כמה אמור לעלות ניתוח להקטנת חזה?

הקטנת חזה – מה השיקולים לניתוח הקטנה?

נשים רבות חושבות על ניתוח הקטנת חזה בשל סיבות שונות. ניתוח הקטנת חזה שונה במהותו ובצורת ניתוחו מניתוח הגדלת חזה, בניגוד לניתוחי חזה אחרים המתבצעים כהליך קוסמטי. ניתוח הקטנה הנו ניתוח כירורגי בו מבצעים חתך סביב הפטמה היורד עד תחתית השדיים ומסירים שומן, רקמה של הבלוטות ועור מהשדיים, בעוד ניתוח הגדלת חזה הנו ניתוח בו מבצעים חתך קטן בתחתית השד ומחדירים אליו שתלים. ניתוח הקטנת חזה בלתי הפיך ותהליך ההחלמה ארוך ומורכב יותר כאשר מטרתו היא למעשה להקטין את השדיים ולעצב אותן באופן תואם לשאר הגוף. ניתוחי הקטנת חזה מבוצעים לאחר תהליך התפתחות השדיים או לאחר שנשים מפסיקות להניק או להביא ילדים לעולם.

מעבר לשיקולים הרפואיים והפסיכולוגיים, המחיר והעלויות מסביב חשובי לא פחות. למחיר   ישנם שיקולים רבים הכוללים בדיקות, שימוש בחומרי גלם, גיל, כמות גדולה של רקמה שיש להסיר וכמובן, הניתוח כשלעצמו האורך בין 3 ל-5 שעות ומתבצע עם רופא מרדים, רופא מנתח וצוות רפואי מנוסה בתחום. כאשר בוחנים את האופציות הקיימות,יש לבדוק בין שלל המרפאות והרופאים את נושא השירות והעלויות שיוצגו בפניכן בטרם תקבלו החלטה בעניין.

הקטנת חזה במחיר גבוה – איך יודעים?

מחיר הקטנת חזה בישראל נע ביום 15,000 ₪ ל- 18,000 ₪. על כן בטרם תחליטו לבצע את הניתוח ולאחר שבחרתם ברופא ובמרפאה הנכונים, חשוב שהניתוח יבוצע בצורה בטוחה ובמחיר המשתלם ביותר. בעוד שעבור ניתוח הקטנת חזה מחיר יקר לא משתלם אם לא עשיתן בירורים מקדימים בקופת החולים, יש מספר סיבות בהן הוא כן משתלם: חומרי גלם איכותיים ונוחים יותר, מצדיקים תשלום גבוהה יותר, אבל לא בהפרשים גדולים. האפקט המשמעותי תלוי, כמובן בטיבו של הרופא, ואם איתרתן רופא בעל ידע וניסיון על פי פרסומים והמלצות, הרי שתוכלו לבחור בו לבצע עבורכן את הניתוח במחיר המשתלם ביותר עבורכן.

אצל מי כדאי לעשות הקטנת חזה?

אחת הרופאות המובילות את תחום ניתוחי החזה בכלל וניתוחי הקטנת חזה בפרט היא ד"ר שגית משולם דרזון, מומחית בכירורגיה פלסטית ומשחזרת, חברה באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. רופאה בכירה ומנהלת תחום הכירורגיה המשחזרת של השד במרכז רפואי בילינסון ומנהלת מרפאה לניתוחים אסתטיים, שחזורים וטיפולים קוסמטיים בהרצליה פיתוח. מניסיונה העשיר והמוכח, תבצע עבורכן ד"ר שגית משולם ניתוח הקטנת חזה בצורה מקצועית ואיכותית ללא פשרות תוך ליווי צמוד ויחס אישי לקבלת תוצאות אפקטיביות ולשביעות רצונכן.

מתוך הזדהות עם המטופלות וכאישה ורופאה בעלת ניסיון, רואה שגית משולם בעין אחת עם לקוחותיה את חשיבות הצרכים שלהן ופועלת במלוא המרץ להחזיר את תחושת הביטחון והנשיות לכל אישה ולהשיג עבורה את התוצאה המבוקשת במחיר הוגן ומשתלם ביותר. הגישה המקצועית, היחס האישי והשאיפה לשלמות, הן אלו שיביאו אתכן לקבל החלטה נכונה ולבצע ניתוח הקטנת חזה במחיר משתלם ביותר עם ד"ר שגית משולם דרזון.

ד"ר שגית משולם - מנתחת פלסטית
מעוניינת במידע נוסף? השאירי פרטים בטופס