שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  הרמת חזה – הצצה לתמונות לפני ואחרי

  תהליך ההתבגרות, הריונות והנקות, שינויים במשקל וירידה כללית בגמישות הטבעית של העור- כולם עלולים לגרום לצניחה של החזה ומשפיעים במידה רבה על מראה השד ומקנים לו מראה צנוח ומרוקן. ניתוח להרמת חזה מעלה ומעצב מחדש את השדיים כדי להקנות להם מראה זקוף ונשי.

  איך ניתן לזהות צניחת שד?

  ההגדרה מתייחסת ליחס שבין העטרה והפטמה לבין קפל השד. את היחס הזה ניתן לראות בעיקר כשמביטים על השד מהצד, ולא מלפנים. כשהעטרה והפטמה נמצאות מעל הקפל, השד איננו צנוח. לעומת זאת, כשהעטרה והפטמה נמצאות מתחת לקפל השד נחשב צנוח.

  שתלים עגולים בינוני 325CC
  שתלים עגולים בינוני 325CC

  על ניתוח הרמת חזה

  הניתוח נמשך כשעתיים עד שלוש שעות תחת הרדמה כללית. בניתוח עצמו מעבירים את מיקום הפטמה והעטרה למיקום גבוהה יותר על גבי השד, ומסירים עודפי עור ורקמה על מנת ליצור לשד מראה זקוף . במקרים רבים ניתן למלא את השד תוך סידור מחדש של הרקמה. במצבים בהם השד מרוקן מאד, יש צורך בשתל סיליקון ע"מ למלא את מעטפת העור ולשמור על מראה נשי. חשוב מאד לבחור שתל סיליקון קטן ככל האפשר אשר מצד אחד ימלא את השד ומצד שני, שלא יכביד על השד ויביא לצניחה חוזרת. הצלקת המתקבלת לאחר הניתוח הינה צלקת עדינה סביב העטרה ויורדת אנכית כלפי מטה. עם הזמן הצלקת הולכת ונעשית יותר מטושטשת.

  אני מזמינה אתכם להציץ במספר תמונות של מטופלות שלי שעברו את הניתוח ולקרוא באיזה טכניקה השתמשתי בעת הניתוח – לצפייה בתמונות לפני / אחרי

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...