שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Aesthetic Gynecology

  אסתטיקה גניקולוגית

  איבר המין הנשי משתנה ומתבגר עם השנים, הלידות והשינויים במשקל בדומה לכל איבר אחר. האלסטיות של הרקמות פוחתת, השומן התת עורי נספג, נוצרים עודפי עור שמקנים לאיזור מראה מבוגר ורפוי. הצרת הנרתיק, הקטנת השפתיים הפנימיות וטיפולים אחרים יקנו לאיזור מראה הדוק וצעיר יותר ויגבירו את ההנאה שלך מיחסי מין.


  טיפולי אסתטיקה גניקולוגית

  ניתוחים גניקולוגים קוסמטים צוברים תאוצה בשנים האחרונות בעולם המערבי, בדומה לניתוחים קוסמטים אחרים. יחד עם זאת בעוד שניתוחים קוסמטים של החזה, הבטן או הפנים עולים בכלי התקשורת ובשיחות נשים חדשות לבקרים, ניתוחים קוסמטים של איבר המין הנשי עדיין נחשבים לטאבו שלא מקובל ולא נעים לדבר עליו. איבר המין שלנו משתנה ומתבגר עם השנים, הלידות והשינויים במשקל בדיוק כמו כל איבר אחר. האלסטיות של הרקמות פוחתת, השומן התת עורי נספג, נוצרים עודפי עור שמקנים לאיזור מראה מבוגר ורפוי. עם העליה בשכיחות הסרת השיער בלייזר המקום הופך גלוי יותר לאשה ולבן זוגה ועשוי להביא אותה לחפש תיקון קוסמטי.

  תהליך ההתבגרות והרפיון עשוי להקיף אחד או יותר מהמרכיבים של איבר המין: השפתיים הגדולות, השפתיים הקטנות וקדימה להן הדגדגן וכן איזור הוגינה שגם הוא נוטה להתרחב עם השנים והלידות, מה שעשוי לפגוע בהנאה מיחסי המין.

  השפתיים הגדולות

  נוטות לאבד את השומן התת עורי עם הזמן ולהראות רזות ורפויות. הפתרון לכך עשוי להיות הזרקת חומצה היאלרונית, אותה חומצה המשמשת למילוי קמטים בפנים. מדובר בחומר שקיים באופן טבעי בגוף שלנו ועם השנים כמותו הולכת ופוחתת. הזרקת חומצה היאלרונית לשפתיים הגדולות יכולה להחזיר לשפתיים הגדולות את המראה המלא יותר האופייני לאשה בגילאים צעירים יותר. כאשר השפתיים הגדולות רפויות מדי יתכן שיש צורך לבצע גם הקטנה קלה שלהן בניתוח קטן כאשר הצלקת מוסתרת במקום נחבא.

  השפתיים הקטנות

  במצב השכיח השפתיים הקטנות נוטות להחבא בין השפתיים הגדולות. כאשר הן מבצבצות מתוך השפתיים הגדולות, בצורה סימטרית או לא, הדבר כרוך במצוקה קוסמטית ופונקציונלית. נשים רבות, צעירות ומבוגרות כאחד, מציינות שהן נבוכות ללבוש בגד ים או בגדים צמודים. התופעה עשויה לגרום לחיכוך לא נעים בזמן קיום יחסי מין וגם בפעילויות יומיומיות פשוטות אחרות.

  לעיתים עודף העור מגיע קדמית ומקיף גם את איזור הדגדגן, כך שגם האיזור הדגדגן נראה מבוגר ורפוי. הפתרון הוא הקטנת שפתיים, כמובן מבלי להגיע לפגוע באיזור הדגדגן. בניתוח קצר בן כשעה, תחת הרדמה מקומית בתוספת טשטוש או הרדמה כללית, מוסר עודף העור כך שהשפתיים הקטנות חוזרות להיות חבויות בין השפתיים הגדולות. יש למקם את הצלקת במקום נסתר על מנת שלא תראה וכן על מנת שלא תביא לרגישות יתר באיזור. כדאי להשתמש בתפרים נספגים על מנת שלא יהיה צורך לחזור למקום לצורך הוצאתם. מהלך ההחלמה: כדאי להניח קומפרסים קרים על המקום מספר פעמים ביום לשלושה ימים. יש למרוח משחה אנטיביוטית על המקום מדי יום וכן לקחת אנטיביוטיקה פומית. יש להמנע מקיום יחסי מין, פעילות גופנית או רחצה בבריכה וים למשך ששה שבועות.

  סיכונים

  ניתוח להקטנת השפתיים הקטנות כאשר נעשה בצורה נכונה הוא ניתוח פשוט וקצר ושכיחות הסיבוכים הוא נמוך מאד. הסיבוכים האפשריים הם דימום קל מהאיזור, זיהום מקומי, פתיחה של קו התפר הדורש סגירה חוזרת. סיבוך נדיר מאד הוא פגיעה בתחושה באיזור.

  הצרת הנרתיק

  נרתיק שהתרחב לאחר לידות ובריחת שתן בזמן שיעול, צחוק או מאמץ היא בעיה נרחבת מאד המקיפה נשים צעירות ומבוגרות כאחד. חימום הרקמות על ידי אנרגיה (גלי רדיו או לייזר) יכול לתת שיפור מה אך בדרך כלל יש הפתרון ההולם הוא ניתוח להידוק הנרתיק. הניתוח מתבצע תחת הרדמה כללית ומשכו כשעה וחצי. בניתוח אנו מסירים פיסת רירית צרה לאורך הדופן האחורית או הקדמית של הנרתיק, מהדקים את הרקמה העמוקה יותר ולאחר מכן סוגרים את הרירית עם תפרים נספגים. ניתוח להצרת הנרתיק לאחר לידות הוא ניתוח המשפר את איכות החיים בדיוק בדומה להקטנת חזה או כל ניתוח אסתטי אחר וכל אשה שמרגישה שהנאתה מיחסי מין נפגעה עם השנים והלידות יכולה לשנות זאת.

  מטופלות ממליצות

  שגית הנפלאה! תודה! תודה על התמיכה המקצועית, האדיבה והסבלנית. השליחות כשאת מגיעה ממנה לטפל בבנאדם נגעה לליבי, ולכל מי שמכיר אותך. המקצועיות שלך ותשומת הלב… "

  שגית היקרה, תודה מקרב לב על הטיפול המסור, החיוך הרחב, האופטימיות שנטעת בי, הליווי הצמוד לכל אורך הדרך. שזה ממש לא מובן מאליו. אני רוצה… "

  ישר שהגעתי למרפאה והכרתי את ד"ר משולם וסמדר הרגשתי שמפה מתחילה הדרך להגשמת החלום . מעבר לכך שד"ר משולם היא רופאה מדהימה, , מקצועית ,… "

  לדר' משולם! הקוסמת המקסימה על עצם היותך על סבלנותך ואנושיותך והמקצועיות הבלתי מעורערת. שאי ברכה על פועלך. "

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...