שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  הרמת חזה – החשיבות של תמונות לפני ואחרי ניתוח

  ניתוח הרמת חזה הפך בשנים האחרונות למבוקש בקרב נשים כמעט בכל גיל. לרוב מדובר בסיבות אסתטיות, למרות שגם סיבות נוספות משפיעות. בניתוח מסירים עור עודף שנוצר עם הגיל ומהתנודות בנפח השד, ומעצבים מחדש את השד כדי שיראה מלא יותר, בעל נפח וזקוף. נשים רבות מבצעות את הניתוח כדי להקל על עצמן בתפקוד היומיומי וכדי לקבל מראה מושך ואסתטי. תהליך ההתבגרות, לידות והנקות, שינויים במשקל וירידה כללית בגמישות הטבעית של העור, כל אלו משפיעים במידה רבה על מראה השד ומקנים לו מראה צנוח ומרוקן. הרמת חזה מעלה ומעצבת מחדש את השדיים כדי לתת להם מראה יותר זקוף, מעוצב ואטרקטיבי. בשדיים מרוקנים ניתן לשלב ניתוח הרמת חזה עם הגדלת חזה בתוספת שתלי סיליקון בהתאם כדי להקנות למראה השדיים מראה זקוף ונאה.

  הרמת חזה – תמונות

  אחד הגורמים המשפיעים בקבלת ההחלטה של המטופלת יחד עם המנתח הפלסטי הוא השימוש בתמונות מטופלים שכבר עברו את הניתוח. חשיבותן של תמונות מטופלים לפני ואחרי ניתוח היא רבה מאד. הן יכולות לתת לכן אומדן באשר לשינוי הצפוי לאחר הניתוח שבחרתן לעבור. חשוב לבדוק את התמונות ולראות את השינוי של שדיים לפני ואחרי בהתאם לממדי הגוף שלכן, כדי שהמראה שיתקבל לאחר הניתוח יענה על הציפיות שלכן ויהיו פרופורציונאליות לממדי גופכן. את הבחירה המשותפת בעזרת תמונות מטופלים, תוכלו לעשות עם המנתח הפלסטי בזמן פגישת הייעוץ. ד"ר שגית משולם דרזון, אשר הינה רופאה מנתחת מומחית בכירורגיה פלסטית ומשחזרת, תלווה אתכן בכל התהליך וביחד אתכן תבצע עבורכן הדמיה ממוחשבת לקבלת המראה המדויק ביתר ולתוצאה הרצויה והמתאימה עבורכן.

  הרמת חזה ללא שתל
  הרמת חזה ללא שתל

   

  על מנת שתוכלו לבחור את השיטה הנכונה, את הגודל המתאים ואת סוג השתל וסוג הניתוח חשוב לבצע פגישת ייעוץ עם רופא כירורג מנתח פלסטי מקצועי המתמחה בתחום ולו ניסיון רב. השלב הראשון הוא פגישת ייעוץ עם כירורג מומחה. במהלך הפגישה יסביר הרופא על הניתוח בפירוט, כולל סקירה על מהלך הניתוח, החומרים בהם משתמשים וסיכונים אפשריים. הרופא יבדוק את התאמת המועמדת לניתוח מבחינה בריאותית ולאחר מכן ימליץ על פי בדיקת השדיים על גודל השתלים הרצוי או לחילופין על סוג הניתוח להרמת חזה הנדרש ותואם לנתונים של המטופלות. כאמור בחירת המראה נעשה בשיתוף עם הרופא המנתח אך כמובן שניתן להסתייע בתמונות מטופלים לפני ואחרי.

  ד"ר שגית משולם דרזון

  ד"ר שגית משולם הינה אחת הרופאות המנתחות הפלסטיות המובילות בישראל בתחום ניתוחי החזה ומבצעת ניתוחים להגדלה, הרמה והקטנת חזה, שחזור ושיקום השד במרכז הרפואי בבית החולים בילינסון וכן במרפאה הפרטית לטיפולים אסתטיים וקוסמטיים בהרצליה פיתוח.

  במסגרת פגישת הייעוץ מבצעת ד"ר שגית משולם דרזון תכנון והערכות מוקדמת טרם ביצוע הניתוח תוך שהיא לוקחת בחשבון שיקולים כמו: גובה, משקל, מבנה גוף, רוחב בית החזה, גודל וצורת השד הרצויה, ובהתאם סוג הניתוח המומלץ ביותר. בנוסף תוכלו להביא תמונה או להתבונן בתמונות מטופלים שכבר עברו את הניתוח וכך תוכלו לבחור את המראה המושלם שתרצו לקבל בהתאם. רק לאחר שתסגרו את כל הקצוות ותסכימו על התהליך המותאם ביותר תוכלו לעבור את הניתוח להרמת החזה בצורה האיכותית ביותר ולשביעות רצונכן. היכנסו לאתר וצרו קשר לתיאום פגישת ייעוץ והכוונה ותיהנו משירות מקצועי, אמין ואדיב.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...