שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  הגדלת חזה טבעית – שתל סיליקון או הזרקת שומן

  מרבית הנשים הפונות אלי מבקשות הגדלת חזה טבעית. ראשית כדאי להגדיר מהי הגדלת חזה טבעית כיון שההגדרה טבעי היא מאד אינדיווידואלית ומה שטבעי בעיני אשה אחת אינו טבעי בהכרח בעיני רעותה.

  הגדלת חזה טבעית יכולה להיות בכמה דרגות:

  דרגה ראשונה היא כאשר גודל השד כמעט ולא משתנה. מידת החזיה נשארת כמעט זהה או גדלה במחצית המידה. לאחר הניתוח השד ממלא טוב יותר את החזיה ואין את המרווח המעצבן שבין השד לבין החזיה המרופדת. הגדלת חזה באופן טבעי מדרגה ראשונה היא בעיקר לעיצוב השד ושינוי צורתו. הגדלה זו יכולה להתבצע עם שתל סיליקון קטן (עד 225 סמ"ק בדרך כלל או עם הזרקת שומן של כ250 סמ"ק לכל צד) לא ניתן לראות בבגדים או בבגד ים שהאשה עברה הגדלה.

  הוצאת שתלים והזרקת שומן

   

  דרגה שניה של הגדלת חזה טבעית היא כאשר האשה מבקשת לעלות במידת חזיה אחת, בדרך כלל מCUP A לB- גם כאן עיקר השינוי הוא עדין ומרומז וגם כאן לא ניתן לראות כי האשה עברה הגדלה בבגדים וגם לא בבגד ים. גם הגדלה כזו יכולה להעשות ע"י שתל סיליקון לא גדול (250-275 סמ"ק) או הזרקת שומן. כאשר האישה בוחרת הזרקת שומן לחזה בלבד עליה לדעת כי יתכן וידרשו שתי פרוצדורות של שאיבה והזרקת שומן על מנת להגיע למידה הרצויה, כיון שלעיתים יש צורך בלמעלה מ300 סמ"ק של תאי שומן. במידה והאשה מעוניינת בפרוצדורה אחת בלבד ניתן לשלב הכנסה של שתל סיליקון קטן (כ-200 סמ"ק) לצד הזרקת השומן.

  דרגה שלישית היא כאשר האשה מבקשת להגיע מCUP B לCUP C. במצב כזה יש הכרח בשתל סיליקון בנפח של כ275-325 סמ"ק או שתל מעט קטן יותר בתוספת הזרקת שומן. הזרקת שומן בלבד אינה מספקת במצב זה.

  כעת הסתכלי על שלושת התמונות המצורפות ורשמי לעצמך איזו באיזו דרגה של הגדלת חזה טבעית את מעוניינת ובאיזו דרך תרצי להגיע אליה?

  בכל שאלה את מוזמנת ליצור קשר דרך האתר או הפייסבוק.

  בהצלחה!

  הוצאת שתלים והזרקת שומן

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...