Wrinkles

מילוי קמטים

הטיפול בקמטים נעשה בשני אופנים: הזרקת בוטוקס או מילוי על ידי חומצה היאלרונית

 

 

מהו הטיפול המתאים לכל סוג של קמט?

קמטים במצח, בין הגבות ולצידי העיניים

 

לקמטים בשליש העליון של הפנים הטיפול היעיל ביותר הוא בוטוקס (®BOTOX). זהו שמו המסחרי של חלבון המופק מחיידק הקלוסטרידיום בוטולינום. קיימים שמות מסחריים נוספים לחלבון בינהם דיספורט (®DYSPORT) וקסאומין (®XEOMIN). חלבון הבוטולינום נמצא בשימוש מזה כעשרים שנה למטרות רפואיות שונות. בהתוויות הקוסמטיות שלו הוא יודע להרגיע ולהרפות את השרירים השטחיים בפנים שאחראים ליצירת הקמטים בעיקר בשליש העליון של הפנים: בצידי העיניים, בין הגבות ובמצח. בנוסף יש ביכולתו להרים את חלקה החיצוני של הגבה ולתת מראה צעיר יותר ונינוח לאיזור העפעפיים. כמות קטנה ממנו מוזרקת לשריר ומביאה להעלמות או שיפור משמעותי במראה הקמט מבלי לפגוע ביכולת שלנו להפעיל את השרירים השונים בצורה חופשית.

  לפגישת יעוץ אישית התקשרי
  077-997-44-53
  או מלאי את פרטיך ונחזור אליך:


  הקמט היורד מזוית הפה כלפי הלסת התחתונה (קמטי מריונטה)

  בשנות הארבעים לחיינו מתחילה זוית הפה שלנו לפנות כלפי מטה בצורה איטית. עם השנים התופעה ממשיכה ומופיע מעין קפל תחת זוית הפה. אט אט הקפל הולך ומתארך כלפי מטה לכיוון עצם הלסת עד שבגילאים מאוחרים יותר אנו רואים עודף רקמה רכה על גבי הלסת התחתונה. הרקמה הרכה מטשטשת את קו הלסת והופכת אותו לפחות מוגדר.

  בשלבים המאוחרים של צניחת הרקמות, בסוף שנות החמישים ושנות השישים, הטיפול הנכון ביותר הוא להרים בחזרה את הרקמה שצנחה מטה על ידי ניתוח למתיחת פנים. ניתוח למתיחת פנים, גם הקצר והפשוט ביותר הוא עדיין ניתוח. על מנת לעכב את התופעה ולטשטש אותה ניתן להזריק חומצה היאלרונית לאיזור על מנת להעניק תמיכה לזוית הפה ולרקמות שצנחו כלפי מטה.

  החומרים שמועדפים עלי לשימוש לאיזור הזה הם שניים: רסטילן ליפט וג'וודרם ווליפט.

  מילוי קמטי מריונטה לפני ואחרי

  מילוי קמטי מריונטה

  מילוי קמטי מריונטה

  עיצוב ופיסול קו הלסת

  מילוי קמטים - הקמט היורד מזוית הפה כלפי הלסת התחתונה
  מילוי קמטים בלחיים לפני ואחרי

  קמטים בלחיים

  ישנן נשים עם קמטים מרובים בלחיים שמודגשים בזמן חיוך (קמטי אקורדיון). קמטים או קפלים אלה מקורם בירידה באלסטיות הטבעית של העור. שלא כמו קמטים אחרים בפנים הם לא ניתנים למילוי. הטיפול בהם נעשה באופן עקיף על ידי שיפור מרקם העור והאלסטיות שלו. טיפול מילוי קמטים זה הוא טיפול משולב והדרגתי. החומרים בהם אני משתמשת לסוג זה של קמטים הם שניים:

  חומצה היאלרונית מסוג רסטילן ויטל הנקרא גם סקין בוסטר (SKIN BOOSTER). זוהי חומצה היאלרונית הבנוייה חלקיקים קטנטנים אשר מוזרקים ללחיים בדקירות קטנות, מרובות ושטחיות יחסית. היא אינה נותנת נפח לאיזור אלא רק משפרת את מרקם העור בעצם נוכחותה וכן על ידי עידוד יצור קולגן באיזור. ההזרקה לאיזור נעשית בדרך כלל כסידרה של הזרקות בשני מפגשים. בדרך כלל יש צורך במזרק אחד עד שניים לכל צד, תלוי בגיל האשה, באיכות העור ובכמות הקמטים.

  סוג שני של חומר שמאד מתאים לטיפול במרקם העור בלחיים וגם לטיפול בעור הצוואר הוא של חומר הנקרא רדיאס (RADIESSE). רדיאס להבדיל מחומצה היאלרונית אינו חומר המעניק נפח אלא כל תפקידו הוא לעודד יצור של קולגן ועל ידי כך לשפר את מרקם העור. רדיאס מוזרק באמצעות צינורית דקה (קנולה) שאינה חדה בצורה של שתי וערב ויוצר מעין רשת תחת העור.

  פילינג לאיזור הלחיים יכול לגרום לכיווץ של הרקמות ולשיפור נוסף במרקם העור.

  מילוי קמטים בלחיים

  דרך נוספת להדק את העור ולטפל בקמטוטים בלחיים היא שימוש באמצעות מכשיר הטיקסל שמשתמש באנרגיית חום על מנת לגהץ את העור, לעבות אותו ולשפר את מרקמו. שילוב של הטיקסל עם חומרי מילוי עדינים מבוססי חומצה היאלרונית הוא שילוב מעולה לאיזור זה של הפנים

  אולי יעניין אותך גם