שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  מאמרים

  הגדלת חזה – כל מה שצריך לדעת!

  חזה נשי תמיד היה סל לפריון וחלק מחזות מרשימה בקרב נשים. כיום בעת המודרנית המודעות הגבוהה בקרב נשים רבות פיתחה בהן את הצורך לבצע ניתוחי הגדלת חזה. מאחר והחזה הנשי הנחשב כאיבר מיני מהווה סמל מיני בעיני נשים וגברים כאחד, נשים רבות מבקשות לבצע ניתוחי הגדלת חזה משיקולים שונים.

  כל מה שצריך לדעת על הגדלת חזה, שתלי סיליקון ועוד..

  בעקבות פיתוחים חדשים בתחום הרפואה האסתטית וניתוחי החזה השונים, החלו במדינות רבות בעולם וגם בישראל לבצע ניתוחי הגדלת חזה תוך שימוש בסיליקון דמוי ג'ל להבדיל מהסיליקון הנוזלי שקדם לו. בנוסף הוכנסו שינויים נוספים הקשורים במעטפת השתל ובצורת השתלים, היוצרים מגוון ענק של אופציות, להתאמה לפי הדרישות, הציפיות ומבנה גופה של כל מטופלת.

  החשיבות של כירורג מומחה

  לפני שאת בוחרת להגדיל חזה חשוב לפנות לכירורג פלסטי אשר יבצע בדיקה יסודית וביחד עם המטופלת יקבלו החלטות הקשורות בניתוח והכוללות  נפח, מראה ומבנה. ולהבין היכן צריך להתפשר בשל מבנה הגוף. יש לבחור את מיקומו המדויק של השתל. ייעוץ מקצועי ויסודי והכנה נכונה טרום הניתוח תבטיח את הצלחת המשימה. חשוב להבין שיכולים גם להיות סיבוכים בניתוח: זיהום, כאבים וצלקות, למשל. שתל גדול מדי יכול לגרום לסימני מתיחה, צלקת פנימית יכולה לגרום לעיוות, לנוקשות ולכאבים בשד. השתל יכול גם להסתובב ובמצב כזה נדרש ניתוח נוסף. השתלים כיום נחשבים בטוחים. הניתוח אינו מפריע להנקה, למעקב שוטף ולגילוי מוקדם של סרטן השד ומשפר את איכות החיים של המטופלות. עם זאת, תהליך ההזדקנות, ההריונות וההנקות ישנו את מבנה השד הטבעי, המצוי סביב השתל, שאיננו משתנה. מדובר בגוף זר, ויש לשקול את החלפתו כעבור 10-15 שנים כדי להחזיר את המראה ההרמוני המתקיים בין רקמת השד והשתל.

  בחירת הרופא הנכון היא רוב ההחלטה!

  כאמור בחירת הרופא והמנתח הנכון יבטיחו לכן תוצאות אסתטיות המותאמות למבנה גופכן ולתנאי הספציפיים לכל מטופלת. אם אתן מבקשות שדיים מלאים יותר ונשיים יותר, ד"ר שגית משולם דרזון, תשמח לסייע לכן להשיג את המראה המבוקש תוך כדי הקפדה על מראה טבעי ויפה לאורך זמן.

  ד"ר שגית משולם דרזון הינה מומחית בכירורגיה פלסטית ומשחזרת, משמשת כרופאה בכירה ומנהלת תחום הכירורגיה המשחזרת של השד בבית החולים בילינסון. מנהלת מרפאה לניתוחים אסתטיים ושחזורים וכן טיפולים קוסמטיים בהרצליה פיתוח. כחלק מעבודתה מבצעת  ניתוחי הגדלת חזה לנשים בהתאם למצבן הבריאותי. ביעוץ הראשוני תבצע בדיקה מקיפה וכוללת של מצב בריאות המטופלת, מחלות רקע אישיות או משפחתיות, ובדיקות כירורגיה וממוגרפיה כחלק מההכנה טרם הניתוח. במהלך הייעוץ אתן תבחרו יחד את הגודל והצורה בהתאמה לצרכים, בהתאם למבנה הגוף ופרמטרים נוספים.

  לאחר שכל שלבי ההכנה הסתיימו, יבוצע הניתוח במועד המתואם ביניכן, הניתוח נמשך בין שעה לשעה וחצי בהרדמה כללית. מיקום החתך להחדרת שתלי סיליקון יבוצע לפי התכנון המוקדם ובהתאם לצרכים. שתלי הסיליקון בהם דר' משולם-דרזון משתמשת בנויים מעטפת עמידה ותכנם הוא סיליקון במרקם ג'לי צמיג שאינו דולף גם במצבים הנדירים בהם ישנו קרע בשתל. השתל הוא עמיד ביותר ואין הכרח להחליפו תוך פרק זמן מוגדר וידוע מראש. לאחר הניתוח ואשפוז השגחה ללילה, תקבלו הנחיות מפורשות וברורות שיסייעו לכן לתקופת ההחלמה, כדי לוודא שקצה ההחלמה יהיה מהיר יותר והתוצאות שיתקבלו יהיו לשביעות רצונכן.

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...