שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  מהם המחירים של ניתוח הרמת חזה

  הרמת חזה – עלויות צפויות

  הרמת חזה הוא ניתוח שמטרתו להרים ולעצב את החזה. בניתוח הרמת חזה ניתן גם להקטין את גודל העטרה. הרמת חזה נחשבת לאחד מניתוחי החזה המורכבים ביותר כאשר הצורך בניתוח מתעורר בגלל צניחת השדיים שנגרמת בגלל שינוי במשקל הגוף, הריונות והנקה או בגלל שמתבגרים רקמת שד הופכת לשומנית יותר, בלוטות החלב מתנוונות עם השנים והפסקת הווסת.

  ההליך יכול להתבצע תחת הרדמה מקומית או מלאה. ישנן מספר טכניקות להרמת חזה כאשר חתך סביב הפטמה יחד עם חתך מכיוון העטרה לקפל השד היא הטכניקה המקובלת בארץ. במצבים בהם נפילת השד משמעותית, יתווסף חתך נוסף בקפל השד. במהלך הניתוח, מעוצבת מחדש העטרה כאשר זה בה לידי ביטוי בצמצום עור העטרה. ברוב המקרים של הרמת חזה משלבים גם הגדלת חזה על ידי הכנסת שתל לשד. כמו שבכל התהליך מחיר הניתוח להרמת שד משתנה בהתאם לנתונים העולים מהשטח וגם במקרה של שילוב הרמה והגדלת חזה יחד.

  ניתוח הרמת חזה – איך הוא מתומחר?

  מחיר הניתוח נקבע לפי מספר מרכיבים: שכר המנתח הנחשב לעלות המרכזית, עלות חדר הניתוח המשתנה בין המרפאות השונות ותלוי גם במשך זמן הניתוח, מחיר השתלים מסיליקון המושתלים אצל נשים המבצעות הרמת חזה יחד עם שתל שנועד להגדיל את השדיים, מחיר האשפוז, צוות עוזר בניתוח, צורת מימון ועוד, ולכן, כשתקבלו הצעת מחיר יש להתייחס לכל התמחור ולבצע השוואת מחירים.

  ניתוח הרמת חזה

  ניתוח הרמת חזה – התהליך

  הרמת חזה כאמור נחשבת לניתוח מורכב מאוד ולכן רצוי שיבוצע בידיים מיומנות בכדי להקטין למינימום את האפשרות לסיבוכים וכמובן לקחת בחשבון את כל ההוצאות הכרוכות בכך. אחת הרופאות המובילות את תחום ניתוחי החזה בכלל וניתוחי הרמת חזה בפרט היא ד"ר שגית משולם דרזון.

  ניתוח חזה עושים דרך המומחים

  ד"ר שגית משולם דרזון הינה מומחית בכירורגיה פלסטית ומשחזרת, חברה באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. רופאה בכירה ומנהלת תחום הכירורגיה המשחזרת של השד במרכז רפואי בילינסון. מנהלת מרפאה לניתוחים אסתטיים ושחזורים וכן טיפולים קוסמטיים בהרצליה פיתוח. לאור ניסיונה רב השנים, מבצעת ד"ר שגית משולם ניתוחים מסוג הרמת חזה אשר מלווים בפגישת ייעוץ בה יוסברו לך פרטי הניתוח להרמת חזה, צורת החתך המתאים למבנה השד הייחודי שלך והאם יש צורך בתוספת נפח בדמות שתל סיליקון בנוסף להרמה או שניתן להסתפק ברקמת השד הקיימת.

  שירות אישי אדיב ומקצועי

  לאחר שלב ההכנה הטרום ניתוחי, תוכלו להתחיל בתהליך הניתוח האורך בין שעתיים לשלוש שעות והוא יתבצע בהרדמה כללית. לאחר הניתוח המטופל  תישאר להשגחה ללילה אחד של אשפוז ולאחריות שגית משולם תבדוק את המטופלת וברוב המקרים היא תשוחרר לביתה לתקופת החלמה ועל פי הנחיות מדויקות לקבל תוצאה מושלמת. כ זה תחת ליווי צמוד, שירות ויחס אישי בצורה מקצועית ואיכותית ללא פשרות ובמחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...