול יותר אינטנסיבי כיון שחלק ניכר מהטיפולים לאיכות העור הופכים את העור לרגיש לקרני השמש החזקות ולא יכולים להתבצע בקיץ.

  פילינג עמוק

   

  מהן ההמלצות שלי לטיפול בעור הפנים בתקופה הקרובה?

  קרם רפואי אינטנסיבי לפילינג הדרגתי יומיומי בבית

  הוא נקרא על שם מי שתאר אותו בספרות המקצועית, קרם קליגמן. אני רוקחת אותו בבית מרקחת במספר ריכוזים בהתאם לסוג העור של האשה.

  מה יש בקרם?

  מדובר בקרם רפואי המבוסס על חומר פעיל הנקרא רטין איי (טרטינואין). זהו החומר היחידי שתואר בספרות הרפואית שיודע לבצע מספר דברים לעור הפנים. הוא מבצע קילוף הדרגתי ויום יומי של השכבה השטחית של העור ובכך מקנה לעור מראה אחיד יותר, מבריק יותר ובריא יותר. דבר נוסף שהרטין איי עושה הוא לעבות את שכבות העור העמוקות יותר ובכך למנוע קמטוטים ולטפל באלו הקיימים.
  בנוסף לרטין יש בקרם חומרים נוספים כמו חומר נוגד פיגמנטציה (הידרוקינון ), סטרואיד שנקרא הידרוקורטיזון שנועד למנוע את תגובת הגירוי של החומרים הפעילים ועוד חומרים המשפרים את מרקם העור.

  למי מתאים הקרם?

  בארצות שטופות שמש כשלנו, ההמלצה היא למרוח את הקרם החל משנות העשרים. הוא מתאים לכל אשה על מנת לעבות את שכבת הדרמיס בעור ובכך למנוע קמטוטים, לנשים עם כתמי פיגמנטציה ולנשים המרגישות שהעור שלהן קיבל מראה אפור ולא אחיד עם השנים.
  ניתן להשתמש בקרם בלבד אך פעמים רבות אנו משתמשים בו כקרם הכנה לקראת טיפולים אינטנסיבים יותר שאנו מבצעים בעור הפנים במרפאה, כדי להגביר את השפעתם.

  איך משתמשים בקרם?

  ראשית חייבים לזכור שמדובר בקרם רפואי ולא קרם קוסמטי. אין להעביר אותו מאשה לאשה, כיון שהריכוז מותאם לאשה הספציפית. יש למרוח אותו מדי לילה. בבוקר יש לשטוף אותו ולמרוח קרם לחות וקרם הגנה.

  מה מרגישים לאחר המריחה?

  בשבוע שבועיים הראשונים יתכן ותרגישי צריבה קלה והעור יהיה מעט אדום ואפילו יתקלף. אם את מרגישה שהקילוף או האודם מפריעים לך ביום יום את יכולה לעבור למרוח את הקרם פעם ביומיים עד שהעור יתרגל אליו ואז לחזור למרוח אותו מדי לילה. מהר מאד תרגישי שהעור מקבל מראה אחיד וחלק יותר.

  כמה זמן יש למרוח את הקרם?

  אני ממליצה למרוח את הקרם למספר חודשים, מחודש ספטמבר ועד לחודש מרץ.

  למי אסור למרוח את הקרם?

  נשים בהריון, נשים השוקלות להכנס להריון ונשים מניקות.

  טיפולי פילינג במרפאה

  לאחר הכנת העור במשך חודש ימים על ידי קרם הקליגמן ניתן לבצע טיפול פילינג לחידוש העור במרפאה.

  טיפולי הפילינג מבוצעים על מריחת קרם מסוגים שונים:

  פילינג שטחי בינוני

  מקלף את שכבת העור השטחית הנקראת אפידרמיס ומגיע לשכבה בעור הנקראת דרמיס שממנה צומח העור החדש. הטיפול הזה מסיר את השכבה השטחית עם כתמי הפיגמנטציה ומעודד צמיחה של עור בריא ואחיד יותר. זהו פילינג המתאים לכל אשה שמעוניינת בריענון של עור הפנים, חידוש הברק של העור וטיפול בכתמי פיגמנטציה.

  הטיפול נעשה על ידי נוזל הנקרא TCA (TRICHLOROACETIC ACID)

  בריכוזים שונים כתלות בצורך. ההחלמה היא בת כחמישה ימים עד שבוע.
  ה-TCA בריכוז נמוך (15%) יודע לטפל בפיגמנטציה והעדר אחידות של העור. ריכוז מעט גבוה יותר של 23% חודר מעט עמוק יותר ויודע לתת מענה גם לקמטוטים בפנים וסביב העיניים. למוקדי פיגמנטציה קשים יותר ניתן באופן נקודתי לטפל בTCA בריכוז 43%.
  זהו טיפול נהדר שנותן בדיוק את מה שהוא מבטיח.

  פילינג בינוני עמוק

  לנשים מבוגרות יותר עם קמטים עמוקים יותר או נשים צעירות אך עם סוג עור שנוטה להתקמט בגיל צעיר יש להגיע לשכבת העור העמוקה יותר ולכן נשתמש בחומר הנקרא פנול.

  פנול נמצא בשימוש עשרות שנים ובעבר היו לו תופעות לוואי של עור לבן מדי לאחר הטיפול. במינון גבוה הוא יכול היה לגרום גם להפרעות בקצב הלב כך שנהגו להשתמש בו רק בחדר ניתוח. היום קיימים חומרים חדשים ללא התופעות לוואי הללו. העור שמתקבל נראה טבעי, ניתן למרוח אותו במרפאה ללא חשש והתוצאות הן באמת מדהימות. נשים חרושות קמטים נראות כפי שנראו עשרים שנה קודם לכן.

  עור פנים בריא וקורן הוא המפתח להכל, וחייב לבוא לפני כל טיפול אחר בבוטוקס או חומצה היאלרונית. בין אם את מרגישה שבא לך ריענון של העור ובין אם מפריעה לך בעיית פיגמנטציה או קמטים, אני מזמינה אותך לפגישה כדי להבין מה הטיפול שנכון לך.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...