שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  5 סיבות למה חשוב לעשות טיפולי פנים מתקדמים רק אצל פלסטיקאי מומחה!

  מטופלות שלי מספרות לי לא אחת שחברותיהן עוברות הזרקות לפנים אצל רופאים שונים מבלי שהן  בודקות מהי המומחיות שלהם. תעשיית טיפולי הפנים המתקדמים הכוללים הזרקות של חומרי מילוי וטוקסינים, היא תעשיה המגלגלת הרבה מאד כסף ולכן מושכת לתוכה מטפלים מסוגים שונים, חלקם הגדול לא הוכשר לכך.

  חשוב לציין שקוסמטיקאיות כלל אינן מורשות על פי חוק לעסוק בהזרקות. גם רופאי שיניים מורשים להזריק רק לאיזור הפה ולא לשום מקום אחר בפנים. רופאים כלליים, רופאי משפחה ואחרים יכולים על פי חוק להזריק אך הם לא עוברים שום הכשרה פורמלית המוכרת מטעם ההסתדרות הרפואית בתחום, לא במהלך ההתמחות שלהם ולא לאחר מכן. רק כירורגים פלסטיים וכן רופאי עור עוברים הכשרה פורמלית מסודרת בתחום.

  למה חשוב לעשת טיפול פנים רק אצל פלסטיקאי מומחה

  1. כי את רוצה רופא שעבר הכשרה מסודרת ויודע כשהוא מזריק בדיוק לאן הוא מזריק ומהם הסיכונים בכל איזור בו הוא נוגע. כך תפחיתי את הסיכונים הכרוכים בטיפול.

  2 . רופא שעבר הכשרה מסודרת יודע בדיוק איזה סוג חומר ומה דרגת הסמיכות של החומר שתתאים בדיוק לצרכים שלך, לסוג העור שלך ולמבנה הפנים שלך וישתלב בעור בצורה אופטימלית.

  3.  מה קורה כשכבר יש סיבוך? סיבוכים תמיד יכולים להיות במהלך הדרך. כשיש סיבוך, ההכשרה של הרופא המטפל היא קריטית ופה מתבטא ההבדל האמיתי בין פלסטיקאי לבין רופאים אחרים.

  4.  הדיוק בהזרקה. נשים רבות לאחר טיפול נראות טוב בזמן שהפנים ללא הבעה. לעומת זאת ברגע שהאשה מדברת או מחייכת היא פתאום נראית מוגזמת ומלאכותית. ההבדל בין הפנים במצב סטטי ומצב דינמי מחייב ידע עמוק באנטומיה של הפנים שיש רק למי שהוכשר לכך בצורה פורמלית.

  5. כירורג פלסטי הוכשר גם לטיפולים קוסמטים וגם לניתוחים קוסמטים בפנים ולכן ידע להגיד לך מתי הטיפולים יכולים לעזור לך ומתי לא תרגישי הבדל משמעותי וחבל לך על הכסף שתשקיעי בחומרי מילוי כי הטיפול לו את זקוקה הוא ניתוחי.

  לכן כשאת שוקלת לעבור טיפול פנים מתקדם כלשהו פני לכירורג פלסטי. אל תתני להבדל הזניח בעלות הטיפול לסכן אותך. בדיוק כפי שהיית פונה לרופא מומחה לניתוח אפנדציט או לטיפולי פריון כך פני לרופא מומחה לכירורגיה פלסטית כשאת שוקלת טיפול קוסמטי מתקדם לפנים וחסכי מעצמך כאבי ראש מיותרים.

  לקביעת טיפול מילוי קמטים, אנא התקשרי למרפאה בטלפון 077-997-4453 או מלאי את פרטייך בטופס באתר ונחזור אליך בהקדם.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...