שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  האם אני זקוקה להרמת חזה או רק להגדלת חזה?

  נשים לא מעטות עם שד מרוקן אחרי לידות, הפונות להגדלת חזה זקוקות גם להרמה בנוסף למילוי החזה.

  מתי יש צורך בהרמת החזה ולא רק בהגדלת החזה?

  הרמת חזה הוא ניתוח שתפקידו לא רק להרים את הפטמה למקום גבוה יותר על פני השד או להרים את השד למקום גבוה יותר על פני בית החזה. אחד התפקידים החשובים ביותר של ניתוח להרמת חזה הוא להדק את מעטפת העור שנעשתה רפויה והתרוקנה מתוכן עם השנים ועם הלידות והנקות. כך, שגם נשים שמרוצות ממיקום הפטמה על גבי השד ומרוצות מגובה השד על פני בית החזה ורק מבקשות למלא את השד המרוקן זקוקות לעיתים להרמה כדי להסיר את עודף העור ולמלא את מעטפת העור הרפויה. לא תמיד ניתן למלא את מעטפת העור על ידי שתל סיליקון ולא משנה מה יהיה גודלו.
  הרמת חזה

  איך תדעי מתי את זקוקה להרמה ומתי ניתן רק למלא את השד בשתל סיליקון ואין צורך בהידוק מעטפת העור על ידי הרמה?

  כמובן שיש צורך להתייעץ עם כירורג פלסטי המומחה בניתוחי שדיים כיוון שההחלטה במקרים הגבוליים האלה אינה פשוטה. כמובן שעדיף היה אם אפשר היה להימנע מהצלקת של הרמת החזה (צלקת סביב העטרה ובנוסף צלקת אורכית היורדת מתחתית העטרה כלפי מטה) אך הגדלת חזה ללא הרמה במצבים בהם יש עודף עור רב מדי עשויה להותיר עודף עור בקוטב התחתון של השד, עודף עור ששתל הסיליקון לא מצליח למלא. במצבים כאלה התוצאה הקוסמטית תהיה ירודה והאישה תצטרך לבצע הרמת חזה בשלב שני.
  נשים רבות שואלות אותי האם הכנסה של שתל גדול יותר לא תצליח למלא את עודף העור ולמנוע הרמה. התשובה היא שלא תמיד ניתן על ידי שתל גדול יותר לטפל בעודף העור בקוטב התחתון של השד.

  ישנם שני כללי אצבע כדי שתדעי אם את יכולה למלא את מעטפת העור על ידי הגדלה בלבד או שאין ברירה ויש צורך להוסיף גם הידוק של העור בתבנית הרמת חזה

  1. עמדי עירומה מול המראה. הרימי את הידיים קצת יותר גבוה מגובה הכתפיים. החזה מעט מתרומם בדרך הזו. אם את לא מצליחה לראות את הקפל התת שדי (הקפל שנמצא מתחת לשד) סיכוי גבוה שתזדקקי להרמת חזה.
  2. שימי את כף היד על הפטמה ומשכי את השד כלפי מעלה. תחת המתח שיצרת מדדי את המרחק שבין הפטמה לקפל התת שדי, אם המרחק גדול מ8 ס"מ קיים סיכוי גבוה שתזדקקי להרמת חזה בנוסף להגדלה.

  מילוי השד בשומן במקום בשתל סיליקון יכול להיות פתרון לנשים שלא מעוניינות בהרמת חזה. יחד עם זאת להזרקות שומן יש חסרונות אחרים. השד לא הופך להיות הדוק בדומה להגדלה עם שתל סיליקון והוא גדל רק במעט. יחד עם זאת הוא יותר מלא ויותר מעוצב לאחר הזרקת השומן.

  לקביעת תור ליעוץ  אנא התקשרי למרפאה בטלפון 077-997-4453 או מלאי את פרטייך בטופס באתר ונחזור אליך בהקדם.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...