הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה מתאים לנשים עם שד קטן ולא מפותח, למצבים בהם השדיים אינם סימטרים וכן לנשים עם שד שהתרוקן ונעשה קטן יותר לאחר לידות והנקות. אם את מבקשת שדיים מלאים יותר ונשיים יותר, דר' משולם – דרזון תשמח לסייע לך להשיג את המראה המבוקש תוך כדי הקפדה על מראה טבעי ויפה לאורך זמן.

ד"ר שגית משולם-דרזון רופאה מנתחת מומחית בכירורגיה פלסטית ומשחזרת, חברה ומרצה בכנסים של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ופועלת במחלקה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי רבין בילינסון, ומנהלת מרפאה לניתוחים אסתטיים ושחזורים וכן טיפולים קוסמטיים בהרצליה פיתוח. במסגרת ניסיונה העשיר והמקצועי של דוקטור שגית משולם דרזון מבצעת מגוון של ניתוחים כירורגיים אסתטיים וקוסמטיים כמו: הרמת חזה, הקטנת חזה ושחזור חזה לאחר כריתת שד חלקי או מלא. מניסיונה העשיר, תוכלו לקבל שירותי ייעוץ והכוונה לכל מטופלת המבקשת לעבור ניתוח להגדלת חזה, ומתאימה את סוג הניתוח בהתאם למצבה הקליני של המטופלת, בקשותיה והאפשרויות המגוונות והמוצעות כיום בשוק וכולל את כל השיפורים והדרכים הטכנולוגיים והציוד הכי מתקדם בתחום.

תוכן עניינים

הגדלת חזה תמונות לפני ואחרי

תהליך ניתוח הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה נמשך בין שעה לשעה וחצי והוא מבוצע תחת הרדמה כללית.

מיקום החתך

קיימים שלושה מיקומים אפשריים למקם את החתך הניתוחי כך שכמעט ולא יראה:
 • באיזור הקפל התת שדי
 • בבית השחי
 • סביב העטרה בחלקה התחתון
חתך באיזור הקפל התת שדי הוא במרבית המקרים החתך המועדף שכן הוא מאפשר את הגישה הנוחה ביותר לעיצובם של השדיים. כמו כן הצלקת באיזור כמעט ואינה נראית שכן היא עדינה ביותר מוסתרת תחת השד. לאחר ביצוע החתך באורך 3-4 ס"מ, השד מורם על מנת ליצור כיס אליו יוכנס השתל.

מיקום השתל

ניתן למקם את השתל מתחת לרקמת השד או מתחת לשריר החזה הגדול. קיימים יתרונות רבים למיקום השתל תחת השריר, ביניהם שכיחות נמוכה יותר של התכווצות קופסית (הידוק הרקמות סביב השתל), שכיחות נמוכה יותר של קפלים תת עוריים, ואפשרות ביצוע בדיקת ממוגרפיה מדויקת יותר. החיסרון העיקרי של מיקום תת שרירי הוא כאב מעט מוגבר יותר בימים הראשונים שלאחר הניתוח. בנשים עם שד מרוקן ומעט נפול השתל בד"כ ממוקם בחלקו העליון תחת השריר ובחלקו התחתון תחת השד, מנח המתואר בספרות הרפואית כמישור כפול (DUAL PLANE).

סוג השתל

קיימת עדיפות משמעותית לשתלי סיליקון לחזה על פני שתלי מי מלח שכן הם מעניקים לשד צורה יציבה יותר ומפחיתים בצורה משמעותית קיומם של קפלים בעור. שתלי הסיליקון בהם דר' משולם-דרזון משתמשת בנויים מעטפת עמידה ותכנם הוא סיליקון במרקם ג'לי צמיג שאינו דולף גם במצבים הנדירים בהם ישנו קרע בשתל. השתל הוא עמיד ביותר ואין הכרח להחליפו תוך פרק זמן מוגדר וידוע מראש. יחד עם זאת, נשים צעירות העוברות הגדלת חזה צריכות להביא בחשבון שהן תצטרכנה לעבור מתישהו במהלך חייהן ניתוח להחלפת השתלים בשתלים חדשים.

