שגית משולם מומחית לניתוחי הגדלה והקטנת חזה

לפגישת יעוץ אישית:

  ABOUT

  אודות

  ד"ר שגית משולם – מנתחת פלסטית מומחית בכירורגיה פלסטית – אסתטית ומשחזרת

  • מומחית בכירורגיה פלסטית
  • בוגרת בהצטיינות של הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב.
  • בוגרת כירורגיה אסתטית ומשחזרת בטורונטו, קנדה.
  • חברה ומרצה בכנסים של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית.
  • התמחות בכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי רבין, קמפוס בילינסון.
  • מנהלת מרפאה לניתוחים אסתטיים ושחזורים וכן טיפולים קוסמטיים בהרצליה פיתוח.

  הניסיון המקצועי של ד"ר שגית משולם דרזון

  במסגרת תפקידה כמנהלת הכירורגיה המשחזרת של השד במרכז הרפואי רבין בבילינסון וכמנהלת המרפאה לניתוחים אסתטיים וקוסמטיים בהרצליה פיתוח. מבצעת ד"ר שגית משולם דרזון מגוון של ניתוחים כירורגיים אסתטיים וקוסמטיים כמו: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה ושחזור חזה לאחר כריתת שד חלקי או מלא. בעברה כמתמחה בכירורגיה אסתטית בארה"ב ביצעה ד"ר שגית משולם דרזון ניתוחים שונים ומגוונים בתחום ניתוחי החזה לסוגיו בבתי חולים בטורונטו שבקנדה כמו: PRINCESS MARGARETTE HOSPITAL, TORONTO GENERAL HOSPITAL ,WOMEN'S COLLEGE HOSPITAL

  ניסיונה העשיר, מעניקה ד"ר שגית משולם דרזון מומחית בכירורגיה פלסטית, שירותי ייעוץ והכוונה לכל מטופלת המבקשת לעבור ניתוח חזה אסתטי, ומתאימה את סוג הניתוח בהתאם למצבה הקליני של המטפלת, בקשותיה והאפשרויות המגוונות והמוצעות כיום בשוק וכולל את כל השיפורים והדרכים הטכנולוגיים והציוד הכי מתקדם בתחום. ניסיונה המקצועי, והייעוץ המלווה בתיאום ציפיות, המחשה באמצעות תמונות, הסברה מפורטת על התהליך מתחילתו ועד לתקופת ההחלמה, מאפשרת לכן להנות משירות מקצועי, אמין ואיכותי שיענה על הציפיות והצרכים שלכן. הניסיון ואחוזי ההצלחה הגבוהים, מבטיחים לכם תוצאות באיכות ללא פשרות.

  העבודה במרכז הרפואי ע"ש יצחק רבין בקמפוס בילינסון פ"ת:

  כחלק מהטיפולים המשלימים לנשים שחלו בסרטן השד ונאלצו לעבור כריתה מלאה או חלקית, מעניקה ד"ר שגית משולם דרזון טיפול אישי ואיכותי לשחזור השד לאחר ניתוח הכריתה כדי שבסופו של תהליך תזכה המטופלת לשוב לשגרת יומה, עם התוצאה האסתטית הטובה והמתאימה לה ביותר, שלמה עם גופה ועם נשיותה שהוחזרו לה באמצעות שחזור השד ולשביעות רצונה. בעבודה זו רואה ד"ר שגית משולם דרזון שליחות גדולה וחשובה כרופאה וכאישה על מנת שהמטופלות יוכלו לחזור ולהנות ממראה גופן גם לאחר הטיפולים האונקולוגיים והחוויה שעברו.

  העבודה בקליניקה הפרטית לניתוחים אסתטיים וקוסמטיים בהרצליה פיתוח:

  נשים ככלל מעוניינות בכל שלב בחייהן להראות טוב מבחינה אסתטית במראה החיצוני שלהן, במבנה גופן וכדומה. במרפאה הפרטית בהרצליה פיתוח מבצעים ניתוחים שונים ומגוונים בתחום לרבות ניתוחי הרמה, הגדלה ו/או הקטנת חזה לפי דרישות המטופלות ומשתדלים להעינות לציפיות שלהן בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. בעבודתה במרפאה רואה ד"ר שגית משולם דרזון את עבודתה כשליחות חשובה בהחזרת תחושת הביטחון והנשיות לאשה ומבצעת ניתוחים של הרמת חזה, הגדלת חזה או הקטנה, מתיחת בטן או שאיבת שומן, מתיחת פנים או אפילו טיפולים פשוטים יותר כמו הזרקת חומרי מילוי או פילינג שנעשה בידיים מיומנות ומקצועיות.

  אני מאמין

  ככירורגית וכאשה, בתחום שבו מרבית הכירורגים הפלסטים הם גברים, יש לי את היכולת האמיתית להבין את מכלול השיקולים – הפיזיים והנפשיים עימם את מתמודדת, כשאת עומדת מול המראה, ושוקלת לעבור ניתוח פלסטי על מנת לשפר את המראה החיצוני שלך.

  ה'אני מאמין' שלי', הוא להעניק לך מראה צעיר ורענן, אך כל זאת מבלי לוותר על מראה טבעי ונינוח. המטרה אינה להפוך אותך למישהי אחרת, אלא להפוך אותך לגירסה צעירה ויפה יותר של עצמך. אנשים יבחינו שאת נראית טוב יותר, צעירה יותר ורעננה יותר, אך לא יבחינו שעברת ניתוח פלסטי. זהו המפתח לשביעות רצון גבוהה הנשמרת לאורך השנים.

  הגישה האישית והליווי הצמוד במקביל למקצועיות בלתי מתפשרת ושאיפה לשלמות, יובילו אותך בבטחון ומתוך ידע מלא בדרך אל השינוי הנכסף.