ניתוח להגדלת חזה תמונות לפני ואחרי של ניתוחים מוצלחים

ניתוח להגדלת חזה תמונות לפני ואחרי יכולות לתת לנו המון תובנות, ניתוח להגדלת חזה הינו אחד הניתוחים הפופולארי בתחום הרפואה האסתטית. הניתוח מציע פתרון לנשים שאינן שלמות עם מראה החזה שלהן. נשים שיכולות להנות מניתוח הגדלת שדיים הן נשים עם שד קטן ולא מפותח מגיל צעיר, נשים עם מבנה שדיים אסימטרי וכן נשים מבוגרות יותר לאחר לידות והנקות עם שדיים שהתרוקנו ומעטפת עור מדולדלת.

ניתוח להגדלת חזה תמונות לפני ואחרי

מצורפות מספר תמונות של ניתוחי הגדלת חזה, לפני ואחרי. וכן הסבר לגבי הטכניקות אשר בהן השתמשתי במהלך הניתוח :

כאן מדובר בבחורה צעירה בשנות העשרים לחייה. בחורה יפיפייה שמרגישה (שלא בצדק) שאינה נשית מספיק בשל מבנה שד לא מפותח. בדיון משותף בחרנו בשתל בנפח 275 בפרופיל גבוה ובעל נוכחות במנח תת שרירי.

לפני  :                                 אחרי:

הגדלת חזה תמונה לפני הניתוח הגדלת חזה תמונות אחרי הניתוח

כאן מדובר בבחורה בוגרת יותר, באמצע שנות השלושים לחייה, לאחר לידות והנקות, עם שד שהתרוקן מתוכנו אך ללא צניחה של הפטמות. בדיון משותף בחרנו בשתל בנפח 300 סמ"ק בפרופיל טבעי יותר, במנח תת שרירי.

לפני:                                אחרי:

תמונה לפני הגדלת חזה תמונה אחרי ניתח הגדלת חזה

כאן מדובר באשה בשנות הארבעים לחייה, עם שדיים מרוקנים ומעט צנוחים. בדיון עם האשה עלתה שאלה של הגדלה לצד הרמה קטנה של הפטמות. כיון שהאשה לא היתה מעוניינת בצלקת של הרמת שדיים (צלקת עגולה סביב העטרה), הסתפקנו בהגדלת שדיים בלבד, ללא הרמה של הפטמה, עם שתל בנפח 300 סמ"ק בפרופיל טבעי, במנח כפול (חלקו העליון של השתל תחת השריר וחלקו התחתון תחת השד) המתאים לשד מרוקן.

לפני ואחרי הגדלת חזה תמונות הגדלת חזה לפני ואחרי

ד"ר שגית משולם - מנתחת פלסטית
מעוניינת במידע נוסף? השאירי פרטים בטופס