צורת השתל

קיימים שני סוגים עיקריים של שתלי סיליקון: עגולים ואנטומים (בצורת טיפה). שתל עגול מתאים יותר לאשה עם צורת שד טובה המבקשת שד גדול ונשי יותר. שתל אנטומי מתאים יותר לאשה עם שד מרוקן ומעט צנוח, בד"כ אחרי לידות והנקות.

גודל השתל

הגורם החשוב ביותר הקובע את גודל השתל המתאים לך הוא רוחב השד שלך. ניתן להמשיל זאת לרכישת זוג נעליים. אשה במידת נעליים של 38 לא תרכוש זוג נעליים במידה 40 גם אם הן נורא מוצאות חן בעיניה. באותה צורה יש להתאים את גודל השתל ורוחבו למידות גופך. ההתאמה הזו היא חשובה מעין כמוה לתוצאות אידיאליות לאורך זמן. לאחר הניתוח תישארי בד"כ לילה אחד בביה"ח להשגחה. למחרת בבוקר תבדקי ע"י דר' משולם-דרזון ותשוחררי לביתך.

הוראות לאחר הניתוח

בסוף הניתוח מונחת חבישה רכה ע"ג החתך ומעליה חזיית ספורט אותה תתבקשי ללבוש ביום ובלילה למשך כחודש. לאחר ניתוח החזה את צפויה לחוש מעט כאב או חוסר נוחות שמגיבים היטב לנוגדי כאבים שינתנו לך. כמו כן תצויידי במרשם לנוגדי כאבים ולאנטיביוטיקה למשך הימים הראשונים לאחר הניתוח. התפרים הם נספגים, לא נראים על גבי העור ואין צורך להוציאם.

החלמה אחרי ניתוח הגדלת חזה

ההמלצה היא לקחת שבוע חופשת מחלה בבית לאחר ניתוח להגדלת שדיים וזאת ע"מ לאפשר לגופך לנוח. כך קצב ההחלמה שלך יהיה מהיר יותר והתוצאות טובות יותר. בשבוע הראשון לאחר הניתוח מומלץ שלא תרימי את הידיים מעבר לגובה הראש, להמנע ממשאות כבדים ומנהיגה ברכב. אם את אמא לילדים קטנים כדאי שתבקשי מאדם קרוב שיסייע לך בשבוע הראשון בטיפול בילדים. לאחר שבוע עד עשרה ימים את צפויה לחזור לשגרת יומך אך רצוי עדיין להמנע משאות כבדים ופעילות גופנית מאומצת לששה שבועות.

סיכונים וסיבוכים – ניתוח להגדלת חזה

סיבוכים אינם שכיחים במהלך ניתוח הגדלת שדיים. יחד עם זאת כל ניתוח נושא עימו סיכון מסויים ומפה החשיבות הגדולה בבחירת מנתח עם ידע וניסיון בניתוחי שדיים. דר' משולם-דרזון עברה תת התמחות ספציפית וארוכה בתחום ניתוחי שדיים בטורונטו, קנדה. הסיבוכים והסיכונים האפשריים אם כי נדירים שיתכנו לאחר ניתוח הגדלת חזה:
 • דימום יתר שיכול להביא לנפיחות וכאב.
 • זיהום סביב השתל שעשוי לדרוש טיפול באנטיביוטיקה דרך הוריד ובמצבים נדירים אפילו הסרה של השתל.
 • רגישות יתר או רגישות פחותה של הפטמות.
 • תחושה ירודה באיזור החתך. תופעה שבד"כ חולפת עם הזמן, אך יכולה בנשים מסוימות להשאר.
 • התכווצות קופסית – מצב שבו המעטפת שסביב השתל מתחילה להתקשות, דבר שיכול לתת לשד מראה נוקשה.
קיים סיכון יתר לסיבוכים בנשים שמעשנות או נשים סכרתיות. תוכלי להפחית שיעור הסיבוכים בצורה משמעותית אם תעקבי אחר ההנחיות של דר' משולם-דרזון.

