שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Eyelid lift

  הרמת עפעפיים

  עודפי עור בעפעפיים עליונים ושקיות נפוחות בעפעפיים התחתונים מביאים למראה עייף ומבוגר. בזמן ניתוח בעפעפיים מוסרים עודפי העור והשומן והעפעף נמתח ומהודק לתת מראה צעיר, רענן וטבעי. מתיחת עפעפיים יכולה להתבצע בנפרד או ביחד עם פרוצדורות אחרות כמו הרמת גבות או מתיחת פנים.


  ניתוח עפעפיים – טרם הניתוח

  יש חשיבות רבה לפגישה הראשונה. תשאלי בה לגבי מצב בריאותך, תרופות שאת נוטלת באופן קבוע, עישון ניתוחים בעברך. כן תשאלי לגבי בעיות ראיה, דלקות חוזרות, יובש או עודף דמעת בעיניים.

  איזור הגבות והעיניים יבדק בצורה קפדנית. יבדקו תנועות גלגל העין, צניחה של העפעפיים העליונים, ריפיון של הרקמות בעפעף התחתון, מצבי אסימטריה ומיקום גלגל העין ביחס לארובת העין. בדרך כלל נדרשת בדיקה משלימה ע"י רופא עיניים טרם הניתוח.

  לעיתים צניחת הגבות קיימת וגורמת לעודפי עור בעפעף העליון אך היא אינה מורגשת בשל הפעלה מאומצת וקבועה של שרירי המצח להרמתן או בשל שרטוט גבות גבוה מהמיקום האמיתי שלהן. במצבים אלו יש צורך באיבחון מדוייק של הגורם למראה העיניים העייף. האם מדובר בעודפי עור בעפעף בלבד, האם מדובר בצניחת הגבות או האם קיים שילוב של שתי הבעיות גם יחד.

  לאחר האיבחון דר' משולם-דרזון תדון עימך בפרטי הניתוח המתאים ביותר עבורך. תרופות המדללות את הדם יש להפסיק לפחות שבועיים טרם ניתוח עפעפיים. רצוי לא לעשן באופן פעיל סביב הניתוח.

  תהליך הרמת עפעפיים

  ניתוח עפעפיים מבוצע בד"כ בהרדמה מקומית בתוספת טשטוש ומשכו כשעה. הוא יכול להתבצע לבד או בשילוב הרמת גבות או מתיחת פנים. הניתוח בעפעף עליון מתבצע דרך חתך המוסתר בקפל העפעף. דרכו מתבצעת כריתת עודפי העור והשריר. במצבים רבים כריות השומן של העפעף בולטות קדימה ומקנות לעפעף מראה נפוח. במצבים אלו כדאי להסיר חלק מהן. העפעף נסגר בתפר עדין ביותר, הנספג ללא צורך בהוצאתו. הניתוח בעפעף תחתון מתבצע דרך חתך צמוד לקו הריסים, כך שאינו מורגש. דרכו מתבצעת כריתת עודפי העור, השריר והשומן במקביל להידוק השריר ולמתיחתו כלפי מעלה, לתת מראה חלק ורענן.

  במידה והרקמות בעפעף התחתון אינן גמישות ואלסטיות, יש צורך בתוספת של תפר קיבוע לעפעף התחתון להרמה וקיבוע של אותן רקמות. העפעף נסגר בתפר עדין ביותר, הנספג ללא צורך בהוצאתו.

  החלמה לאחר ניתוח עפעפיים

  מייד בסיום הניתוח תניח דר' משולם על העפעפיים רטיות קרות. עליך להמשיך עם הקומפרסים הקרים ולשכב עם ראש מורם למשך שלושה ימים ע"מ להפחית את הנפיחות ושטפי הדם. יש לשים דמעות מלאכותיות ומשחה אנטיביוטית לעין בשבוע הראשון לאחר הניתוח.

  תלונות על כאב הן נדירות בסוג זה של ניתוח, יחד עם זאת תתכן תחושת חוסר נוחות, קושי בסגירה מלאה של העין, רגישות לאור, יובש בעיניים או עודף דמעת בימים הראשונים לאחר הניתוח. בד"כ ניתן לחזור לעבודה ולשגרת היום תוך עשרה ימים עד שבועיים אך הנפיחות עשויה להשאר עוד זמן מה. יש להמנע מפעילות גופנית מאומצת לששה שבועות.

  סיכונים

  בכל ניתוח הרמת עפעפיים קיים סיכון מסוים לסיבוכים. הסיבוכים שיתכנו בעקבות ניתוח עפעפיים הם שכיחים יותר באוכלוסיות הבאות:

  תת פעילות בלוטת התריס, מחלת גרייבס, סכרת, נטיה לאלרגיות. לחץ דם גבוה, יובש בעיניים גלאוקומה.

  הסיבוכים שיתכנו הם: דימום, אסימטריה, יובש בעיניים, עיוות בצורת העפעף.

  תוכלי להפחית שיעור הסיבוכים בצורה משמעותית אם תעקבי אחר ההנחיות של דר' משולם-דרזון.

  כדי לשמור על הפרטיות של המטופלות שלנו, אנו לא מציגים תמונות של ניתוחי עפעפיים באתר. נשמח להציג לך תמונות אלה בפרטי.

  מלאי פרטים בטופס צור קשר או התקשרי 054-3499-177

  מטופלות ממליצות

  שגית הנפלאה! תודה! תודה על התמיכה המקצועית, האדיבה והסבלנית. השליחות כשאת מגיעה ממנה לטפל בבנאדם נגעה לליבי, ולכל מי שמכיר אותך. המקצועיות שלך ותשומת הלב… "

  שגית היקרה, תודה מקרב לב על הטיפול המסור, החיוך הרחב, האופטימיות שנטעת בי, הליווי הצמוד לכל אורך הדרך. שזה ממש לא מובן מאליו. אני רוצה… "

  ישר שהגעתי למרפאה והכרתי את ד"ר משולם וסמדר הרגשתי שמפה מתחילה הדרך להגשמת החלום . מעבר לכך שד"ר משולם היא רופאה מדהימה, , מקצועית ,… "

  לדר' משולם! הקוסמת המקסימה על עצם היותך על סבלנותך ואנושיותך והמקצועיות הבלתי מעורערת. שאי ברכה על פועלך. "

  רציתי רק לומר תודה, ולהביא את מלוא הערכתי לך, על היחס והטיפול המסור. על ביצוע ניתוחים בצורה מדויקת ומושלמת. על הנכונות תמיד לעזור ועל השלווה.… "

  ARCTICLES

  יכול לעניין אותך גם...