שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  ניתוח הרמת חזה וניתוח הגדלת חזה לנשים דתיות

  הגדלת חזה לנשים דתיות? נשים דתיות רבות הפונות אלי לצורך ניתוח הגדלת חזה או הרמת חזה סבורות כי הן יוצאות דופן בבקשה שלהן וכי אין הרבה נשים מהמגזר הדתי המבקשות ניתוח מסוג זה

  ניתוח הרמת חזה וניתוח הגדלת חזה לנשים דתיות:

  נשים דתיות רבות הפונות אלי לצורך ניתוח הגדלת חזה או הרמת חזה סבורות כי הן יוצאות דופן בבקשה שלהן וכי אין הרבה נשים מהמגזר הדתי המבקשות ניתוח מסוג זה. אני תמיד מעמידה אותן על טעותן. הרצון להראות טוב בעיני עצמך ובעיני בן זוגך אינו נחלתן של נשים ממגזר כזה או אחר והוא משותף לנשים חילוניות ודתיות כאחד. מעניין לראות שגם התפיסה האסתטית ומראה השד הרצוי משותף למרבית הנשים הדתיות והחילוניות הפונות אלי.

  יחד עם זאת יש כמה נקודות שיותר רלוונטיות לאשה הדתית השוקלת ניתוח הגדלת חזה או הרמת חזה:

  1.  ניתוח חזה אסתטי בין אם מדובר בהגדלת חזה או הרמת חזה לא צריך לשנות את המראה שלך בבגדים. החזה יראה ימלא טוב יותר את החזיה. הוא יהיה מלא יותר והדוק יותר אך הוא לא צפוי להראות גדול יותר דרך הבגדים.
  2.  כדי לדעת אם את זקוקה להגדלה בלבד או שיש צורך גם בהרמה, עמדי בפרופיל מול המראה ובדקי היכן ממוקמת הפטמה ביחס לקפל התת שדי שלך. אם הפטמה ממוקמת מעל לקפל התת שדי ואם כאשר את מרימה את ידיך למעלה הפטמה מתרוממת, קרוב לוודאי שניתן להסתפק בהגדלה בלבד ללא הרמה.
  3.  הגדלת חזה נעשית דרך חתך קטן של כשלושה ס"מ בקפל הנמצא תחת השד. הרמה לעומת זאת כרוכה בצלקת על גבי השד- סביב העטרה ולעיתים גם צלקת אורכית היורדת מהעטרה כלפי מטה בחלקו התחתון של השד.
  4.  אפשר לדאוג לכך שמרבית אנשי הצוות הרפואי הבאים עימך במגע בזמן הניתוח יהיו על טהרת המין הנשי. האחות שמקבלת את פניך לקראת הניתוח, האחיות שמסייעות לי בניתוח עצמו והאחות שמטפלת בך לאחר הניתוח בהתאוששות. גם כאשר הרופא המרדים בחדר הוא גבר הוא נמצא בירכתי החדר כאשר קיים מסך בינו לבין איזור הניתוח.

  ניתוח הרמת חזה וניתוח הגדלת חזה לנשים דתיות

  נקודות נוספות למחשבה

  1.  חל איסור להיכנס לים או למקווה למשך כחודש ימים לאחר הגדלת חזה ולעיתים עד ששה שבועות בהרמת חזה.
  2.  כדאי להמתין כששה חודשים לפחות מסיום ההנקה ועד לביצוע ניתוח חזה קוסמטי. רצוי שלא ניתן יהיה להפיק חלב גם בלחיצה על הפטמה.
  3.  מחקרים מראים כי אין קושי בהנקה לאחר הגדלת חזה או הרמת חזה. יחד עם זאת, הביאי בחשבון כי הריונות והנקות עשויים לשנות את מראה החזה, בין אם עברת ניתוח ובין אם לאו.
  4.  השבוע הראשון לאחר הניתוח- הגדלת חזה או הרמת חזה– הוא כאוב מאד ויקשה עליך לטפל בילדים קטנים. עליך לדאוג לעזרה של אמא, אחות או חברה טובה מבעוד מועד. כעבור שבוע בדרך כלל תוכלי לחזור לפעילות היומיומית שלך ולטפל בילדים.
  5. בנוסף, יקשה עליך בשבוע הראשון להתנהל כרגיל בחברת אנשים. אם את מבקשת שהסביבה הקרובה לא תדע כי עברת ניתוח הביאי זאת בחשבון. ההמלצה שלי היא להנתח בתחילת השבוע כך שלקראת סוף השבוע, זמן מפגש עם משפחה וחברים כבר תוכלי להתנהג יותר בחופשיות.

  העצות המפורטות כאן מבוססות על שאלות שנשאלתי עם השנים וישומן יסייע לך להתכונן כראוי לניתוח. תכנון נכון טרם הניתוח הוא מפתח להחלמה מהירה וקלה יותר. ולשביעות רצון גבוהה.

  בהצלחה!

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...