שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  כשאת בוחרת בכירורג פלסטי, מהם ארבעת הדברים שכדאי לך לא להתפשר עליהם?

  מה מידת הניסיון של הרופא בסוג המדויק הזה של ניתוחים?

  כאמור ככל שהניתוח הוא מורכב יותר (לדוגמא ניתוח להרמת חזה) יש משמעות רבה יותר לניסיון של הכירורג הפלסטי ולטכניקות הספציפיות בהן הוא משתמש ולכן כדאי מאד לפנות לכירורג פלסטי שזו המומחיות הספציפית שלו. ככל שתפני לכירורג שמיומן בדיוק בסוג זה של ניתוח, כך הסיכוי לשביעות הרצון הוא גבוה יותר. אם נחזור לדוגמא הספציפית של ניתוח להרמת חזה, כל הכירורגים הפלסטיים מבצעים את הניתוח אך ישנם כירורגים שניתוחי חזה מורכבים, מכל הסוגים היא המומחיות שלהם. אנחנו חיים בעידן של התמקצעות וכמו שיש רופא קרדיולוג שמתמחה בסוג מסוים של בעיה כך ישנם פלסטיקאים שמתמחים בסוג מסוים של ניתוח. חפשי את זה שמומחה בדיוק בניתוח שאת מעוניינת בו.

  ההתרשמות שלך מהמנתח פלסטי

  דבר חשוב באותה המידה הוא ההתרשמות שלך מהמנתח הפלסטי. שימי לב לזמן שניתן לך בזמן הייעוץ, לדרך שבה ענה לך על שאלות, לזמינות שלו, לאפשרות שנתן לך להגיע ליעוץ חוזר. האם את צפויה לקבל את מספר הטלפון האישי שלו לאחר הניתוח כדי שתוכלי לדבר איתו ישירות אם מתעוררת בעיה או שאלה. הקשיבי גם לאינטואיציה שלך ולתחושה שבחרת באדם הנכון שיעשה הכל כדי שתקבלי את התוצאה היפה ביותר אך גם יהיה שם בשבילך אם תתעורר בעיה במהלך הדרך.

  אין להתעלם גם מהטעם האישי ושיקול הדעת האסתטי של המנתח

  אני ממליצה בחום לבחור ברופא שהטעם האישי שלו דומה לטעמך שלך. הסתכלי על תמונות לפני ואחרי של מטופלים ושימי לב שמרבית המקרים שאת רואה זהים לטעמך האישי.

  אני ממליצה לבחור רופא כירורג פלסטי שעובד גם בבית חולים ציבורי משתי סיבות עיקריות. סיבה אחת היא שהניסיון שמקבל הרופא בבית חולים ציבורי הוא רחב יותר. הסיבה השנייה היא מהניסיון שלי כרופאה בכירה בבית חולים ציבורי גדול,  אני יכולה להעיד שאנחנו פעמים רבות מטפלים בסיבוכים של כירורגים מכל רחבי הארץ. לבתי החולים הציבוריים מתנקזים המקרים הקשים ביותר, מה שנותן לרופאי בית החולים ניסיון מגוון יותר. בנוסף, אם חלילה תזדקקי לאשפוז בבית חולים ציבורי את תעדיפי שהמנתח שלך יהיה חלק מהצוות שיטפל בך ויראה אותך מדי יום בזמן האשפוז.

  הרמת חזה ללא שתל

  כל סעיף מהסעיפים הרשומים מעלה הם חשובים לעין ערוך בבואך לבחור את המנתח הפלסטי שלך. רופאים שממלאים את כל הסעיפים הללו הם בדרך כלל יותר יקרים מרופאים אחרים כיון שהידע שרכשו והניסיון שלהם והזמן שהם משקיעים בכל מטופלת הוא רב יותר. ההחלטה אם נכון לך לשלם יותר על היתרונות הללו היא שלך כמובן.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...