שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  האם אני זקוקה לניתוח הרמת חזה?

  הרמת חזה – מהו ההליך והאם את זקוקה לניתוח ?

  נשים רבות נוטות טעות בין הגדלת חזה להרמת חזה.  אמנם שניהם משפרים את המראה האסתטי של השדיים אך נשאלת השאלה האם אישה בכל שלב בחייה זקוקה לניתוח הרמת חזה על מנת להחזיר לה את הביטחון האישי ואת המראה האסתטי אליו היא שואפת?

  הרמת חזה – הפרטים היבשים:

  ניתוח הרמת חזה, הוא ניתוח שמשנה את המראה האסתטי של החזה מבלי להגדיל את הנפח שלו, אלא מסיר חלקי שומן ועור אשר מושכים את החזה כלפי מטה ובכך מאפשרים לחזה לעלות מעלה, לקבלת מראה זקוף ויפה. לעומת זאת, ניתוח הגדלת חזה, אשר נפוץ יותר, הוא ניתוח אשר במהלכו מכניסים שתלים אל תוך מבנה השדיים, ובכך מגדילים את הנפח שלו באופן מלאכותי. צריך לומר, ניתוח הרמת חזה מיועד לנשים בעלות חזה בינוני פלוס, שעם השנים נפל, כתוצאה מהריונות, השמנה או מסיבות אחרות. בשביל שהוא יישאר זקוף, חשוב מאוד לשמור על המשקל ולוודא שאין הצטברות של שומנים אשר מושכים את החזה כלפי מטה. ניתוח הרמת חזה עדיף על ניתוח הגדלת חזה, ויש לכך מספר סיבות:

  הליך רפואי פשוט ובר החלמה מהירה

  הניתוח לרוב לא דורש שימוש בגופים זרים . שנית, ניתוח הרמת חזה, הוא ניתוח סטנדרטי בעולם האסתטיקה. מבחינת התהליך הרפואי, מדובר בניתוח הרבה יותר פשוט. סיבה נוספת, שבניתוח הרמת חזה גודל השד מאפשר לעבוד אתו, ומה שצריך לעשות, זה לשנות את המבנה שעוטף אותו כדי להרימו כלפי מעלה. במקרים רבים הסרת השומן והעור, ישנו את המבנה האסתטי גם במקומות שאינם קשורים בהכרח רק לחזה. תהליך ההרמה נועד בעיקר בכדי להחזיר לחזה נפול מראה צעיר ואסתטי יותר. בהרמת ניתן לשנות את צורת החזה ולגרום לכך שהמטופלות ירגישו נוח יותר, ויקבלו בחזרה בטחון עצמי שאבד עם צניחת החזה. כדי לדעת אם את זקוקה לניתוח להרמת חזה? חשוב שתתייעצי עם מנתח פלסטי מוסמך, שיסייע לך לשקול את נושא.

  תיקוני סימטריה עד הפרט הקטן ביותר

  בהרמת חזה ניתן לשנות את מיקום רקמת השד כדי שהפטמות יהיו ישרות ולא יפנו מטה. גם במצבים בהן השדיים אינן סימטריות, באמצעות הרמת חזה ניתן לעצב מחדש את צורת השד   ולהעניק לך חזרה שד בעל מראה מלא עגול ואסתטי. אחת הרופאות בעלת המוניטין והמומחיות בסוגי ניתוח החזה בכלל והרמה חזה בפרט, היא ד"ר שגית משולם דרזון, מומחית בכירורגיה פלסטית, משמשת כרופאה בכירה לשחזור השד בבית החולים בילינסון. מנהלת מרפאה לניתוחים אסתטיים ושחזורים וכן טיפולים קוסמטיים בהרצליה פיתוח, ומבצעת ניתוחי חזה מכל הסוגים תוך שימוש בטכנולוגיות הכי מתקדמות וצוות מיומן ומקצועי.

  ליווי צמוד וטיפול אישי

  במסגרת תהליך הניתוח להרמת החזה, נפגשת ד"ר שגית משולם דרזון עם המטופלת אשר תבדוק בצורה יסודית את מצב הבריאות וההיסטוריה הרפואית. במידה והנתונים יתאימו לסוג הניתוח, המטופלת תבצע סדרת בדיקות ומדידות להתאמת ההליך הניתוחי המתאים ביותר. הניתוח נערך תחת הרדמה כללית ואורך כ-3 שעות, כאשר המנותחת לרוב משתחררת לביתה למחרת למנוחה ותקופת החלמה האורכת מספר שבועות. אם גם את רוצה להרגיש טוב עם עצמך ועם מראה שדיים מושלמות שיחזירו לך את החיוך על השפתיים ואת הביטחון העצמי, ד"ר שגית משולם דרזון תסייע לך להשיג את המראה המבוקש תוך כדי הקפדה על מראה טבעי ויפה לאורך זמן.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...