שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  הצרת נרתיק

  הצרת נרתיק – דופן הנרתיק בנויה בעיקר מרקמת חיבור עבה עשירה בכלי דם ועצבים. מתיחת הנרתיק בזמן הלידה גורמת לנזק לאותה רקמת החיבור הגורם לריפיון שהולך ומתגבר עם לידות נוספות. גם איזור השפתיים החיצוני עובר שינויים דומים. בנוסף הירידה הטבעית באיכות הרקמות של שינויים הורמונלים והגיל מחמירה את הרפיון והירידה באלסטיות. המצב מביא לירידה בתחושה בזמן קיום יחסי מין וירידה בהנאה מקיום היחסים אך גם למצב הנקרא STRESS INCONTINENCE– בריחת שתן בזמן מאמץ, צחוק, עיטוש או שיעול ולעיתים גם למצב של הדקקות ויובש של הנרתיק.

  ניתוח הצרת נרתיק

  לאחר ניתוח להצרת נרתיק אין כל מגבלה לחזור לפעילות גופנית, שחיה או יחסי מין מיידית. השיפור בהידוק ובהצרת הנרתיק ובבריחת השתן הוא כמעט תמיד מיידי כבר לאחר הטיפול הראשון והולך ומתגבר בשבועיים הראשונים. נשים שדיווחו על יובש נרתיקי מתארות שיפור גם בלחות של הנרתיק שהולכת וגוברת לאחר הטיפולים השני והשלישי.

  שיעור שביעות הרצון מטיפול הצרת נרתיק עומד על כ95%. לא ידועות תופעות לוואי משמעותיות לטיפול הצרת נרתיק. יתכן שינוי בתחושה שחולף עצמונית כעבור מספר ימים.

  למי מומלץ לעבור ניתוח להצרת נרתיק

  זהו טיפול המומלץ לכל אישה שעברה לידות וגינליות, בכל גיל- הן לשיפור המראה של השפתיים החיצוניות והן לשיפור ההנאה המינית ובריחת השתן במאמץ.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...