שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  הגדלת חזה, דימוי עצמי וכל מה שבניהם

  הגדלת חזה ודימוי עצמי: וידוי קטן, בשנים הראשונות לעבודתי ככירורגית פלסטית לא תמכתי בניתוחים להגדלת שדיים. כאישה, תמיד אהבתי מראה שד טבעי, גם אם הוא קטן. כרופאה כירורגית המבצעת ניתוחים גדולים לשחזור שדיים בבילינסון לנשים אחרי סרטן שד מצאתי טעם נפגם באשה עם שד יפה וקטן שמכניסה עצמה מרצונה החופשי לניתוח רק כדי להגדיל אותו במידה אחת או שתיים.

  במהלך השנים שעברו, נוכחתי עד כמה ניתוח להגדלת שדיים יכול לשנות בטחון עצמי ודימוי עצמי של בחורה צעירה. ראיתי כיצד הניתוח יכול להפוך בחורה צעירה חסרת בטחון ומפוחדת לאשה בטוחה בעצמה המסתכלת על העולם סביבה בגובה העיניים. בשנים שחלפו מאז, למדתי כי לרוב האשה יודעת יותר טוב מכולנו, הרופאים, מה נכון וטוב לה.

  פגישת יעוץ טרם ניתוח להגדלת שדיים חשובה ביותר

  בפגישת הייעוץ מתקיים תהליך של תאום ציפיות עם המטופלת. הפגישה למעשה מאפשרת למטופלת להבין את המהות של הניתוח וקבלת הדרכה מקיפה כהכנה לניתוח.

  בפגישה דנים בצורה מפורטת בגודל וצורת השתל המתאימים לאשה. חשוב מאד שהפגישה הזו תעשה מול הרופא המנתח ולא מול יועצת מטעמו. אין תחליף להבנה של המנתח את הציפיות שלך. רק הוא יוכל להבטיח לך את מימושן ורק הוא יוכל להסביר לך אם הן ברות השגה או לא.

  פגישת יעוץ לניתוח הגדלת חזה

  איך בוחרים את גודל השד?

  לכל אשה מידות גוף שונות מרעותה ולכן יש להתאים גודל וצורה בצורה אינדיווידואלית לכל מטופלת. אותו שתל סיליקון יראה שונה לגמרי על בחורה צרה בהשוואה לבחורה רחבה. רוחב השד הוא הגורם הקובע העיקרי את גודלו של השתל. גורמים נוספים הקובעים את גודל השתל הם מבנהו הכללי של הגוף, מבנה עצמות בית החזה, גודלו הנוכחי של השד, כמות העור העודף, מיקום הפטמה ורצונה של האשה.

  "כרופאה כירורגית פלסטית ובעיקר כאישה תפקידי להדריך אותך על מנת שביחד נמצא את השתל אשר יתאים לך בדיוק. בצאתך מהפגישה, עליך להרגיש שהקשיבו לך והבינו אותך…."

  על השתלים

  כיום משתמשים בשתלים עמידים מאוד המיוצרים מחומרים איכותיים ובטוחים אשר מעניקים מראה ותחושה טבעית. קיימת עדיפות לשתלי סיליקון על פני שתלי מי מלח כיוון ששתלים אלו מקנים לשד צורה יציבה ופחות מראה של קפלי עור. כמו כן שתלי הסיליקון הינם בעלי מעטפת עמידה ובטוחה ובתוכם קיים חומר העשוי ג'לי צמיגי אשר אינו דולף במצבים נדירים בהם נוצר קרע בשתל.

  לגבי צורת השתל, קיימים 2 סוגים עיקריים של שתלי סיליקון: שתלים עגולים ושתלים אנטומיים. שתל עגול מתאים יותר לנשים עם שד קטן בעל צורה טובה שזקוקות לתוספת נפח בלבד. השתלים האנטומיים מיועדים יותר לנשים שמבנה השד שלהן מרוקן יותר, והן זקוקות גם לתמיכה בצורה ולא רק בגודל.

  הליך הניתוח

  הניתוח להגדלת חזה נמשך כשעה וחצי, מבוצע בדר"כ בהרדמה מלאה וללא אישפוז. במהלך הניתוח יוחדרו השתלים מתחת לרקמת השד או השריר. אני מאמינה גדולה כי במרבית ניתוחי הגדלת השדיים האשה תרוויח יותר משתל תחת השריר ולא תחת השד. את הסיבות לכך פרטתי במאמר נפרד. מיקום החתך לצורך הכנסת השתל עשוי להתבצע מתחת לשד , סביב העטרה או בבית השחי. כאשר ההחלטה על מיקום החתך והחדרת השתל מתקבלת על ידי הרופא בתיאום עם המטופלת ובהתאם לנתונים הפיזיים שלה.

  תקופת החלמה

  ההתאוששות מניתוח הגדלת חזה הינה מהירה יחסית ולאחר מס' שעות המטופלת משוחררת לביתה, ללא צורך באשפוז. יחד עם זאת האשה כאובה בשבוע- שבועיים הראשונים ויש צורך בעזרה בעבודות הבית ועם ילדים קטנים. חופשת מחלה של שבוע ימים בדרך כלל מספקת. לאחר כשבוע כבר ניתן לחזור לפעילות כמעט שגרתית, תוך הקפדה על הימנעות מהרמת חפצים כבדים ופעילות פיזית מאומצת למשך חודש ימים. אין צורך בחבישות מיוחדות. חזיית הספורט היא החבישה הטובה ביותר בחודש הראשון ויש ללבוש אותה למשך חודש ימים, יום ולילה.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...