שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Inverted nipple

  פטמה שקועה

  הפטמה בד"כ בולטת קלות מעל פני העור. עם צמיחת השד יתכן מצב של פטמה שקועה בשל רצועות של רקמת חיבור המושכות אותה פנימה. במצבים קלים הפטמה נשלפת החוצה בזמן קור, גירוי או הנקה ובמצבים קשים יותר היא נשארת שקועה באופן תמידי.


  טרם הטיפול בפטמה שקועה

  ביעוץ הראשוני תשאלי לגבי מצב בריאותך ומחלות במשפחה. דגש מיוחד ינתן למחלות שדיים. מצב של פטמה שקועה המופיע פתאום באשה בוגרת דורש בדיקת שד מפורטת ע"מ לשלול מחלת שד הגורמת לפטמה לשקוע פנימה.בדרגות קלות, כאשר הפטמה מתבלטת בזמן גירוי, בד"כ אין צורך בניתוח. פטמה שנותרת שקועה באופן תמידי תנותח. הניתוח הוא תחת הרדמה מקומית בתוספת טשטוש ונעשה במסגרת אשפוז יום.

   

  תהליך הטיפול בפטמה שקועה

  תיקון פטמה שקועה נעשה דרך חתך קטן בחלקה התחתון של הפטמה. דרך החתך משוחררות הרצועות המושכות את הפטמה פנימה והאיזור נסגר עם תפרים נספגים שאינם נראים כלפי חוץ.

  החלמה לאחר הניתוח

  אין כל מגבלות לאחר הניתוח והאשה יכולה לחזור לשגרת יומה באופן מיידי. רצוי להמנע מפעילות מאומצת והרמת משאות כבדים בימים הראשונים לאחר הניתוח. יש להקפיד לשים מגן פטמה למשך חודש ימים. מגן הפטמה מונע מהחזיה ללחוץ על הפטמה המורמת ומאפשר לה תנאים אופטימלים להחלמה.

  סיכונים בניתוח פטמה שקועה

  סיבוכים לאחר ניתוח תיקון פטמה שקועה הם נדירים: דימום מהחתך הניתוחי הקטן שבד"כ חולף מעצמו תוך מספר דקות. זיהום המצריך טיפול אנטיביוטי. השנות של המצב.

  מטופלות ממליצות

  שגית הנפלאה! תודה! תודה על התמיכה המקצועית, האדיבה והסבלנית. השליחות כשאת מגיעה ממנה לטפל בבנאדם נגעה לליבי, ולכל מי שמכיר אותך. המקצועיות שלך ותשומת הלב… "

  שגית היקרה, תודה מקרב לב על הטיפול המסור, החיוך הרחב, האופטימיות שנטעת בי, הליווי הצמוד לכל אורך הדרך. שזה ממש לא מובן מאליו. אני רוצה… "

  ישר שהגעתי למרפאה והכרתי את ד"ר משולם וסמדר הרגשתי שמפה מתחילה הדרך להגשמת החלום . מעבר לכך שד"ר משולם היא רופאה מדהימה, , מקצועית ,… "

  לדר' משולם! הקוסמת המקסימה על עצם היותך על סבלנותך ואנושיותך והמקצועיות הבלתי מעורערת. שאי ברכה על פועלך. "

  רציתי רק לומר תודה, ולהביא את מלוא הערכתי לך, על היחס והטיפול המסור. על ביצוע ניתוחים בצורה מדויקת ומושלמת. על הנכונות תמיד לעזור ועל השלווה.… "

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...