שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  שחזור שד בעזרת רקמות

  שחזור שד בעזרת רקמות מגוף האישה, הקרוי גם שחזור אוטולוגי, מתאים לנשים שעברו הקרנות בעברן ולנשים מלאות יותר עם שד גדול. באופן הליך זה לוקחים עור ושומן ממקום מסוים בגוף ומעבירים אותו לבית החזה לשם עיצוב השד החדש. בשחזור שד בעזרת רקמות מגוף האישה, לוקחים את העור והשומן משני אזורים עיקריים של המטופלת, על מנת ליצור את השד החדש.

  הסבר ומידע על שחזור שד באמצעות רקמות

  שחזור מדופן בטן תחתונה

  ניתן לקחת את העור והשומן מדופן בטן תחתונה. זוהי למעשה הרקמה המועדפת לשימוש בשחזור שד עצמוני. כיוון ששומן זה יכול להחליף בצורה טובה את שומן השד גם במרקם וגם בצורה. כמו כן , בדרך זו "זוכים" גם להסרת שומן מהבטן, בדומה לניתוח מתיחת בטן. לאופן העברת השומן מהבטן לבית החזה קיימות שתי שיטות: או דרך תעלה תת עורית אל אזור השד ביחד עם שריר מהבטן, או בטכניקה חדישה ומתקדמת יותר, הנקראת מיקרוכירורגית בה נעזרת דר' שגית משולם דרזון.
  בטכניקה זו למעשה לוקחים שומן מדופן הבטן ביחד עם כלי הדם, ומבלי לפגוע בשרירי הבטן ומעבירים אותם למעלה ליצירת שד חדש, תוך חיבור כלי הדם שלהם בעזרת מיקרוסקופ. היתרון שבשיטה זו היא שאין צורך בהקרבה של שרירי בטן לצורך הניתוח. דופן הבטן נסגרת עם צלקת רוחבית בדומה לצלקת מניתוח מתיחת בטן.

  שחזור שד מאזור הגב

  ניתן לקחת את העור והשומן מאזור הגב – אצל נשים רזות מאוד, אשר לא יכולות לעבור שחזור בעזרת שתל סיליקון וכן אין להן די עודפי שומן מהבטן, לוקחים עור ושריר מהגב דרך תעלה בבית השחי לקדמת החזה ליצירת שד חדש. מיקום הצלקת נתון להחלטת המטופלת.ישנם מקרים בהם אין מספיק שומן בגב וצריכים לקחת תוספת של שתל סיליקון להוספת נפח לשד החדש.

  שחזור פטמה – כך זה מתבצע

  איך משחזרים פטמה?
  זהו למעשה ניתוח קצרצר, אשר נעשה בהרדמה מקומית, הוא מתבצע לאחר כחודשים מניתוח שחזור שד. בפרוצדורה זו מניחים פיסת עור קטנה בצורה של פטמה, במיקום המתאים, מסובבים מעט על מנת שיראה כמו פטמה אמיתית . לאחר מכן על מנת לבצע את שחזור העטרה משתמשים ע"י קעקוע רפואי בצבע התואם ולפי צבע העטרה המקורי.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...