כשאת אומרת "טבעי" למה את מתכוונת? או במילים אחרות מהי "הגדלה טבעית"?

הגדלה טבעית? כל מטופלת חדשה הפונה אלי בבקשה להגדלת חזה מבקשת "הגדלה טבעית". מהי אם כן אותה הגדלה טבעית וכיצד ניתן להשיגה?

מראה שד טבעי בלשון רפואית משמעו שבהסתכלות מהצד הקוטב העליון של החזה ישר ולא קמור, הפטמה נמצאת בחלק הבולט ביותר של השד ומיד מתחת לה השד מתחיל להתקמר. יחד עם זאת לא כל מטופלת שמשתמשת במונח "הגדלה טבעית" אכן מתכוונת להגדרה הרפואית שלו.

לפני פגישתך עם הרופא כדאי שתעני לעצמך על מספר שאלות וכך תוכלי להשתמש בניסוח יותר מדויק באשר לרצונך. ככל שתנסחי יותר במדויק את רצונך סביר להניח שתהיי יותר שבעת רצון מתוצאות הניתוח לאחר מעשה.

כיצד אני רוצה להראות בבגדים? האם אני רוצה שביום יום ישימו לב שמידת החזה שלי גדלה?

נשים רבות טרם ניתוח הגדלת חזה לובשות חזיות מרופדות. הגדלה טבעית תתן לך פחות או יותר את אותו מראה בבגדים בדומה לחזיה המרופדת אך לאחר הניתוח החזה שלך יחליף את הריפוד ולא יהיה לך צורך בו. אשה המעוניינת להראות בעלת חזה גדול משמעותית כשהיא בבגדים רגילים בהכרח לא תראה טבעית כשהיא בבגד ים או ערומה מול המראה.

כיצד אני רוצה להראות בבגד ים או באמבטיה מול המראה? הסתכלי בתמונות של נשים לאחר הגדלה ובדקי בדיוק מה את אוהבת יותר ומה את אוהבת פחות. התמקדי באיזור המחשוף ובדקי האם אין לך בעיה עם מראה עגול באיזור המחשוף אך את לא רוצה שהמיקום של החזה יהיה גבוה מדי? האם את לא אוהבת את המראה העגול בכלל? התכונני היטב לפגישה עם הכירורג שבחרת והראי לו בפגישתך עימו תמונות של חזה שבעינייך הוא טבעי.

כירורג טוב ומיומן ידע להקשיב לך ולתרגם את רצונך בזמן הניתוח. הוא ידע באיזו טכניקה לבחור (אני ככלל מאמינה מאד בהגדלה תת שרירית כדרך למראה טבעי יותר), היכן למקם את השתל בדיוק על פני בית החזה ובאיזה צורה וגודל של שתל לבחור (שתל עגול או שתל אנטומי. שניהם יכולים לתת מראה טבעי כתלות בגודל ובפרופיל שלהם). לסיכום, ההגדרה "מראה טבעי" היא הגדרה שאינה חד משמעית וניתנת לפרשנות שונה אצל נשים שונות. המפתח להצלחת הניתוח הוא בהגדרה שלך לעצמך מהו בעיניך מראה טבעי, ביכולת שלך להעביר זאת למנתח שבחרת וביכולת שלו לתרגם זאת הלכה למעשה…

ד"ר שגית משולם - מנתחת פלסטית
מעוניינת במידע נוסף? השאירי פרטים בטופס