הדמייה תלת מימדית של השד תוך דקות

קשה לך לדמיין כיצד ייראה החזה שלך לאחר השינוי?

חשוב לך לראות כיצד תראי עם השתל המסוים שבחרת, אבל את רוצה לראות גם איך נראה שתל קצת יותר קטן או מעט גדול יותר?

VECTRA זו מצלמה תלת מימדית חדשנית במרפאתי, שמאפשרת לך לראות בדיוק איך תראי עם כל גודל וצורה שתבחרי. זה אמצעי שמסייע לנו לראות יחד מה הכי נכון עבורך, ולהתאים לך את השתל במדויק.

הגדלת חזה הדמיית שד

המלצות

ניתוח הגדלת חזה מחירים והמלצות

הגדלת חזה אינה נחשבת לפרוצדורה מסובכת מידי אך יחד עם זאת אין מדובר בפלסטר על שריטה. התהליך שמטופלת עוברת הוא הליך רפואי לכל דבר כשבמקביל לאלמנטים הקליניים ישנו גם רובד אישי המשתנה מאישה לאישה. ויש גם שיקולים הקשורים בנושא המחירים וההמלצות על הרופאים המנתחים. רגע ליפני שנכנסים לעובי הקורה מומלץ מאד לקחת את הזמן הנדרש על מנת להגיע להחלטה הסופית בלב שלם. כמובן שניתן לשנות את ההחלטה בכל רגע ורגע עד לתחילת ההליך הפרקטי אך עדיין, חשוב להתייחס לכל הנושא בכובד ראש, לחדד את הציפיות, את המניעים ולצאת לדרך עם ביטחון מלא בקבלת ההחלטה.

מחיר ניתוח הגדלת חזה

בתחילת התהליך, חשוב לבחור במנתח פלסטי מיומן ומקצועי. בחירת מנתח פלסטי היא אחת מהחלטות המפתח שיש לבצע במסגרת התהליך, מכיוון שאיכותו של המנתח הפלסטי מקרינה בצורה משמעותית על התהליך כולו. רופא מקצועי ואיכותי בעל המלצות רבות יגיע עם צוות מיומן, ויבצע את הניתוח בחדר ניתוחים מאובזר היטב והכי חשוב, עם ידיים מנוסות שיודעות את העבודה. ברור שיש לקחת בחשבון גורמים נוספים המשפיעים על מחירי עלות הניתוח כמו: סוג השתל, גודלו ונפחו, אופי וסוג הניתוח, מיקום השתל, עלות האשפוז וחדר הניתוח, עלות הצוות המסייע ועלות המנתח הפלסטי עצמו. מחירי הגדלת חזה עומדים על ממוצע של כ-15,000 ₪ , אך המחיר יכול להשתנות בין מנתח למנתח ובהתחשב בגורמים שציינו קודם לכן וההפרשים יכולים להגיע לתוספת של כ- 5,000 ₪ לערך.

מחירי ניתוחי הגדלת חזה הינם מגוונים אך, טווח המחירים אינו רחב. כל הגורמים שציינו, משפיעים על המחירים, אך אינם משפיעים בצורה קיצונית. מי שאינה יכולה לעמוד במחירים הממוצעים של הניתוח יכולה לחפש מבצעים והנחות מיוחדות. בשל התחרות הגדולה בתחום של ניתוחי חזה מבצעים כאלו אינם נדירים במיוחד. בעת בחינת ניתוח הגדלת שדיים במחירים מיוחדים יש להיות זהירים במיוחד. לא פעם הוזלת מחירים באה על חשבון איכות שתלים, או על חשבון מיומנות המנתח בטכניקות השונות. אל תתנו למחירים להיות השיקול היחיד שלכם בבחירת מנתח פלסטי מקצועי, והקפידו לבחור רק במנתחים מנוסים ובעלי המלצות.

