שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  הרמת חזה ללא שתלים – כל מה שצריך לדעת

  להרמה עם שתלי סיליקון שני חסרונות עיקריים. חסרון אחד הוא ששתל סיליקון יש להחליף כעבור כ15-20 שנים כיון שמדובר במוצר עם תוחלת חיים מסוימת. חסרון שני הוא שעם השנים, לעיתים, השד והשתל מתבגרים בצורה שונה והשד נופל מהר יותר מהשתל. הרמת חזה ללא שתלים היא פתרון לנשים שהחזה שלהן התרוקן וצנח אך עדיין נותרה רקמת שד מסוימת בתחתית השד שניתן להשתמש בה, לארגן אותה מחדש ולהדק את מעטפת העור עליה.

  שיטות להרמת חזה ללא שתל

  ישנן שיטות רבות לניתוח הרמת חזה ללא שתלים. לכל רופא העדפותיו שלו. מזה כעשר שנים אני משתמשת בטכניקה שפיתחה כירורגית פלסטית מברזיל. זוהי טכניקה שמביאה חלק מרקמת השד שצנחה לתחתיו השד בחזרה לאיזור מרכז השד ומשתמשת בשריר על מנת למנוע ממנה ליפול בחזרה עם השנים. היתרון העצום של השיטה הזו הוא שהתוצאות נשמרות לאורך שנים רבות, הרבה יותר שנים בהשוואה לשיטות אחרות.

  בזמן הניתוח אני מבצעת הרמה מוגזמת של השד כך שהתוצאה המתקבלת מיד עם סיום הניתוח היא של מראה הדומה לשתל סיליקון בקוטב העליון. כעבור ששה שבועות הרקמה שמורמת בצורה מוגזמת יורדת מעט למרכז השד ומתקבלת תוצאה מאד יפה וטבעית.

  כיצד תדעי אם את מתאימה לעבור הרמת חזה ללא שתל. עמדי מול המראה באמבטיה ונסי להדק את מעטפת העור על ידי תפיסת העור העודף בחלקו התחתון של השד. בדקי כמה רקמת שד נותרה לאחר ש"הסרת" את העור העודף עם היד. אם כמעט ואין רקמת שד שנותרה לאחר הידוק העור והשד נראה שטוח לגמרי, כנראה שאין לך די רקמת שד לסוג זה של ניתוח ויש צורך במילוי כזה או אחר לשד, בין אם מדובר בשתל סיליקון קטן או על ידי הזרקת שומן עצמוני שנשאב מהבטן, מותניים או ירכיים.

  לקביעת תור ליעוץ אודות ניתוח הרמת חזה ללא שתל, אנא התקשרי למרפאה בטלפון 077-997-4453 או מלאי את פרטייך בטופס באתר ונחזור אליך בהקדם.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...