שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  הרמת חזה – להילחם בנזקי הזמן

  ניתוח להרמת חזה – להילחם בנזקי הזמן

  בחלוף הזמן וככל שאנחנו מתבגרות, גופנו אף הוא משתנה עם הזמן. תהליך ההתבגרות, שינויים הורמונאליים, לידות, הנקות ירידה או עליה במשקל וסיבות נוספות אחרות, הן שמשפיעות על מבנה גופנו בכלל ועל השדיים שלנו בפרט. אחד הדרכים שפותחו בשנים האחרונות ונותנות מענה למראה השדיים שלנו ומסייע רבות להילחם בזנקי הזמן הוא ניתוח הרמת חזה כחלק מתחום הרפואה האסתטית והקוסמטית.

  ניתוח הרמת חזה, הוא ניתוח שמשנה את המראה האסתטי של החזה מבלי להגדיל את הנפח שלו, אלא מסיר חלקי שומן ועור אשר מושכים את החזה כלפי מטה ובכך מאפשרים לחזה לעלות מעלה, ולהחזיר לעצמו את המראה הזקוף והיפה. יחד עם זאת וכחלק מניתוחי הגדלה או הקטנת חזה גם נעשית פעולת הרמת החזה ועיצוב החזה בצורה פרופורציונאלית למבנה וגוף המטופלת.

  לפני שעושים הגדלה, תשקלו ניתוח להרמת חזה

  כשנשים רוצות לבצע ניתוח חזה כדי להילחם בנזקי הזמן לרוב הן מעדיפות לבצע הגדלת חזה. אלא שניתוח הרמת חזה הוא במקרים רבים עדיף,  מאחר והוא לא דורש שימוש בהחדרת גופים זרים כמו שתלי הסיליקון. כמו כן מדובר בניתוח די סטנדרטי והרבה יותר פשוט מבחינה רפואית בעולם האסתטיקה. ניתוח הרמת חזה מיועד מראש לנשים שיש להן חזה בינוני פלוס, שעם השנים נפל, כתוצאה מהריונות, השמנה או מסיבות אחרות. בשביל שהוא יישאר זקוף, חשוב מאוד לשמור על המשקל ולוודא שאין הצטברות של שומנים אשר מושכים את החזה כלפי מטה, שוב.

  הטיפול המקצועי ביותר מאת ד"ר שגית משולם

  אחת הרופאות המתמחות בעולם האסתטיקה הרפואית ומבצעת ניתוחי הרמת חזה היא ד"ר שגית משולם דרזון המשמשת כמומחית בכירורגיה פלסטית ומשחזרת, חברה באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. רופאה בכירה ומנהלת תחום הכירורגיה המשחזרת של השד במרכז רפואי רבין (בילינסון) בפתח-תקווה. מנהלת מרפאה לניתוחים אסתטיים ושחזורים וכן טיפולים קוסמטיים בהרצליה פיתוח. כרופאה וכאישה בעלת ניסיון בתחום ומתוך כוונה להעניק למטופליה מראה צעיר חדש ומרענן, מבצעת ד"ר שגית משולם ניתוחי הרמת חזה כחלק מהמלחמה של כל אישה לטפל ולשקם את נזקי הזמן. בתהליך הייעוץ וההכנה לניתוח, יוסברו למטופלת פרטי הניתוח, צורת החך בהתאם למבנה השד הייחודי שלה. ובמקרים בהם השדיים מרוקנים תיבחן אפשרות החדרת שתל סיליקון לעיצוב והרמה מושלמת של השדיים.

  מעקב לאחר ניתוח

  מהלך הניתוח אורך כשעתיים עד שלוש שעות תחת הרדמה כללית כאשר במהלכו הפטמה והעטרה מועברות למיקום גבוה יותר בשד ועודפי העור מוסרים. לאחר מכן רקמת השד נאספת ומעוצבת מחדש למראה מלא וזקוף. הצלקת לאחר הניתוח לרוב תהיה באזור העטרה וצלקת נוספת היורדת בצורה אנכית מהעטרה כלפי מטה. במקרים של שד מרוקן תשולב גם הגדלת השד באמצעות החדרת שתלי סיליקון בנוסף להרמה.

  לאחר הניתוח ובמהלך שישה שבועות ד"ר שגית משולם, תעקוב ותבדוק את המטופלת עד לחזרה לשגרת החיים ולמראה חדש צעיר ורענן.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...