שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  NECK SKIN CARE

  טיפול בעור הצוואר

  עור הצוואר, להבדיל מעור הפנים, הוא עור דק יותר המכיל פחות טפולות עור ובלוטות חלב כך שהוא פחות שומני ופחות אלסטי. זו הסיבה שלעיתים עור הפנים שלנו נראה טוב יותר מעור הצוואר שמתחיל להתקמט בגיל צעיר יותר. אנו נוטות שלא לשים לב לשינויים הקטנים הללו בעור הצוואר עד שכבר מאוחר מדי וההזרקות לא יצליחו לשפר את מרקם העור האלסטיות הירידה.


  העלמת קמטים בצוואר

  הטיפול בעור הצוואר אם כן צריך להתבצע בגילאים צעירים (שנות הארבעים בדרך כלל).

  בדומה לטיפול בקמטוטים באיזור הלחיים, הטיפול בעור הצואר מטרתו לשפר את מרקם העור ולא לטפל בקמטים בודדים. הוא צריך להעשות בהדרגה ובתדירות של אחת לשנה.

  החומרים המועדפים עלי לטיפול בעור הצוואר הם משני סוגים:

  1. חומצה היאלרונית- מספקת לחות לעור ומעודדת יצור קולגן- החומצה ההיאלרונית המועדפת עלי לשימוש באיזור הצוואר היא TEOSYAL REDENSITY1 שהיא מאד רכה ומתאימה לעור הדק של הצוואר. נהוג להזריק אותה בקנולה (צינורית דקה ולא חדה).
  2. חומר מילוי שמתאים מאד לעור הצוואר הדק הוא RADIESSE שמעודד יצור של קולגן ומשפר את איכות העור. החומר מדולל על מנת לתת מרקם נוזלי ומוזרק גם הא בקנולה אל מתחת לעור.

  לעיתים משני צידי קו האמצע של הצוואר מופיעים שני מיתרים ארוכים היורדים מקו הלסת כלפי מטה ומטשטשים את הזוית שבין הלסת והצוואר. מיתרים אלו נקראים בשפה המקצועית: מיתרי הפלטיסמה (PLATYSMAL BANDS). מקורם בקצהו של שריר הפלטיסמה הנמצא תחת עור הצוואר שמתקצר וגורם שני המיתרים. כיון שמקורם בשריר הטיפול בהם הוא על ידי הזרקת בוטוקס ישירות לקפל. תוך מספר ימים ניתן לראות כיצד הזוית שבין הלסת והצוואר הופכת פחות מטושטשת ויותר מוגדרת.

  על מנת לשפר את איכות עור הצוואר ניתן להדק אותו גם על ידי מכשיר הטיקסל. המכשיר פועל על אנרגיית חום וגורם לפציעות מיקרוסקופיות בעור ועל ידי כך מעודד יצור של קולגן הממצק ומהדק את העור הרפוי.

  מטופלות ממליצות

  שגית הנפלאה! תודה! תודה על התמיכה המקצועית, האדיבה והסבלנית. השליחות כשאת מגיעה ממנה לטפל בבנאדם נגעה לליבי, ולכל מי שמכיר אותך. המקצועיות שלך ותשומת הלב… "

  שגית היקרה, תודה מקרב לב על הטיפול המסור, החיוך הרחב, האופטימיות שנטעת בי, הליווי הצמוד לכל אורך הדרך. שזה ממש לא מובן מאליו. אני רוצה… "

  ישר שהגעתי למרפאה והכרתי את ד"ר משולם וסמדר הרגשתי שמפה מתחילה הדרך להגשמת החלום . מעבר לכך שד"ר משולם היא רופאה מדהימה, , מקצועית ,… "

  רציתי רק לומר תודה, ולהביא את מלוא הערכתי לך, על היחס והטיפול המסור. על ביצוע ניתוחים בצורה מדויקת ומושלמת. על הנכונות תמיד לעזור ועל השלווה.… "

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...