שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  הגדלת חזה מתחת לשריר או מעל לשריר, מה עדיף?

  הגדלת חזה מתחת לשריר או מעל לשריר? אם השתל יהיה מתחת לשריר או מעליו היא שאלה המטרידה נשים רבות טרם הניתוח. חלקן שמעו כי השיטה הזו עדיפה וחלקן שמעו כי השיטה השניה היא העדיפה.

  מיקום השתל בהגדלת חזה

  התשובה לשאלה הזו אינה חד משמעית ומשתנה מאשה לאשה. לכל מישור יתרונות וחסרונות.

  יתרונות הגדלת חזה מתחת לשריר

  1.גבולות השתל יותר מטושטשים והתוצאה טבעית יותר כיון שיש פחות מלאות מלאכותית בקוטב העליון של השד. זה נכון ביותר בנשים רזות שעובי השומן התת עורי שלהן בצביטה הוא פחות מ-2 ס"מ.
  2.במנח תת שרירי רקמת השד פחות ניזוקה ופחות מדקקת בהשוואה למנח תת שדי. כאשר השתל מונח תחת השד השתל גורם ללחץ על גבי רקמת השד ומשטח אותה כך שגם אם הייתה עבה דיה להסתיר את השתל, תוך זמן קצר (פחות משנה) הרקמה הופכת דקה יותר וניתן לראות את גבולות השתל. כאשר השתל נמצא עמוק יותר, תחת השריר, הוא פחות נוטה לדקק את רקמת השד.
  3.יש כנראה פחות נטיה לסיבוך הנקרא "התכווצות קופסית" כאשר השתל נמצא מתחת השריר. "התכווצות קופסית" הוא מצב שבו נוצרת מסביב לשתל מעטפת נוקשה המרימה אותו למקום גבוה יותר ומקנה לו מראה כדורי יותר.
  4.יתרון נוסף בניתוח הגדלת חזה מתחת לשריר – בדיקת הממוגרפיה יותר קלה לפיענוח כאשר השתל נמצא מתחת לשריר.

  הגדלת חזה מתחת לשריר

  יחד עם זאת גם לניתוח תת שדי יתרונות

  1.החלמה קלה יותר וחזרה מהירה יותר לפעילות גופנית.
  2.טכניקה פשוטה יותר עם עקומת למידה מהירה יותר.
  3.הצורה של השד לא משתנה עם כיווץ השריר, מה שיכול לקרות כשהשתל הוא מתחת לשריר.
  4.הסיבוך של ירידה בתחושה באזור הפטמה הוא פחות נפוץ כאשר השתל במנח תת שדי.

  כיון שלכל שיטה יתרונותיה שלה, הרי שאין שיטה אחת המתאימה לכל הנשים. יחד עם זאת, מרבית הנשים ירוויחו מהגישה התת שרירית כיון שלמרביתן אין די רקמה בקוטב העליון שתסווה את השתל ותקנה לו מראה טבעי. גם בנשים בהן יש רקמה עבה דיה בקוטב העליון, שתל שיונח תחת השד יגרום להדקקות שלו ותוך זמן קצר ניתן יהיה לראות ולהרגיש את השתל תחת העור.  זו הסיבה לכך שמרבית הגדלות החזה בעידן הנוכחי (במרפאתי מעל לתשעים אחוזים) הינן הגדלות חזה מתחת השריר.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...