שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  FACIAL CONTOURING

  פיסול פנים

  פיסול הפנים מטרתו להדגיש ולחזק את קווי המתאר של הפנים שנחלשו בשל תהליכי ספיגת העצם, השטחה וצניחת הרקמות הרכות. הטיפול הוא איטי ונמשך על פני מספר חודשים. הוא מבוסס בעיקר על הזרקה של חומרי מילוי לרקמות העמוקות ביותר בפנים


  עיצוב עצמות הלחיים

  נשים רבות חוששות ובצדק רב ממילוי לחיים. אנחנו רואות סביבנו נשים שהזריקו ללחיים בצורה מוגזמת ולא נכונה, דבר שהוציא שם רע לסוג זה של טיפול. יחד עם זאת כאשר מילוי לחיים נעשה בצורה נכונה, מדוייקת, הדרגתית ולא מוגזמת הוא יכול לתת מראה צעיר יותר, פחות עייף מבלי שיראו כלל שעברת טיפול כלשהו. נדיר שאשה מגיעה למרפאה ומבקשת סוג זה של טיפול. אנו יודעות לזהות קמט שמופיע ומפריע לנו ויותר קשה לנו להבין מה הזרקה ללחיים יודעת לעשות עד שלא ראינו את האפקט בעצמנו.

  מדובר בהזרקה שמעצבת את הפנים. את תיראי טוב יותר באופן שבו איפור טוב יודע להחמיא לפנים.

  הזרקה לאיזור הלחיים אמורה לעשות שני דברים:

  1. להדגיש את עצם הלחי ובכך לעצב את צורת הפנים ולהקנות להן מראה יותר משולש ופחות צר ומלבני. בדומה לאופן השימוש בברונזר ושימר באיפור פנים, הזרקה לעצם הלחי יודעת לתת נקודות של אור והדגשה לעצם הלחי ובכך להקנות לפנים צורה יותר אטרקטיבית.
  2. למלא את הרקמה הרכה בלחיים. הרקמה הרכה באיזור ההלחיים מדקקת ומשתטחת עם הגיל. בנוסף היא גם צונחת כלפי מטה, דבר המדגיש את ההשטחה באיזור שמתחת לעיניים ובמרכז הפנים. הזרקה מעטה מאד של חומר מילוי לאיזור יכולה לתת מראה צעיר יותר ופחות עייף לאיזור.

  צורת ההזרקה לאיזור יכולה להעשות על ידי מחט לנקודות מסויימות שיוצרות מעין עמודי תווך התומכים ומרימים את הרקמה הצנוחה. בנוסף ניתן להזריק למקום עם קנולה (צינורית דקה) כתלות בצורך.

  החומר המועדף עלי לשימוש לאיזור הזה הוא ג'וודרם וולומה (JUVEDERM VOLUMA) וג'וודרם ווליפט (JUVEDERM VOLIFT). שני חומרים רכים מאד שנותנים מראה מאד טבעי.

  חשוב מאוד שחומר המילוי ידע לתת מראה טבעי גם בזמן חיוך. חיוך עשוי להדגיש הזרקה שנעשתה בצורה לא נכונה.

  חומרי המילוי לאיזור הזה מחזיקים בדרך כלל כשנה עד שנה וחצי.

  עיצוב קו הלסת

  בתחילת שנות הארבעים מתחילה צניחה קלה של הרקמות הרכות בפנינו כלפי מטה לצד ירידה באיכות העור ובאלסטיות שלו. בהתחלה הצניחה היא עדינה ולא מורגשת ובהמשך היא מורגשת יותר שכן היא גורמת לטשטוש זוית הלסת. בנוסף ספיגת עצם הלסת עם הגיל וטיפולי שיניים שונים מחמירה את מראה העור העודף באיזור.

  בשנות הארבעים, כאשר אנו מרגישות שהעור שלנו פחות הדוק באיזור קו הלסת וקו הלסת פחות חד מבעבר ניתן לטפל בכך על ידי הזרקה של חומר מילוי לקו הלסת. ההזרקה נעשית תוך שימוש בקנולה (צינורית דקה ולא חדה) במקביל לקו העצם ובצמוד אליו.

  החומר המועדף עלי לשימוש להדגשת קו הלסת הוא RADIESSE. מדובר בחומר מילוי היודע לחקות את מראה העצם וגורם ליצירה של סיבים אלסטים באיזור תוך שלושה חודשים ובכך מסייע להידוק העור על גבי העצם.

  בגילאים מבוגרים יותר כאשר הרקמות הצנוחות יורדות מעבר לקו הלסת, תופעה הנקראת JOWLS, הטיפול הנכון ביותר הוא להרימן בניתוח. בנשים הנרתעות מניתוח ניתן לטשטש את הצניחה על ידי הזרקה של חומר מילוי מסוג חומצה היאלרונית או רדיאס לקו הלסת וכן למשולש הנמצא מאחורי האיזור הצנוח. הטיפול לא מעלים את הבעיה לגמרי אך משפר את מראה העור הצנוח ונותן זוית יותר ישרה ואחידה לקו הלסת.

  הטיפול בקו הלסת מחזיק בדרך כלל כשנה עד שנה וחצי.

  מטופלות ממליצות

  הגעתי לשגית במקריות אחרי המלצה של חברה בעלת חנות לבנים שהמליצה בחום רק דרך ניתוחים. שראתה מבלי להכיר את הרופאה ומהרגע הראשון אי אפשר שלא להתאהב ...

  שגית הנפלאה! תודה! תודה על התמיכה המקצועית, האדיבה והסבלנית. השליחות כשאת מגיעה ממנה לטפל בבנאדם נגעה לליבי, ולכל מי שמכיר אותך. המקצועיות שלך ותשומת הלב… "

  שגית היקרה, תודה מקרב לב על הטיפול המסור, החיוך הרחב, האופטימיות שנטעת בי, הליווי הצמוד לכל אורך הדרך. שזה ממש לא מובן מאליו. אני רוצה… "

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...