שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  TIXEL

  טיקסל

  הטיקסל הוא מיכשור מתקדם הפועל על אנרגיית חום, ללא קרינה, שיודע לטפל בקמטים ולהדק את העור. הוא עובר על פני העור בדומה למגהץ ומהדק אותו בהדרגה.


  מה הטיקסל יודע לעשות

  1. לטפל בקמטוטים בפנים, בצוואר, במחשוף. הוא יודע לטפל באזורים שטיפולים אחרים אינם מתאימים להם כמו הקמטוטים סביב העיניים, בעפעפיים העליונים והתחתונים ובצוואר.
  2. משפר את איכות העור, מעבה וממצק אותו.
  3. מטפל בכתמי פיגמנטציה בעור.
  4. גורם לפילינג עדין של העור ומחדש אותו.
  5. מאפשר להכניס חומרי לחות שונים לשכבות עמוקות יותר של העור.

  כיצד פועל המכשיר?

  למכשיר ידית קטנה שדרכה מועבר החימום אל העור, יוצר בו פציעות קטנות מיקרוסקופיות הגורמות לשכבת הדרמיס בעור שלנו להתחדש וליצר קולגן חדש. בנוסף הפציעות הקטנות הללו מאפשרות לחומרי לחות וחומרים אחרים לחדור בצורה אידיאלית פנימה אל העור הצמא.

  כיצד מתבצע הטיפול?

  הטיפול הוא קצר ואינו כרוך בכאב. אין צורך בקרם מאלחש ולא בקירור. משך הטיפול הוא כעשר דקות עד רבע שעה. בזמן הטיפול תרגישי עיקצוץ קל ולא כואב בסיום הטיפול ימרח קרם על הפנים.

  מה משך ההחלמה?

  היתרון הגדול של המכשיר הוא שפעילותו הדרגתית ומבוקרת וההחלמה היא מהירה ביחס לטיפולי פילינג אחרים. זו הסיבה שניתן להשתמש בו גם בחודשי הקיץ וגם בסוגי עור כהים יחסית שפילינג אסור לשימוש בהם. משך ההחלמה תלוי בעוצמת אנרגיית החום בה אנו משתמשים. בדרך כלל מדובר ביום אחד עד שלושה ימים של אודם ונפיחות קלה של הפנים.

  כמה טיפולים צריך?

  כארבעה טיפולים בדרך כלל. עור מבוגר מאד יתכן וידרוש ששה טיפולים. לאחר מכן יש צורך בטיפול תחזוקה אחד בשנה על מנת לשמר את התוצאה.

  מטופלות ממליצות

  שגית הנפלאה! תודה! תודה על התמיכה המקצועית, האדיבה והסבלנית. השליחות כשאת מגיעה ממנה לטפל בבנאדם נגעה לליבי, ולכל מי שמכיר אותך. המקצועיות שלך ותשומת הלב… "

  שגית היקרה, תודה מקרב לב על הטיפול המסור, החיוך הרחב, האופטימיות שנטעת בי, הליווי הצמוד לכל אורך הדרך. שזה ממש לא מובן מאליו. אני רוצה… "

  ישר שהגעתי למרפאה והכרתי את ד"ר משולם וסמדר הרגשתי שמפה מתחילה הדרך להגשמת החלום . מעבר לכך שד"ר משולם היא רופאה מדהימה, , מקצועית ,… "

  רציתי רק לומר תודה, ולהביא את מלוא הערכתי לך, על היחס והטיפול המסור. על ביצוע ניתוחים בצורה מדויקת ומושלמת. על הנכונות תמיד לעזור ועל השלווה.… "

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...