שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  Dr. SAGIT MESHULAM

  טיפולים משלימים

  קיימים חומרי מילוי רבים. דר' משולם-דרזון משתמשת בחומרי מילוי המבוססים על חומצה היאלרונית שהיא חומר טבעי אשר קיים בגוף האדם. הטיפול ממלא ומחליק קמטים וחריצים וכן ממלא ומעצב שפתיים דקות. כמו כן הטיפול בחומצה היא לרונית מאפשר לעצב ולפסל את צורת הפנים ולהחזיר מלאות באזורים שונים בגוף (עצמות הלחיים, כפות ידיים לדוג') שיורדת באופן טבעי עם הגיל.


  חומרי מילוי – מילוי קמטים

  חשוב לדעת לפני טיפול מילוי קמטים
  הגיעי לטיפול עם פנים נקיות ונטולות איפור. כדאי לאכול דבר מה טרם הטיפול כי כדאי למעט בהפעלת שרירי הפנים למשך ארבע שעות לאחר הטיפול, בייחוד אם הטיפול הוא סביב הפה. כחמש עשרה עד שלושים דקות טרם הטיפול מומלץ למרוח את קרם האלחוש המקומי.
  ע"מ להפחית את הסיכון לשטפי דם בעקבות הטיפול יש להמנע מתרופות על בסיס אספירין וכן מנוגדי דלקת שונים כדוגמת אדויל, איבופן. כן יש להמנע מויטמין Eותוספים טבעיים שונים כמו כמוסות שום, גינקו, גינסנג, אכינצאה וכו'.

  טיפול מילוי קמטים

  משך ההזרקה הוא בין עשר לעשרים דקות. טרם ההזרקה ימרח קרם אלחוש על האזור המטופל. בחומר המילוי עצמו יש לידוקאין, חומר אלחוש מקומי, שמאפשר הזרקה נוחה יותר ופחות כואבת. התוצאות הן מיידיות. משך ההשפעה הוא בין חצי שנה לשנה כתלות באיזור ההזרקה ובסוג החומר.
  ע"מ לשמר את התוצאה יש צורך בטיפולים חוזרים וההמלצה היא לטפל בקמט שוב עוד לפני שהוא חוזר למצב הראשוני שלו.

  לאחר הטיפול

  יש להגביל את תנועות הפנים למשך ארבע שעות לאחר הטיפול. ניתן להשתמש באיפור כרבע שעה לאחר הטיפול. שטפי דם קלים יתכנו באיזור ההזרקה וחולפים במהירות. אין לשפשף או לעסות את מקום ההזרקה למשך 24 שעות ע"מ שהחומר יתקבע במקומו. יש להמנע מפילינג או טיפול פנים בחמשת הימים לפני או אחרי טיפול בחומר הזרקה.

  תופעות לוואי בטיפול למילוי קמטים

  תופעות הלוואי הן בעיקר אודם, נפיחות ורגישות במקום ההזרקה. התקשות באזור ההזרקה והיוצרות גוש במקום הוא סיבוך יחסית נדיר אך אפשרי. ניתן לרכך את האזור הנוקשה ע"י עיסויו או הזרקת היאלרונידז, חומר שממיס את חומר המילוי. תתכן התכהות מסוימת מעל לאזור המטופל אך זו חולפת עם הזמן.

  לקביעת טיפול מילוי קמטים, אנא התקשרי למרפאה בטלפון 077-997-4453 או מלאי את פרטייך בטופס מטה.