שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  איך יודעים כמה צריך להקטין בניתוח הקטנת חזה?

  אחת השאלות החשובות ביותר שאני נשאלת בזמן יעוץ להקטנת חזה היא: "'דר', איזו מידה אני צפויה להיות?". אך טבעי הוא שאשה שנכנסת לניתוח של הקטנת חזה עם הצלקות, ההחלמה והעלויות הכספיות הכרוכות בו תרצה להרגיש שינוי משמעותי מאד. ואכן ניתוח להקטנת שדיים הוא ניתוח משנה חיים. האישה נראית רזה יותר. היא מרגישה קלה ונמרצת יותר ללא המעמסה של החזה הכבד על הכתפיים ועל הצוואר והגב.

  מה מכתיב לנו את גודל השד הסופי בניתוח להקטנת חזה?

  1. ראשית צריך לזכור שמעבר מקיצוניות אחת לקיצוניות שניה תמיד יתן תוצאה מלאכותית ופחות יפה. לכן אשה עם שד גדול המבקשת להקטינו צריכה לדעת שהיא לעולם לא תהיה אשה עם שד קטן כמו אישה שנולדה עם CUP A או B. אותו הכלל חל גם על הגדלת חזה. אשה עם CUP A המבקשת הגדלה צריכה לדעת שהיא לעולם לא תוכל להיות עם שד גדול ושופע כמו אישה שנולדה כך. שאיפה לשינוי קיצוני מדי תביא עימה מראה מלאכותי. מראה מלאכותי בהקטנת חזה הוא מראה שטוח וגברי.
  2. מבנה הגוף של האשה- גודל השד חייב להתאים למבנה הגוף של האשה. אין דינה של אישה רזה וצרה עם חזה גדול כדינה של אישה מלאה ורחבה עם חזה גדול. השד צריך להיות פרופורציונאלי למבנה הגוף.
  3. גודל השד ההתחלתי- אשה שהתחילה את הניתוח עם CUP G תהיה בסוף הניתוח גדולה יותר מאשה שהתחילה עם שד DD.
  4. גורם נוסף שמכתיב לנו כמה רקמה להסיר הוא אספקת הדם לפטמה. בניתוח להקטנת חזה יש צורך להשאיר כמות רקמה מסויימת על מנת לספק דם לפטמה. הקטנה מוגזמת יכולה לפגוע באספקת הדם לפטמה.

  בזמן הניתוח אלו שלושת הגורמים אותם אנו מביאים בחשבון בהחלטתנו כמה רקמה להסיר ולאיזה גודל של שד אנו רוצים להגיע. חלק מהדברים נקבעים בזמן הניתוח עצמו. בדרך כלל מידת החזיה הקטנה ביותר שעדיין תיתן תוצאה טבעית ויפה היא CUP C גדול. אם את מעוניינת בשד יפה, נשי וסקסי, שמרי על פרופורציות יפות עם מבנה גופך ואל תנסי להקטין אותו בצורה מוגזמת. בהצלחה!!

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...