החלמה לאחר הגדלת חזה

ניתוחי הגדלת חזה אצל ד"ר שגית משולם

אחת הרופאות המנתחות המובילות בישראל, אשר מבצעת ניתוחי הגדלת חזה במחירים אטרקטיביים ובאיכות ללא פשרות הינה ד"ר שגית משולם דרזון. במסגרת תפקידה כמנהלת הכירורגיה המשחזרת של השד במרכז הרפואי רבין בבילינסון וכמנהלת המרפאה לניתוחים אסתטיים וקוסמטיים בהרצליה פיתוח, מבצעת ד"ר שגית משולם דרזון מגוון ניתוחים כירורגיים אסתטיים וקוסמטיים כמו: הרמת חזה, הקטנת חזה ושחזור חזה לאחר כריתת שד חלקי או מלא. בעברה כמתמחה בכירורגיה אסתטית בארה"ב ביצעה ניתוחים שונים ומגוונים בתחום ניתוחי החזה לסוגיו בבתי חולים שונים בארץ ובחו"ל. ולזכותה עשרות המלצות על איכות הביצוע ועל שביעות רצון המטופלות מהתוצאה, מהשירות והמחיר בהתאם.

מניסיונה העשיר, מעניקה ד"ר שגית משולם דרזון, שירותי ייעוץ והכוונה בטרם התחלת התהליך, ומתאימה את סוג הניתוח בהתאם למצבה הקליני ובהתחשב בבקשות של המטופלות, תוך ניצול מקסימלי של האפשרויות המגוונות והטכנולוגיה המתקדמת העומדים לרשותה. ניסיונה המקצועי, והייעוץ המלווה בתיאום ציפיות, המחשה באמצעות תמונות, הסברה מפורטת על התהליך מתחילתו ועד לתקופת החלמה מניתוח הגדלת חזה, מאפשרת לכן לקבל שירות מקצועי ואמין במחירים אטרקטיביים ואחוזי הצלחה גבוהים במיוחד ובאיכות גבוהה לשביעות רצונכן.

הליך הגדלת חזה לפני ואחרי

חלומה של כל אישה, הוא להנות ממראה חזה מורם גדול ויפה המעניק להן ביטחון ודימוי עצמי, נשי גבוהה. על כן נשים רבות מבקשות לעבור את התהליך. ניתוח הגדלת חזה הוא אחד הנפוצים ביותר בתחום הניתוחים הפלסטיים. נשים המבקשות לעבור הליך ניתוח כזה רוצות לדעת את כל הפרטים הקשורים בתהליך ומה נדרש מהן לפני ואחרי הניתוח על מנת להשיג את מבוקשן. כדי להפוך את זה לקל ופשוט יותר, ריכזנו עבורכן מספר נושאים חשובים שעליכן לדעת לתקופות שלפני ואחרי הניתוח על מנת להקל עליכן בתהליך כולו.

תהליך הניתוח והכנות

לפני הניתוח יש לחפש מומחה לכירורגיה פלסטית המומלץ בקרב נשים שעברו את התהליך ו/או באמצעות רשת האינטרנט, בעל ניסיון מוכח ומוניטין ידוע. לאחר שבחרתם את הרופא תגיעו לייעוץ הראשוני. בייעוץ הראשוני תשאלו לגבי מצב הבריאות שלכן ומחלות במשפחה. לאחר מכן תבצעו תיאום ציפיות כאשר הרופא יסביר על תהליך הניתוח עצמו, סוג שתלי הסיליקון וכו'. כמובן שניתן לקבל השראה מתמונות מטופלים שעברו את התהליך ולהחליט כיצד אתן רוצות להגדיל את החזה שלכן. במקביל הרופא יבדוק גם גורמים נוספים של מבנה גוף, בדיקות נדרשות מבנה החזה ופרמטרים אחרים שיסייעו לכן להגיע להחלטה משותפת בדבר סוג הניתוח להגדלת החזה בצורה האופטימלית והמותאמת ביותר. במהלך הייעוץ תבחרו ביחד את הגודל והצורה. מומלץ להביא אתכן תמונה של מראה שדיים שאתן אוהבות. כמו כן כדאי שתביאו חזיית ספורט על מנת לבדוק גדלים שונים של שתלים במרפאה עד שתמצאו את המראה שמתאים לכן. לקראת הניתוח תתבקשו לרכוש חזיית ספורט ללא ברזלים או ריפוד במידה החדשה הצפויה ולהביאה ביום הניתוח. לאחר שקיבלתן החלטות משותפות יקבע לכן תאריך לניתוח ובמקביל תקבלו הנחיות כיצד להגיע לניתוח.

