שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Lip Augmentation

  מילוי שפתיים

  בדומה למאפיינים נוספים של הפנים גם השפתיים שלנו עוברות שינויים במהלך השנים. ירידה טבעית בכמות הקולגן לצד חשיפה לשמש ולפגעי הסביבה יכולים להביא לירידה בנפח השפה ולהופעת קמטוטים על השפה ומעליה. השפה שמדקקת עם השנים מקנה לנו מראה רציני יותר ואפילו מעט כעוס או מודאג. גם אם תמיד הפריעו לנו השפתיים הדקות או שזהו שינוי שאנו חשות בו עם הגיל, עיבוי שפתיים עם חומצה היאלרונית תתן להן מראה מלא יותר בצורה טבעית ולא מאולצת.


  במה יכולה לטפל הזרקה של חומצה היאלרונית לשפתיים?

  הזרקה לשפתיים יכולה לעשות מספר דברים

  1. היא יכולה להעניק לשפתיים צרות מעט נפח בצורה טבעית ומבלי שיבלטו החוצה.
  2. היא יכולה לטפל בקמטוטים שמעל ומתחת לשפתיים. הקמטוטים מתחילים בסמוך לשפה, כאלו שהאודם יוצא דרכם, ועם הגיל הקמטים מתארכים ומעמיקים. חומצה היאלרונית מאד עדינה לאיזור הזה לא תעלים את הקמטוטים אך תשפר את עומקם מבלי להבליט את האיזור.
  3. היא יכולה להגדיר את קו השפה לנשים שאין להן גבול ברור בין השפה לעור מסביב. גם כאן מבלי להבליט את השפה בצורה מלאכותית.
  4. היא יכולה לספק לחות לשפתיים שהתייבשו כתוצאה מהגיל ומחשיפה לשמש ולתת להן מראה יותר אחיד וחלק.
  5. היא יכולה לטפל באסימטריה של השפה.

  למי כדאי לפנות להזרקה של חומצה היאלרונית לשפה?

  נכון להיום, משרד הבריאות אינו מגביל בחוק למי מותר להזריק חומרי מילוי ולמי לא. כתוצאה מכך כל רופא כללי, רופא משפחה, רופא שיניים וכו' יכולים להזריק ללא כל הכשרה או הגבלה. אני ממליצה בחום לפנות לכירורג פלסטי או לרופא עור לצורך הזרקה של חומצה היאלרונית לשפתיים. רק הם עברו הכשרה ארוכה של שנים עם מבחנים של ההסתדרות הרפואית בסופה כדי לעסוק בתחום וכדי לדעת לטפל בסיבוכים חלילה אם יהיו.

  כיצד מתבצע עיבוי שפתיים?

  הזרקת חומצה היאלרונית לשפתיים היא פרוצדורה פשוטה של מילוי שפתיים הנמשכת כעשר דקות. ניתן להשתמש במספר דרכים על מנת להפחית את הכאב הכרוך בהזרקה: קרם לידוקאין להרדמה מקומית, קירור המקום טרם הדקירה או מכשיר רטט שמסיח את הדעת מהדקירה. הפרוצדורה צריכה להתבצע בצורה איטית ועדינה וכך הכאב הוא מינימלי.

  כיצד יש להערך לפרוצדורה?

  1. אין צורך להתכונן לפרוצדורה בצורה יוצאת דופן למעט שלושה דברים:
  2. יש להפסיק שימוש בתרופות שמדללות את הדם כמו: אספירין, קומדין או משככי כאבים מסוג NON STEROIDAL כמו איבופן, נקסין, נורופן, אדוויל, ארטופן. הם נוטים לגרום לדימום יתר ושטפי דם.
  3. נשים שסובלות מדי פעם מהרפס של השפתיים צריכות לקחת טיפול מניעתי בכדורי זובירקס במשך שלושה ימים: יום טרם הפרוצדורה, ביום הפרוצדורה ויום לאחר מכן.
  4. לא לקבוע פגישה או ארוע חשוב ביום- יומיים לאחר הפרוצדורה. בדרך כלל אין נפיחות מוגזמת או שטף דם לאחר עיבוי השפה אך לעיתים תתכן נפיחות קלה שחולפת כעבור יום יומיים.

