הרמת חזה – הצצה לתמונות לפני ואחרי

תהליך ההתבגרות, הריונות והנקות, שינויים במשקל וירידה כללית בגמישות הטבעית של העור- כולם עלולים לגרום לצניחה של החזה ומשפיעים במידה רבה על מראה השד ומקנים לו מראה צנוח ומרוקן. ניתוח להרמת חזה מעלה ומעצב מחדש את השדיים כדי להקנות להם מראה זקוף ונשי.

איך ניתן לזהות צניחת שד?

ההגדרה מתייחסת ליחס שבין העטרה והפטמה לבין קפל השד. את היחס הזה ניתן לראות בעיקר כשמביטים על השד מהצד, ולא מלפנים. כשהעטרה והפטמה נמצאות מעל הקפל, השד איננו צנוח. לעומת זאת, כשהעטרה והפטמה נמצאות מתחת לקפל השד נחשב צנוח.

על הניתוח:

הניתוח נמשך כשעתיים עד שלוש שעות תחת הרדמה כללית. בניתוח עצמו מעבירים את מיקום הפטמה והעטרה למיקום גבוהה יותר על גבי השד, ומסירים עודפי עור ורקמה על מנת ליצור לשד מראה זקוף . במקרים רבים ניתן למלא את השד תוך סידור מחדש של הרקמה. במצבים בהם השד מרוקן מאד, יש צורך בשתל סיליקון ע"מ למלא את מעטפת העור ולשמור על מראה נשי. חשוב מאד לבחור שתל סיליקון קטן ככל האפשר אשר מצד אחד ימלא את השד ומצד שני, שלא יכביד על השד ויביא לצניחה חוזרת. הצלקת המתקבלת לאחר הניתוח הינה צלקת עדינה סביב העטרה ויורדת אנכית כלפי מטה. עם הזמן הצלקת הולכת ונעשית יותר מטושטשת.

אני מזמינה אתכם להציץ במספר תמונות של מטופלות שלי שעברו את הניתוח ולקרוא באיזה טכניקה השתמשתי בעת הניתוח.

בחורה צעירה עם שדיים נפולים ומרוקנים בקוטב העליון. בוצעה הרמת שדיים בטכניקה מיוחדת המשתמשת ברקמת שד למילוי האזור המרוקן בשד העליון, ללא צורך בשתל סיליקון.

לפני                             אחרי

אשה בשנות השישים לחייה שעברה הרמת שדיים ומתיחת בטן. גם כאן בוצע שימוש ברקמת שד מתחתית השד שהועברה לחלקו העליון של השד על מנת לתת מילוי לאיזור המחשוף, ללא צורך בשתל סיליקון.

לפני                            אחרי

בחורה צעירה לאחר ירידה מסיבית במשקל, עברה מתיחת בטן והרמת שדיים. במקרה זה השד היה מאד מרוקן ובנוסף להרמה הוכנס שתל סיליקון במראה טבעי למילוי מעטפת העור המרוקנת.

לפני                             אחרי

ד"ר שגית משולם - מנתחת פלסטית
מעוניינת במידע נוסף? השאירי פרטים בטופס