לאחר הניתוח המתבצע כשעתיים לערך, תונח חבישה קלה. החבישה תוסר על-ידי הרופא המנתח למחרת הניתוח. יש להקפיד על מנוחה ורוגע תוך כדי שכיבה על הגב וראש מורם, עם מינימום תנועתיות. בנוסף, לאחר הניתוח מתלווה טיפול תרופתי הכולל טיפול אנטיביוטי מתאים והוא יינתן על-ידי הצוות הרפואי בהתאם להוראות המנתח הפלסטי. בשבוע הראשון שלאחר הניתוח תגיע הנפיחות בשדיים לשיאה ואז תחל לסגת בהדרגה. לאחר הסרת החבישה ההרגשה תהיה קלילה יותר ותחושת הנוחיות תגבר. כבר בשבוע הראשון לאחר הניתוח ניתן לחזור לפעילות שגרתית קלה אך חשוב להקפיד על תזונה נכונה ומנוחה רבה יותר מהרגיל. לאחר שבוע החלמה מניתוח הגדלת חזה הראשון יתקיים מפגש ביקורת אחד לפחות לבדיקת התקדמות קצב ההחלמה, ביקורים נוספים יתואמו לפי הצורך. חוטי התפירה יספגו באופן טבעי בעור וייעלמו ויחל תהליך החזרה לשגרה. תהליך החזרה לשגרה יעשה בהדרגה ובהתאם להוראותיו של הרופא המנתח.

הנחיות לאחר הניתוח

תהליך הגדלת חזה לפני ואחרי הניתוח, תלוי במידה רבה בבחירת המרפאה והרופא המומלצים והמיומנים ביותר. אחת המנתחות המומלצות בניתוחי חזה מסוג זה היא ד"ר שגית משולם דרזון רופאה מנתחת מומחית בכירורגיה פלסטית ומשחזרת. במסגרת תפקידה כמנהלת הכירורגיה המשחזרת של השד במרכז הרפואי רבין בבילינסון וכמנהלת המרפאה לניתוחים אסתטיים וקוסמטיים בהרצליה פיתוח. מבצעת ד"ר שגית משולם דרזון מגוון של ניתוחים כירורגיים אסתטיים וקוסמטיים לרבות ניתוח הגדלת חזה. מניסיונה העשיר, תלווה אתכם ד"ר שגית משולם דרזון לפני ואחרי הניתוח ותעניק לכן, שירותי ייעוץ, הכוונה והתאמה מדויקת של סוג הניתוח המומלץ בהתאם למצב הקליני, הבקשות והאפשרויות המגוונות והמוצעות כיום בשוק. הליווי האישי והצמוד לפני ואחרי הניתוח יאפשר לכן ליהנות משירות מקצועי, אמין ואיכותי שיענה על הציפיות והצרכים שלכן. ולקבלת תוצאות איכותיות ללא פשרות ולשביעות רצונכן.

הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה מתאים לנשים עם שד קטן ולא מפותח, למצבים בהם השדיים אינם סימטרים וכן לנשים עם שד שהתרוקן ונעשה קטן יותר לאחר לידות והנקות.

תהליך ניתוח הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה נמשך בין שעה לשעה וחצי והוא מבוצע תחת הרדמה כללית.

