שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  למה לצפות אחרי ניתוח להרמת חזה?

  לעיתים יש פער לא קטן בין הציפיה של האשה מהניתוח הפלסטי אותו היא עומדת לעבור לבין המציאות.

  כשאשה מתבוננת מול המראה ומדמיינת כיצד תראה הרמת החזה שתעבור היא יכולה לשאוף לדברים שלא ניתן להשיג בכלים העומדים לרשותנו ככירורגים פלסטים ותפקידנו כרופאים הוא להיות מאד ברורים ושקופים לגבי הדברים שהרמת החזה יכולה להשיג ולגבי הדברים שהרמת חזה אינה יכולה להשיג.

  בזמן היעוץ הראשוני של אישה המגיעה אלי על מנת לברר פרטים על ניתוח להרמת חזה חשוב לשאול את האשה באשר לציפיות שלה מהניתוח. כיצד היא סבורה שהשד יראה, מה יהיה גודלו ומה תהיה צורתו. פעמים רבות אני נתקלת בנשים המגיעות עם שד מרוקן ונפול ומצפות שלאחר ניתוח הרמת החזה השד יהיה זקוף בצורה שלא תתכן. יש נשים שמצפות שהשד לא ישען על בית החזה. יש נשים המצפות שהשד לא יזוז לצדדים בזמן שהן שוכבות. יש נשים שמצפות לכך שהצלקות יעלמו לגמרי עם הזמן. יש נשים המצפות לשד גדול מדי או קטן מדי למבנה גופן. יש נשים שמצפות לכך שלאחר ניתוח להרמת חזה הן לא תזדקקנה לחזיה יותר.

  יש ציפיות שניתן למלא אך ישנן ציפיות לניתוח להרמת חזה לעולם לא יכול למלא. אז מה האמת?

  האמת היא שניתוח להרמת חזה יתן לך שד מעט מלא יותר אך לא תגדלי ביותר ממידת חזיה אחת. הוא יתן לך שד הדוק יותר, אסוף יותר, עגול יותר ויותר נשי אך תמיד תהיה חפיפה בין השד לבין בית החזה באופן שחלק מהשד ישען על בית החזה.

  הצלקות לאחר ניתוח להרמת חזה הן יפות ועדינות בדרך כלל ונכון הוא שלאחר שנה הן הופכות יפות עוד יותר אך הן תמיד נראות לעין ולא נעלמות.
  עוד אמת שחשובה להאמר היא ששד שנפל והיה זקוק לניתוח להרמת חזה הוא שד עם עור לא אלסטי במיוחד ועשוי ליפול שוב, גם אחרי ניתוח להרמה אם לא שומרים על התוצאה כפי שצריך. על מנת לשמור על התוצאה הקוסמטית לאורך שנים רבות יש להקפיד לשים חזיה בשעות היום וחשוב שהחזיה תהיה תומכת ולא גוזיה (לא חובה ברזלים אך היא צריכה לתמוך בשד). כח הכובד ינצח כל שד, עם או בלי ניתוח, אם לא נקפיד לשים חזיה.

  חשוב מאד במסגרת היעוץ להרמת חזה כחלק מתאום הציפיות הוא לבקש לראות תמונות של נשים לפני ואחרי ניתוח עם מבנה גוף ומבנה חזה הדומה לך. מצלמה תלת מימדית שיודעת לדמות את התוצאה לאחר הכנסת שתל הסיליקון והידוק העור היא עוד אלמנט שחשוב ומאד עוזר בתאום הציפיות.
  בקשי מהרופא עימו נפגשת לשוחח עם מטופלת שעברה ניתוח דומה. כשאת משוחחת עם אשה שעברה את אותו ההליך שאת צפויה לעבור את לומדת הרבה על ההחלמה מהניתוח, על התוצאות המידיות ועל התוצאות ארוכות הטווח ולדעת בדיוק למה לצפות המפתח לשביעות רצון גבוהה מניתוח קוסמטי בכלל ומניתוח להרמת חזה בפרט הוא לדעת כמה שיותר פרטים על הניתוח ועל תוצאותיו.

  לקביעת תור ליעוץ  אנא התקשרי למרפאה בטלפון 077-997-4453 או מלאי את פרטייך בטופס באתר ונחזור אליך בהקדם.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...