  כיצד עלי להתנהג אחרי הזרקה לשפתיים?

  את יכולה להתנהג כרגיל לאחר הזרקת חומצה היאלרונית לשפתיים. דר' משולם אינה ממליצה על פעילות גופנית מאומצת או שתיית משקה חם מדי ביום הטיפול אך פרט לכך אין כל הגבלה. אין צורך בקומפרסים קרים לשפתיים לאחר מילוי שפתיים.

  כמה זמן מחזיקה הזרקה של חומצה היאלרונית לשפתיים?

  חומצה היאלרונית לשפתיים מחזיקה בין שמונה חודשים לשנה וחצי.

  מהי החומצה ההיאלרונית המתאימה ביותר לשפתיים?

  דר' משולם תמליץ לך להשתמש אך ורק בחומרים מאושרי FDA אמריקאי. זהו תו התקן המחמיר ביותר. מעבר לכך, סוג החומר תלוי בצורך המדויק של האשה:

  לצורך עיבויי שפתיים בצורה עדינה ורכה ניתן להשתמש בגוב'ידרם אולטרה, ג'ובידרם ווליפט או תאוסיאל 3 שיודעים לתת נפח בצורה מדוייקת.

  להגדרת קו השפה או למילוי הקמטים מעל לשפה או לשמירה על הלחות של השפתיים ומניעת חריצים דר' משולם משתמשת בדרך כלל בחומר הנקרא תאוסיאל 2.

  האם הזרקה של חומצה היאלרונית לשפתיים היא הפיכה?

  כל הזרקה של חומצה היאלרונית היא הפיכה. חומר בשם היאלאז, הוא אנזים היודע לפרק חומצה היאלרונית תוך דקות. הזרקה שלו לאיזור המטופל תמיס את החומר ללא תופעות לוואי.

  מה הסיבוכים של הזרקת חומצה היאלרונית לשפה?

  חומצה היאלרונית לעיבוי שפתיים בטוחה מאד לשימוש וכמעט שאינה גורמת לסיבוכים כשהיא נעשית בידיים מנוסות של כירורג פלסטי. הסיבוך הקשה ביותר הוא חסימה של כלי הדם שעובר בתוך השפה ויצירת נמק של העור. זהו סיבוך מאד מאד נדיר כשהרופא המטפל מכיר את האנטומיה של השפתיים. הסיבוך הזה מתבטא בכאב חזק מאד ושינוי צבע באיזור המוזרק. בכל חשד לנמק של השפה יש להזריק היאלאז לאיזור על מנת להמיס את החומצה. טיפול מהיר וטוב בהיאלאז עשוי למנוע נמק ונזק בלתי הפיך.

  סיבוכים לאחר מילו שפתיים הם בעיקר במישור האסתטי

  אסימטריה של השפתיים. הזרקה שטחית מדי שגורמת להשתקפות של החומר בצבע כחלחל מתחת לעור.

  מטופלות ממליצות

  שגית הנפלאה! תודה! תודה על התמיכה המקצועית, האדיבה והסבלנית. השליחות כשאת מגיעה ממנה לטפל בבנאדם נגעה לליבי, ולכל מי שמכיר אותך. המקצועיות שלך ותשומת הלב… "

  שגית היקרה, תודה מקרב לב על הטיפול המסור, החיוך הרחב, האופטימיות שנטעת בי, הליווי הצמוד לכל אורך הדרך. שזה ממש לא מובן מאליו. אני רוצה… "

  שגית היקרה, תודה מקרב לב על הטיפול המסור, החיוך הרחב, האופטימיות שנטעת בי, הליווי הצמוד לכל אורך הדרך. שזה ממש לא מובן מאליו. אני רוצה… "

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...