הוראות לאחר הניתוח

בסוף הניתוח מונחת חבישה רכה ע"ג החתך ומעליה חזיית ספורט אותה תתבקשי ללבוש ביום ובלילה למשך כחודש. לאחר ניתוח החזה את צפויה לחוש מעט כאב או חוסר נוחות שמגיבים היטב לנוגדי כאבים שינתנו לך.

החלמה אחרי ניתוח הגדלת חזה

ההמלצה היא לקחת שבוע חופשת מחלה בבית לאחר ניתוח להגדלת שדיים וזאת ע"מ לאפשר לגופך לנוח. כך קצב ההחלמה שלך יהיה מהיר יותר והתוצאות טובות יותר.

סיכונים וסיבוכים – ניתוח להגדלת חזה

סיבוכים אינם שכיחים במהלך ניתוח הגדלת שדיים. יחד עם זאת כל ניתוח נושא עימו סיכון מסויים ומפה החשיבות הגדולה בבחירת מנתח עם ידע וניסיון בניתוחי שדיים.

שגית משולם ניתוחי חזה
לפגישת ייעוץ אישית מלאי את פרטיך ונחזור בהקדם האפשרי


  מאמרים בנושא ניתוחי חזה

  מהן ההמלצות לטיפול בעור הפנים?

  פעמים רבות אנחנו מוטרדות מקמט אחד בין העיניים או קמט במיקום אחר אבל לא מסתכלות על התמונה הכללית. העור שלנו שמאבד את הברק הטבעי שלו ומקבל מרקם לא אחיד עם גוון אפרפר ושינויי פיגמנטציה. טיפול במרקם העור לבד יכול לעשות שינוי מאד גדול.

  קרא עוד »

  ניתוח הגדלת חזה, הקטנת חזה, או הרמת חזה – פגישת היעוץ והציפיות

  אשה המגיעה לפגישת יעוץ לקראת ניתוח חזה, בין אם מדובר בהרמת חזה, הגדלת חזה או הקטנת חזה מביאה עימה המון ציפיות, מרביתן ברות ביצוע אך חלקן לא. חלק גדול מהיעוץ הראשוני מטרתו להבין בדיוק מאיפה האשה באה לניתוח, מה בדיוק מפריע לה

  קרא עוד »

  מילוי שפתיים – שאלות ותשובות

  כל מה שרצית לדעת על מילוי ועיצוב שפתיים – כמעט כולנו רוצות שפתיים מעט יותר מלאות. מי מאיתנו שתמיד חשבה שהשפתיים שלה דקות מדי ורוצה להשיב את מראה השפתיים. שאלות ותשובות במילוי השפתיים שלך.

  קרא עוד »

  סיבוכים לאחר ניתוח הקטנת חזה

  ניתוח להקטנת חזה הוא מהניתוחים בעלי שיעורי שביעות רצון הגבוהים ביותר. הסיבה לכך היא שמעבר לתוצאה האסתטית קיימת פה השפעה משמעותית על הגוף כולו. האשה מרגישה קלה יותר, רזה יותר.

  קרא עוד »

  הגדלת חזה עם שומן עצמי

  ניתוח הגדלת חזה עם שומן עצמי, ללא שימוש בשתלי סיליקון, הוא ניתוח המתאים לנשים עם חזה קטן או מרוקן לצד פלג גוף תחתון רחב. הוא משנה את הפרופורציות שכן הוא מצר את פלג הגוף התחתון ומדגיש את זה העליון. יחד עם זאת מדובר בניתוח שאינו מתאים לכל אישה.

  קרא עוד »

  הזרקת בוטוקס למניעת הזעת יתר

  כולם מכירים את תפקידו של הבוטוקס בהחלקת קמטים בפנים. פחות מכירים את שימושיו הרפואיים האחרים. אחד השימושים העיקריים והיעילים לבוטוקס הוא מניעת הזעת יתר בבתי השחי, מצב הנקרא היפרהידרוזיס.

  קרא עוד »